Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Маgellan RoadMate GPS навигация за iPhone & iPod


WolfDale

Recommended Posts

В инсталационната папка на iGO влизаш в Library/Caches/content и там си правиш папка userdata. В нея правиш нова папка poi и в нея поставяш .kml файловете.

Не съм пробвал така, ама мисля че би могло да стане - нали енджина на двете програми е аналогичен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, това го бях пробвал, но за съжаление нещо не се получи. Ще продължавам да го боря, току виж нещо съм успял да направя :) А докато се мъча, ако някой попадне на нещо, да драсне един два реда :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Исках да благодаря на Aveliky и екипа (+ малко дарение) за чудесната комплектовка на RoadMate за БГ! Отидох и се върнах от Бургас при силен дъжд и мъгла и програмката беше чудесен помощник за спазване на маршрут, разрешена скорост, камери.

Ползвал съм преди това iGo но не останах особено доволен; липсва опция за +/- мащаба, а и много бавно намира GPS сигнала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се търси (Address, POI) но с българска клавиатура? Съм с BG/EN такава и при натискане на "планетката" мога да пиша с вградените приложения на кирилица, но на виждам как това да стане с клавиатурата на RoadMate. Благодаря.

(ПП. Съм с побългарената версия на aveliky)

Редактирано от bguser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излязал е Magellan RoadMate 2010 USA 1.2.1. [src1] [src2]

Какво ново:

- Подобрено отчитане на скоростта.

- Отстраняване на бъгове.

Друго:

За 3G потребители пише, че не се препоръчва да се ползва 2D режима - само 3D/3D+.

Download (1.2):

http://hotfile.com/list/330324/6e753b8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, да отбележа, че последната излязла версия пише е 1.2.1. Изглежда, че намерените линкове са за 1.2.0.

Редактирано от bguser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Magellan RoadMate 2010 USA е 1.2.1

Magellan RoadMate 2010 North America е 1.2

Така или иначе ги нямаме и двете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съвсем, я пробвай оттук: http://<моето IP>/Magellan_RoadMate-v1.2.ipa | 1,35 GB (1 452 306 120 bytes)

Редактирано от bguser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е.

п.п. Сега ще я накича и ще дам линк. Даде ми някаква грешка, дано да не стане проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека някой да пробва, че всичко направих на магия от един забит комп. Тук нямам даже как да я тествам. Аз ще го направя довечера, но до тогава... Май го прецаках нещо и едва ли ще стане, но от опит глава не боли...

Карта на България плюс ПОИ и спийд камери, гласове за навигация и частично преведено меню.

RoadMate-v1.2

Свали

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа..... Трябва да се редактира плист файла. За съжаление редактирания остана в офиса и ще го имам чак утре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Редактирах .plist файла. В момента я тествам и ще пусна линк след малко към завършената версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Нещо се отплеснах. Щях да го слагам с начина на заместването му ама нещо не съм в час днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да ми благодариш - ти си направил всичко, аз само да допълня леко

П.П.

Карта на България плюс ПОИ и спийд камери, гласове за навигация и частично преведено меню.

RoadMate-v1.2

П.П. 2

Редактирах и първия пост.

П.П. 3

Поради неясен проблем (за сега) свалям версията, тъй като не е възможно за момента да се пригоди за ползване с картата на България.

Редактирано от WolfDale
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми липсва, ще видя какво мога да направя, но нямам много време да се занимавам сега, по скоро утре ще я мъча пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само картата, не излиза също и опция 'program language' на български език.

Изглежда, че в [RoadMate.appcontentlangLang_Bulgarian.gro] форматът *.gro вече не се разпознава.

Май ще си останем на 1.1 неопределено време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...