Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

YXFlash Player


BANNN

Recommended Posts

Отказах се от този плеър окончателно преди време.Повече от година го държах на телефона си и имах големи очаквания от разработчиците,че ще се развива,но уви.То не беше насичане на филмите,крашване при стриймване и прочее.Единственият му плюс е възможноста да си търсиш качените медии из файловата система на телефона.При наличието обаче на ifile,смятам че Oplayer и Buzzplayer са в пъти по-добри алтернативи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно, как пък при теб насича,крашва и прочие, а при мен такова нещо няма, даже и на 2G.

А към плюсовете не може да се пропусне опцията за четенЕ на субтитри от отделен файл.

Хайде не се изказвай неподготвен и не спами излишно темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата споменати от мен плеъара зареждат субтитри от файл с разширение srt и sub.Колкото до насичането...това е нещото което всъщност най-много ме дразнеше в този плеър и не мога да повярвам че не ти насичат филмите,особено на 2G.Става дума за неконвертирани филми с AC3 звуков поток,каквито са повечето филми,качвани по тракерите.И на 3ГС и Iphone 4 ми насичаха с този плеър.Допускам,че грешката може и да е в моят телевизор.За това отново ще кача последната версия на Yxflash и ще докладвам.

P.S.Ето ме вече подготвен с направените тестове.Качих последната 3.0.9 версия на Yxflash player и мога да кажа че положението е същото.На филми с AC3 звук ,HD,MKV и прочее плеърът скипва фреймове,което води насичане на картината.Това при Oplayer и Buzzplayer не се случва и там картината е гладка и мазна.Друго което се сещам е,че Yxflash изискваше субтитрите да бъдат с кодировка UTF-8 за да тръгнат на плеъра и това всеки път трябва да се прави с Notepad на компютъра.Лично аз предпочитам горните два плеъра и ще почакам съдателите да го доусъвършенстват в някоя от следващите версии.Преполагам обаче че на много от останалите потребители ще е полезен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така вече, с направените уточнения и обосновки съм съгласна. Но само голо твърдение, без конкретика не върши работа, и се брои за чист спам и задръстване на темите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

YXFlash Player 3.2.6

What's new:

- Fixed all reported bugs Open the key

Поддържа: iOS 2.x, iOS 3.x и iOS 4.x.

Работи на iPhone, iPod Touch и iPad.

Линк в първи пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...