Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 2G Счупен Дисплей


Dan7e

Recommended Posts

На рожден ден на мой приятел, отидох с новия ми телефон (за моя голяма грешка). Единия некадърник го взе да снима с него и го изпусна (пръсти от кашкавал) и падна на дисплея. :argument: Счупи се предното стъкло и се пукна дисплея (всичко се вижда само е пукнат). Тъча не работи. Няколко стъкалца паднаха и сега зее дупка в стъклото и се вижда оголения дисплей. Днес отидох на сервиз и ми казаха "Повече от 200лв, повече от 2 семици, и не е сигурно дали ще стане ..." и това ми взе акъла. Срещах по сайтове за онлайн търгове(няма да го давам да не правя реклама) стъкло за 2G за 50 лв с безплатна доставка, но не знам дали и тъча е на стъклото или на дисплея. Какво трябва да се смени (искам дисплея да ми остане така да не плащам че тези пари ги нямам) и ако може да се смени само от горе стъклото или какво там трябва. HELP :cry:

Снимка

Снимка

ПС-току що открих че тъча бачка малко в горния ъгъл. Тоест както е липсващото парче (оградено в червено на първата снимка) до него това работи но не мога да го слайдна за да видя какво друго работи/неработи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=2531&p=29496&hilit=%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%B9#p29496

Подобен случай на твоя и най вероятно няма да се разминеш без това

http://www.digitalen.org/item1271 :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мерси на alessandros , свързах се с тоя пич и мисля да го оправям че както казах го взех преди 2-3 дни и немога да се разделя с него толкова скоро ... :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих си го при pApit0. Човека е много печен и коректен, пратих му го така (беше ме малко страх но човека ме убеди че няма смисъл да плащам повече за куриери и да застраховам), направи ми го перфекно като очаквах или да ми сложи втора употреба дисплей или нещо подобно и то на прилични цени с тези на сервизите. Работи много бързо - пратих го във Вторник, сряда ми го показа по скайпа как работи в четвъртък ми беше на вратата. Коректен, препоръчвам го :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, аз наскоро имах злополука с моя 2G. Конкретно, изтървах го и се пукна на много малко място в десния ъгъл екрана. Това блокира и достъпа на тъч-а в споменатата област. Преполагам ако сменя отгоре стъклото, ше се оправи. Споделете мнение и съответно от къде е най-изгодно да купя Glass.

Предварително благодаря :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Добър вечер ,

спука ми се дисплея на айфон 2джи

съвсем леко е пукнат.

Искам да ви помоля да ми дадете номера или мейла на този човек когото е поправил дисплея на колегата преди мен.

П.С. връзката не ми я отваря затова питам"глупави въпроси" много ви моля помогнете ми .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариант ти е ако случайно ти е само стъклото да се мъчиш да го сменяваш сам което е много сложно и може да направиш нещо ... а бе с една дума да умажеш нещата и да дочупиш дисплея но и така и така ще сменяваш целия пакет така че няма да е особено загуба...

Другия е да се свържеш с моя човек (дал съм ти скайп и телефон на ЛС) и от там да го оправяш ;)

ПС- оправи главната буква на града ти преди кака да те е сурвакала за честита пролет :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

София , жк."Младост 1", бул: Андрей Сахаров, бл. 74А до вход 4, в близост до метростанция "Младост 1"

Тел: +359884 999 119

Поща: aveliky@bgiphone.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, и аз имам подобен проблем... имам iphone 2g и дисплея ми не е счупен, но след като го изпуснах няколко пъти горната част спря да реагира на всякакъв допир. Може ли да ме посъветвате с кой трябва да се свържа и дали трябва да сменям целия дисплей?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе има един бутон "Сервиз". Те знаят как...

Уви на 2Г смяната на дисплейя е обвързана със смяната на тъча и вървят в комплект като енкапсулирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) Да, погледнах в сервиза вече, но все пак реших да попитам дали е комплект, за съжаление да :(
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...