Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

RemoteX


BANNN

Recommended Posts

Никой не казва работи ли приложението. Ако има проблеми пишете за да пробвам пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Шит... от известно време като стартирам програмата на iPhone и на компютъра изкача едно прозорче, че програмата е кракната и се самоизключва. Някой друг има ли този проблем? С последните версии съм, които са дадени във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен така , дръпни си някакъв FireWall и не му давай да се връзва с нета "няма как да провери дали е кракната или не " ... Windows-кия не върши работа защото програмата сама се Add-ва в изключенията "даже и след като я махах 100000000 пъти след рестарт я има пак" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай идея за някакъв FireWall, че въобще не знам какво да търся.

П.П. Пробвах и с опцията на Windows "Don't allow exceptions", но пак не става. Този път на компа не изписва нищо, но телефона не може да се свърже и изписва "Unable to connect to the server[TONY]"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай Comodo Firewall, безплатен е и за твоя случай си има бутонче "Stop all traffic", което би трябвало да свърши работа. ;)

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Случайно попаднах на фрии версия на програмата.Изглежда доста по добре от платената колкото и да е странно това.Има управление за почти всички плеари , както и за доста неща по уиндоуса.Може даже да се спират процеси от таск мениджъра.Не съм го пробвала на мака засега.Програмата я намерих чрез AppZap , като от там направо ми я отвори в Itunes.Ако не може някой да си я намери да пише ще повторя процедурата като пробвам да я сваля като ipa.

Сега погледнах излиза ми в Американския стор -RemoteX premium

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...