Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 5 налична!


BANNN

Recommended Posts

Работи вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 515
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    42

  • Alxx®

    26

  • Grievous

    23

  • Pe6o666

    23

Аз накрая ъпдейтнах директно с restore, не с shift+restore. Попитаме дали да направи рестор и след това ъпдейт дадох му Да и всичко мина по мед и масло! Сега реших да му дам да ресторне от последния ми бекъп, вместо setup as new и в момента ми показва, че е с новия софт и качва всички apps, надявам се да няма проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-безпроблемния бекъп/ рестор/ъпдейт...Само от АйТюнс..Без грешки,без НИЩО!Бях на 4.3.3+Джейл-до->5!-- Работи страхотно!Въпреки това Ще я джейлна tethered когато излезе само заради къстъм-темите,шрифтовете и локскрийна!Само добри думи обаче за всичко като цяло!Доста нови неща,99%полезни и подобрени отвсякъде..............

Редактирано от krstankov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това устройва ли те? ;)

a2b9c635db6a9f49.PNG dfeaba04d38cb8b1.PNG 7d39e2911bcd4e3b.PNG 78784f77b48d4f45.PNG

Дали ще стане ръчен бекъп на смс-ите и бележките и всичко като се заменат файловете? От 4.1 към 5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен може да се каже, че всичко мина като по вода, но след като обнови до 5.0 не мога да получавам съобщения и като влезна в messages ми излиза надпис "Your SMS mailbox is full. New messages cannot be received until you delete some messages." което разбирам съвсем ясно какво означава, но ми е доста странно... Някой да е срещал проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си връщал ръчен бекъп? Триеш всичко, рестарт, пишеш смс, рестарт, връщаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам точно така го правя. Явно са въвели някакво ограничение на броя на съобщенията които имаш в телефона :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам с sn0wbreeze v2.8b8 мога ли да си направя къстъм на 5.0 и кой приложения работят на новия FW? Мерси! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж си хоста.

Аз днес ресторнах без никакви грижи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля някои за съвет. С 3Gs съм. Сложих си iOS5 с помоща на sn0wbreeze. Всичко мина перфектно... само че имам проблем с Cydia. Иконата си е нормална, не е бяла. Проблема е че ме исфърла при всеки опит когато искам да я пусна. Моля някои да каже как да се справя с този проблем. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи повторен джейл, като махнеш отметката на Cydia и сложиш тази на Just boot tethered right now.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и нема да те "исфърла" :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригинала пробвай, къстъм никога не съм задавал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4ка 4.3.5 с тетър, нито рестор, нито ъпдейт, не мога да erase all contents and settings(сигурно заради тетъра). Дава ми какво ли не - 3000/3002/1600/...isnt eligable... идеи?

Едит: Същото нещо и при айпада, дава си 3002 и не му дреме. :anime3:

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам аз ли нещо съм ослепял ама не намирам на iPad никъде multitouch gestures,а пък така съм свикнал с тях.Уж трябва да са в settings - general ама юок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам аз ли нещо съм ослепял ама не намирам на iPad никъде multitouch gestures,а пък така съм свикнал с тях.Уж трябва да са в settings - general ама юок.

Активира се от Cydia или с Redsn0w.

Ще почакаме малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

четох юзер гайда за ios5 на iPad и там точно си пише,че се активират от settings,затова питам.

Редактирано от matsan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В нета пише, че са го оскубали от iPad 1. Оставили са го за iPad 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...