Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез redsn0w за iOS 5.0/5.0.1


The Shaman

Recommended Posts

@tryunm не го вкарваш в дфу правилно , направи го внимателно без нерви :D , ако трябва смени USB порта !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@tryunm не го вкарваш в дфу правилно , направи го внимателно без нерви :biggrin: , ако трябва смени USB порта !

Не знам дали от нервите или от USB порта но стана. :biggrin: Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 неща станаха с които не се разбираме на 5,0,1 - "find my iPhone" и не успявам да ад-на "abv.bg" в мейлите . Иначе всичко е ОК .

Да спомена (може и да не е от значение) - до сега бях с 4.3.3 и двете неща с които днес се боря си работиха .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

find my iPhone - Работи коректно с gmail i mail.bg но и при мен с абв нестава :)

А за сърварите на сидия не ми се и говори. Инсталнах си SB settings чак след 12 -тия път

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм ,при мен всичко което ползвам си работи коректно след рестора и джейл с редсноу, но опитах се да заменя контактите ръчно копирах 2-та файла в съответната папка дадох им права, рестарт, но не се появяват , преди това бях с 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iBooks и при бета 2 крашва при добавяне на книги от Туньо..

От Cydia направо ме боли глава - 20-ти опит да добавя repo-то на hackulo...

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих поне десет джейла с RedSnow без абсолютно никаква засечка! На Уин и Мак. Само тоя iBooks, ама Алекс не каза по-рано хватката и сега не ми се ресторва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@The Shaman

При мен не се оправи по начинът на Alexx.

Може да е просто късмет,но ме съмнява :(

6 рестора и накрая го оставих,омръзна ми..

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, спести ми рестор:) Не, че няма да го направя утре де, но... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам защо всеки път при опита да добава "http://cydia.hackulo.us" ми дава: "POSIX: Connection refused" и ако опитам да инсталирам инсталоуса след това ми дава същата грешка на POSIX и след това ми изчезват всички икони от телефона с изключение на Newsstand-a и съответно след това ме чака нов рестор :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фикс за ibooks, пробвах го на 3 ipad-а, работи безпроблемно:

1. Изтривате iBooks, ако сте го качилии вече. Респринг.

2. Инсталирате iBooks Fix от репото на xsellize (това направо ще качи излекувана версия на ibooks)

3. Оправяте пермишъните с SBSettings. Респринг.

Готово

Като качвате книги през iTunes, ще ви излиза грешка. "iTunes не може да синхронизира, защото нямате iBooks инсталиран" или нещо такова. Но книгите се качват въпреки грешката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този фикс не ми харесва някакси.

Ще си чакам друга бета,където да е оправено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ще трия постовете свързани със Сидиа! Има си тема за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 евро се запътиха към младежа :smile:

Ще е добре да пусне и за 4S...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя ананас претича от раз, след като изчистих хост-а и успях да ъпдейтна до 5.0.1. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, не ми тръгва нета на телефона каквото и да правя... w General -> about -> Carrier : Not Available

Какво трябва да направя при положение, че както каза Алекс не е добра идея carrier update ? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със SAM го обработи и виш дали ще стане :) при мен на 5.0 стана и всичко си ми е ок ? виш дали на 5.0.1 ще стане :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ати какво му направи на тоя телефон в същност?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С моя iPhone4 нямах грижи с рестора до 5.0.1 ,но на жена ми не иска да се ресторне , пробвах и чист ъпдейт от iTunes но си остава на "Preparing iPhone for software update" и така докато даде "the iPhone could not be restored или updated. An unknown error occured (0xE8000013). Хм сега влезе в рековъри мод и няма излизане, опитвах рестор ъпдейт и дава или грешка 1 или 20 или 21, направо съм шах и мат

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах, но не става. Сега всичко е наред, но без джейл. Ползвам го с картата, с която е купен, така че няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен спира на "uploading first stage", някой да има подобен проблем ? Един и същ проблем с b1 и b2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи skype,mozilla и рестартирай компютъра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...