Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Плюсове+ и Минуси - за Invisible shield за iPhone


МА®TИ ™

Recommended Posts

Имат си сайт http://www.ghost-armor.com/ http://www.bodyguardz.com/content/accessories/1-11--5.htm за какво ти е ebay?!

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    9

  • Veselin Minchev

    5

  • DreamcatcheR

    4

  • joshua1982

    4

Топ автори в тази тема

много солено излиза с доставката, докато някои продавачи от ebay поддържат Free shipping (worldwide)

Има ли някой извън България, който би ми го внесъл ?

Редактирано от dadada21
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

След може би месец употреба мога да кажа, че съм разочарован!Много лепкаво стои в ръката.Мисля да се връщам на case и обикновен протектор кой ще ми препоръчате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв http://digitalen.org/item3528 но има тема за кейсовете, която е точно под тази :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че стои като гумен за мен е плюс - както си го пишат на сайта на официалния дистрибутор

СТАБИЛЕН ЗА ДЪРЖАНЕ – доброто усещане при хващане прави по-лесно задържането на Вашите скъпи устройства в ръцете Ви – те вече не се изплъзват така лесно както преди.

А друг плюс е, че не остават толкова отпечатъци от пръсти. И най-важното - няма драскане! Изпробвано е :goodpost:

Поставянето наистина не е много лесно - на мен ми отне 10-15 мин. Ще го видя натам как ще е засега съм много доволен. За гаранцията пише, че трябва да го пратя на техния адрес http://invisibleshield.bg, но не ми се е налагало. Гледам, че пишат, че е само за купените от тях - поне няма да ми се налага да пращам до САЩ ;))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ Applefan сигурен ли си, че не се драска?При отит да изкарам едни балончета с нокет се получиха големи драскотини!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С нокът не бях пробвал :), но с ключ, вилица, ножица не се драскаше. Но сега опитах и с нокът и също не се драска, явно са ти доста остри ноктите :) след като аз дори с натискане не успях да надраскам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са остри, но е факт, че се надраска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега като пробвам не се драска не знайно защо?!След като сложих shield-a на другуя ден изтеглях тея балончета, които не бях видял.За това може да е станало така.@ The Shaman не не е менте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ги изтиглях с картата, която е в комлекта.Но нямаше резултат и за това прибегнах към нокъта.Все ми е тая в момента и без това искам да се отърва от invisible shield. :)

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Успях след 1 час борба с тоя протектор да го наместя, да успея да му залепя краищата и да е не е крив, крайния резултат е повече от потресаващ - това не е за хора с две леви ръце. Отпред и отзад множество мехурчета макар уж да ползвах карта да ги махна, и като се загледах си е доволно крив. Та възниква логичния въпрос : как най-лесно и безпроблемно да се махне ако след няколко дни остане да изглежда по същия брутален начин ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Moят съвет е, каквото и да се случва, след като си го сложил да не го махаш изобщо. Аз си го бях сложил горе долу добре (нямаше балончета, нито беше на криво), но имах отпред на дисплея в лявата част една черна почти незабележима точица, която е под протектора. Ами бъркаше ми в очите при всяко ползване на телефона, не издържах и накрая (това 4-5 дни след поставянето на протектора) реших да го отлепя само където е проблемната част и да го измия с малко вода отдолу без да махам целия протектор. Еми резултатите са 3: черната точка не се махна (2 опита направих да я махна), появиха се леки балончета по края и частта, която 'надигнах', за да го измия сега седи като дъга отгоре на дисплея. Язък за хубавото му първоначално поставяне :) .

Като минус на щита бих посочил, че там където са малките части, се събира малко по малко прах от носене по джобове, че дори и от стоене в/у бюро. След известно време направо си се замърсява и е малко неприятно..

Спор няма обаче, че продукта си върши работата. Наистина предпазва доста добре телефона, особено задната част от надрасквания. Това, че е гумиран и на мен ми харесва - имам по-добър захват :) . Но както е гумиран, сега е по-трудно да се почиства от отпечатъци и разни други гадорийки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си махнах моето протекторче след няколко часа се усетих че толкова криво го бях сложил че ме дразнеше прекалено много, отлепих предната част и след това каквото и да опитвах изглеждаше лошо, макар да го бях измил добре с вода изглеждаше все едно има остатъци от лепило. Както и да е, махнах и задната част макар за нея да има най-голям смисъл според мен да има протектор, все пак предната част е изработена от материал който не се драска лесно, а и с Invisible Shield пръста не се плъзга толкова гладко и не е много приятно. Поръчах си ново калъфче на Krusell, мисля че е удачен вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плюс, който намерих на shield-а е, че с каквито и да е остри предмети е почети непосилно да се разреже ( пробвах с един от най-здравите ми скалпели и успя но трудно!). Друго, което много ми хареса е, че като се сложи на каквато и да е повърхност си стои без да се хлъзга. Но проблемите както и при другите се появиха след няколко месеца. Задното покритие се напълни с мехури и с една ножица постоянно го кастрех, докато накрая не го махнах. Предното покритие претърпя доста изрязвания, докато накрая го оставих само по диспеля, като отстрани няма нищо и от тогава смея да твърдя, че вече година и половина не му е станало нищо, като изключим дребни наранявания на самото найлонче, но това не ми е проблем да си работя с апарата.

Да допълня, че си бях купил и някакъв калъф, не помня точно марката но по форма е идентичен на всички останали - тип чорап ма кожен твърд и беше доста скъп се сещам към 60лв., но постоянно съм в движение и след като щях да го изтърва няколко хиляди пъти в опита си да го изкарам бързичко се отказах и в момента калъфа си стои като паметник :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз не му издържах на този щит. Ползвах го малко над месец и днес го махнах, защото ми дойде карбоновия скин :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен шилда не е толкова лош, колкото го изкарвате... Задния панел 100% никога няма да ми бъде нещо различно от Invisible Shield, поради много причини: здрав е, покрива до известна степен целия панел, вкл. и лайсните .. и основното ! гумен е ! . Поне при мен това много ми харесва (само за задния панел), защото си го оставям на таблото на колата и не мърда...

Иначе предния определено няма да бъде повече Invisible Shield, най-вече заради това,че се оставят отпечатъци от ноктите. Също като минус отчитам и това, че много задържа мръсотии...Също така вчера както си го изкарвах от джоба и се беше разлепил сам.. целия . Направи ми впечатление че шилда беше кафяв.

Надявам се да съм бил полезен !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това потвърждава и моето мнение, това че самото покритие стои като гумирано, е както голям плюс така и голям недостатък. Положителното му качество е че стои по-добре в ръката, не се плъзга и нямам чувството че всеки момент ще си изтърва телефона. Недостатъка е че така пръста се плъзга по-трудно по дисплея и това не е толкова приятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой получавал ли е черти от шийлда. Незнам точно как да ги обясня - черта тип дъга, шарена. Получих една такава около 2-3 см и още 2 по малки, но незнам дали е от IS или от дисплея. Шийлда е поставен преди 2 дни и мисля, че линията се появи впоследсвие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че е от него. Нали ги има когато е на телефона? Дишай спокойно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е някакъв "дефект" на шийлда. При мен се е получавало. Виждат се само при определен ъгъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...