Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Нека да благодарим на Сашо/Aveliky/!


goce kostadinov

Recommended Posts

Искам в тази тема , които желае да дарим пари на форума по случай празниците.

Aз започвам с 30 лева, които ще дам на Aнтони или на някой който е по центъра и да мине през Mария Lуиза хотела, и да ги дам че съм без такава сметка.

Весели празници и благодаря, че ви има!

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предпочитам благотворителността да бъде насочена към детските домове, надявам се хората от форума ще се оправят и без моята помощ. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да не кажа почти всеки ден дарявам, като минавам покрай Винса тук във Варна. Има едно момиче, което предлага картичка срещо много скромна сума(може да е нищо, но все е нещо)!

Така, че драги не си чапай клавиатурата а действай. Нужно ли е когато дойде празник да се сещаме за тези деца?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, моля Ви, не подменяйте идеята на Гоце !

Confirmation number: 6BD496971R418452J

Donation amount: ?25.00 EUR

Total: ?25.00 EUR

Purpose: BGiPhone.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на Гоце е много добра. Не знам дали повечето потребители си дават сметка, че тоя форум в момента не изкарва пари от нищо - няма нито една реклама в него. И всичките разходи по хостинга, домейна и т.н. са за сметка на Сашо. И не само поема тея разходи, ами постоянно търси и как да подобри форума, като не жали средства за това. Например, в момента е намислил да преместим форума под друга система, която е платена. И единствената причина за това е да подобри качеството за нас, потребителите. Така че с вашите дарения вие инвестирате във форума и ни помагате да го поддържаме и развиваме.

Колкото до даренията за децата - никой не е казал да не дарявате там. Който иска и има възможност, дарява където реши. Просто Гоце сподели неговото виждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-малкото хората, които ползват този форум само за търговия, респективно за реализиране на печалби, трябва да се замислят по въпроса. За останалите - остава на съвестта им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 228 човека до момента, отворили тази тема на никой поне 1 левче ли не му се скъса от сърцето. немога да повярвам, не става така ............... аз този месец ще взема най малко пари защото бях болен 17 дена, и затова давам толкоз малко. но знам че по нататък пак ще даря, само здраве да е. Дарете няма да съжелявате . ще се уверите че този саит ще стане най доброто място за любителите на този телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз кихнах 10 лева на КИН-а на Сашо! Знам, че са малко, но ако всеки от нас даде поне по толкова, тогава ще бъде една достойна сума, която ще помогне в развитието на най-якия и по-разничен iPhone форум!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 228 човека до момента, отворили тази тема на никой поне 1 левче ли не му се скъса от сърцето.

Гоце, аз лично не смятам, че трябва да се започне отново с копи-пейст на отчетите по плащанията и да си мерим пишките кой, колко дал. Както каза Тони, това е по съвест и който реши да дари (дано да има), може да го направи и без да пише. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

goce Дай един телефон, да се разберем. Тъй като и аз нямам Pey акаунт, та да се видим и да ти дам да занесеш на Anthony и от името и на двамата :thumbup:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоце ми даде 30.00 лв., които съм дарил на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам че малко глупав въпрос ще задам, но може ли някой да подскаже къде беше този линк за дарание. :redface:

Имам предвид този който директно отваря paypal и всичко си е попълнено аз само си пиша сумата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://bgiphone.com/donation.php

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дами и Господа потребители, обръщам се към Вас със следното:

Както знаем, нашият дълбоко уважаван администратор AVELIKY постоянно гледа да ни зарадва с някоя благинка. Този път направо прекали!Смени цялата платформа! Само заради нас, верните юзъри. Нека който има възможност да дари така, както направих аз :)

Браво човече, жив и здрав да си и да продължаваш да мислиш за нас!!!

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) за сега нямам възможност понеже се поохарчих, но ще даря пак когато имам възможност. Благодаря ти Саше, за всичките усилия които полагаш за да ни радваш.:oldtimer: Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна работа . Браво адаш ! :)

p.s. разбира се , че ще даря някой лев .;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Темата не е точно за това, но освен за форума искам МНОГО да благодаря на Сашо и за сервиза-двамата знаем защо !

Професионализъм в действие - май така му се казваше на това :clap:

Valentin, your donation is now complete

Confirmation number: 0JT001950J971043B.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...