Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новини за Сервиза


Kaloyan

Recommended Posts

На Skype, Viber, FaceTime, iMessage,WhatsApp или на нашия онлайн помощник директно в сайта, може да задавате своите въпроси относно сервиза.

Отговаряме само в работно време (10:00-19:00) (Понеделник-Петък).

  • Skype: alekserviz
  • Viber: +359 879 88 33 03
  • FaceTime: +359 879 88 33 03
  • iMessage: +359 879 88 33 03
  • WhatsApp: +359 879 88 33 03

- Моля, не задавайте въпроси извън работно време.

- Моля, не задавайте въпроси свързани със софтуерни проблеми, за които може да намерите решение във форума.

Aveliky написа:

Потребителите, които са регистрирани минимум от 12 месеца, получават 5% отстъпка от услугите на Алек Сервиз.

VIP потребителите, които са с абонамент "Злато", след изтичането на един месец от активирането получават 10% отстъпка от услугите в Алек Сервиз.

VIP потребителите, които са с абонамент "Диамантен", след изтичането на един месец от активирането получават 15% отстъпка от услугите в Алек Сервиз.

  • Отстъпката е валидна само за потребители с VIP абонамент "Злато" или "Диамант", които са активирани минимум преди един месец.
  • Отстъпката е валидна само за потребители, които са регистрирани минимум преди 12 месеца.
  • При потребителите отстъпката е валидна само за едно усторойство.
  • При VIP потребителите с абонамент "Злато" отстъпката е валидна само за едно усторойство.
  • При VIP потребителите с абонамент "Диамант" отстъпката е валидна за две усторойства.
Цитат

http://www.alekserviz.com

BGiPhone bar или консултация при покупко - продажба, нова...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много добро предложение , смятам да се възползвам ! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че и аз имам нужда от подобна намеса но не знам дали бива. Телефона ми е от Мтел и още не му е изтекла гаранцията. Може ли да се направи това и с моя телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип, така ги пипаме, че трудно може някой да познае, че телефона е отварян. Но не мога да гарантирам това на 100% за пред оторизирани лица. Се пак сме в България и отказването на гаранцията е приоритет. Когато дадена стока отиде в сервиз и тя е гаранционна, "специалистите", на 95% от времето загубено по продукта търсят начин да ти откажат гаранцията и 5%, за откриване на проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах рано-рано проблем с тъпия бутон и се възползвах от услугата. От почистването насам, е минало 4 пъти повече време, отколкото от закупуването до появата на проблема(който не се повтори повече). Странно, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че ако го занеса на Мтел, вероятността да не го видя следващия 1 месец едоста голяма, а бутон на моменти искренно ме дразни. Ще гледам да намина тези дни и ще решавам на място, благодаря.

Ще звънна предварително разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се възползвах от предложението на серрвиза за почистването на Home бутона на iPhone 4 . Искам да изкажа благодарност от бързото обслужване и добрата работа на служителите в сервиза . Няколко месеца се мъча с натискането и ненавремената(закъсняваща) реакция на бутона. Сега бутона ми работи перфектно , а стана за по - малко от половин час на промоционална цена. :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Промоцията важи ли за други градове с куриер? За съжаление в Бургас няма къде да го дам. Ще ми излезе 3-но по-скъпо от това ако съм в София, но нямам избор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важи разбира се, но куриера ще съсипе хубавата цена :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подготви си електронна товарителница (за да спестиш 3% от куриерската услуга), слагай му една обявена стойност за 600лв и добави услугата двупосочна пратка за да спестиш още 10% от куриерската услуга на връщане. В двете посоки ще ти излезе не повече от 13.50лв. Така че за 23.50 ще стане работата. Не си мисли, че някой ако пропътува от другия край на София за да иде до сервиза и изгори 6-7 лева за гориво ще му кой знае колко по-евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

+1

Хоум бутона на телефона ми след профилактиката е като нов. Докато напазарувам и беше готов :smile: Мерси на сервиза

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно поправката на едно 3гс. От известно време когато говоря през телефона се чува жужене все едно Слушаш радио и очакваш всеки момент да ти звънне телефона. Предполагам, че е от говорителя, но ако може вие да кажете нещо по въпроса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е от микрофона или слушалката. Най-добре го донесете в сервиза за диагностика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Между 15 и 25-ти януари 2012г., ще отворят врати още четири сервиза на Алексервиз. И те ще са в:

  1. София - Люлин
  2. Пловдив
  3. Варна
  4. Русе

Весело посрещане на Новата Година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна новина!

Само така Саше :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Къде ще е в Пловдив сервиза (дано не ми се налага де ама да питам :tooth: )?

ПП

надявам се, че си си намерил качествен персонал и макар и далеч от теб ще обслужват клиентите като теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай ми качеството и обслужването ще са на много високо ниво. Адресите ще разберете когато стартират сервизите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че не стигна до Бургас.

Сега ще трябва да го мятам по куриер моя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Бургас още нямам екип, но и там ще има в близките месеци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и хубава новината, дано не ми се наложи. Но ще съм от първите които ще научат къде се намира във Варна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с айпада. Приятелката ми счупи дисплея и сега има една пукнатина по него.

Можете ли да ми го смените и колко ще струва.

Мерси предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...