Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

CoPilot Live Europe


johnnybravo

Recommended Posts

Аз лично не постигнах почти нищо по намаляването на размера и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко трудно ще я резнеш. Тази навигация поне си има БГ меню...

post-1-019151200 1294865950_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма невъзможни неща.

Същата за Андроид Samsung Galaxy S e само 14 мб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че има невъзможни неща. Който го може, си го може. Но има хора, които обещават разни неща и не ги вършат. Ако такъв се захване, ще има да чакаме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха , по коя ли глава бяха хвърлени тези камъни ? :goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дава ми повреден архив:( Три пъти ги свалям и все така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто им сложиха навтек-ски карти се държат повече от добре.

Преди ако се зададе маршрут от Пловдив до София ще те прекара през Видин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес си сложих CoPilot Europe-v8.2.0.408-By Canolli и с много голямо очудване видях,че и най-малкото селце в България е с карта.....Възможно ли е това...?!?Утре я тествам по UK патеките...дано да е добра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По навигиране доста ми наподобява IGO!Изцяло българско меню!Прави ми впечатление,че има вкарани доста POI с подробна информация за тях,като телефонни номера на хотелите например!Пробвах я в Бургас и Поморие,добре се държи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам,че е по икономична откъм батерия с около 30% спрямо Том Том примерно!Незнам картите колко са нови,но има включени POI които съществуват от 6-7 месеца;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали същата версия на Canolli ще може да се резне за България ? За да може да се тества по-обстойно, понеже съм ограничен от към място в телефона :) Искам да я пробвам как се държи тази нова версия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С моите скромни познания,не успях по познатия ми начин:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да помоля за линк, ако е възможно, от кадето да си сваля програмата, но да е различен от apptrackr ...а ако може и да е в БГ ще е супер :rolleyes:

Предварително Ви благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих торент

Файл: 1.79GB

Вечер изключвам РС-то и няма да има връзка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навигацийката наистина е много добра! Просто мисля, че ще замени TomTom-а по всички параграфи! Лошото е само самото браузване на картата, защото при ТомТом-а всичко е много бързо и плавно а при CoPilot-а става с някакво лагване и изчакване, което ме кара да си мисля, че няма как да точи по-малко батерия! Иначе програмата е първата след ТомТом от всички други налични навигации, която успя да ме прекара от града, в който живея до Пловдив до адреса на квартирата ми по абсолютно най-точния път... всички други ме набутваха в някакви улички без изход и в някакви улички, в които за да влеза трябва единствено пеша да прескачам препядствия :) За сега тя и ТомТом-а остават най-добрите и сигурно, ако успея да намеря как да си разглеждам картата и да си правя примерни изчисления на маршрути ще стане най-добрата!

И все пак да попитам... някой може ли да се наеме да махне другите карти и да остане само тази на България ?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като пусна да ме навигира,от зумчето горе в дясно увеличавам 1-2 пъти и насичането изчезва :rolleyes: !Картите и POI продължават да ме изненадват приятно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Няма ги обаче!Тези там стигат до някъде и чао!Три пъти опитвах и не става!Ако някой иска версията на Canoli,която работи перфектно-на лични!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...