Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LED телевизор препоръка?


profusion

Recommended Posts

Всичко е до настройка а и аз целях да постигна този ефект със снимката :) Телевизора е перфе и е в перфектна симбиоза с телефоните ни. Като едно цяло са!

Да, Джони. Благодаря отново за съдействието :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро съдействах на един друг приятел с малко по-голямо количество, но не битови а хотелски телевизори :)

img2338hi.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз началото на годината си закупих philips и сам наистина доста доволен до момента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди два месеца смених 55-ицата с по-големия и новия си събрат, а именно:

280_smart-tv.jpg

65" LED 8000 Series Smart TV

Излишно е да обяснявам какво прави този модел, защото всеки може да прочете в нета.

Класа е над 7-мата серия, като говоря за звук и картина, а през безжичната мрежа с вградените плейъри гледам спокойно от компа повечето висококачествени формати без проблем и каквото и да е насичане. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

TP Vision introduces Philips TVs powered by Android™

Май Apple TV ще ми стане излишно, стига да мога да бодна XBMC директно в телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На истина изглежда добре работата. До сега не бяха много умни телевизорите но с андроида и тяхния магазин за приложния се отварят доста възможности.

LG показаха webOS което също е много интересно направено, подреденко изглежда.

Редактирано от blizzard
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харесал съм си това по скромничко но толкова са ми възможностите за моментът .

http://sharpbg.com/index.php?item=257&group=1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм решил да си купя един за около 1.500 лв.,но се колебая между Samsung и Philips. Бихте ли ме насочили към един модел,предпочитанията ми са: full HD ,3D,smart tv.

By Kosmom

И аз съм решил да си купя един за около 1.500 лв.,но се колебая между Samsung и Philips. Бихте ли ме насочили към един модел,предпочитанията ми са: full HD ,3D,smart tv.

До сега бях твърдо навит да си купя Samsung,но като прочетох мненията на Джони се двоумих..;).

Какво друго освен амбилийта да ме накара да си купя Fhilips и дали си заслужава !!??

By Kosmom

By Kosmom

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е Филипс, търси нещо от висок клас, със сериозен процесор! Аз имам 6-та серия и са адски мъки. Качествен, но бавен! Адски бавен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези новите ще са с четириядрени процесори, които не са ценообразуващ фактор, при положение, че телефони за ~200 лева са с подобни процесори :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм решил да си купя един за около 1.500 лв.,но се колебая между Samsung и Philips. Бихте ли ме насочили към един модел,предпочитанията ми са: full HD ,3D,smart tv.

By Kosmom

By Kosmom

Аз съм собственик на PANASONIC TX-L42FT60E 3D LED от Октомври миналата година и съм супер доволен от него.

Може да му хвърлиш едно око.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, моите уважения ама изобщо не си прав, особено последното изречение.

Това че тая тема е малко като за коне с капаци е друго , в крайна сметка тук е форум за ейпъл продукти , не виня никой, нека да има асортимент от мнения, да има и нещо за четене;)

Редактирано от nikitobet
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си едно смарт лг 42 621 май, смарт уж, едвам мърда, съжалявам, че не си взех обикновен.Мислех да си гледам сайтове и сериали през него онлайн,ама нъцки, отваря нещо и забива, и трябва рестарт.Много е бавен, менюто му е много разхвърлено, и дори и не влизам вече в менюто му, че тази тромавост ме дразни много. Не знам дали всички смартове са така, забрави да правиш нещо повече от гледане на качествена картина.

Има вграден плекс, работи чат-пат, като казвам чат-пат, работи когато си иска.

Има и 3д, ама е далеч от 3д, все едно го няма.

Не хвърляй много пари за тв, вземи си нещо с много добра картина и не очаквай чудеса откъм "умната" му страна :smile:

Мисля, че докато Епъл не покаже телевизор, няма да се радваме на нещо качествено и най вече- работещо добре...

Всички чакаме ТВ от Епъл.

През това време не е нужно да правим такива генерални изводи, когато се изакаме върху собствения си избор.

3 години ползвах Самсунг 55 инча в хола и 32-инчовата шеста в спалнята.

От близо година съм с 65 в хола и 40-ка в спалнята.

Няма да казнам нищо - който иска да заповяда да се увери сам относно бързината на браузване и отваряне на приложения.

Аз не, че ползвам често, но HBO Go и Voyo се използват най-много.

Чуваме се и се разбираме кога - всеки е добре дошъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си едно смарт лг 42 621 май, смарт уж, едвам мърда, съжалявам, че не си взех обикновен.Мислех да си гледам сайтове и сериали през него онлайн,ама нъцки, отваря нещо и забива, и трябва рестарт.Много е бавен, менюто му е много разхвърлено, и дори и не влизам вече в менюто му, че тази тромавост ме дразни много. Не знам дали всички смартове са така, забрави да правиш нещо повече от гледане на качествена картина.

Има вграден плекс, работи чат-пат, като казвам чат-пат, работи когато си иска.

Има и 3д, ама е далеч от 3д, все едно го няма.

Не хвърляй много пари за тв, вземи си нещо с много добра картина и не очаквай чудеса откъм "умната" му страна :smile:

Мисля, че докато Епъл не покаже телевизор, няма да се радваме на нещо качествено и най вече- работещо добре...

Аз пък съм много доволен от LG моят модел е 42 inch LM670S не често срещан модел 3D smart и проблемите за който пишеш ги нямам изобщо.А пък за менюто не виждам кое му е сложното.Без насичане 3D и HD със Plex.Интернета вкъщи ми е 8 mb,защото в Кипър са много назад с това,но нямам грижи с браузването,а пък и с magic дистанционното е още по лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Какво става ако гледаш обикновена цифрова тв на 4к телевизор ?

Както и HD каналите ?

Сигнала на HD каналите мисля, че е full hd?

Към този момент има ли смисъл от 4к телевизор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не става, разбира се.

Няма как един сигнал с определено качество (примерно HD) да си вдигне качеството и да бъде с по-добра картина, понеже приемника може да възпроизвежда по-качествен сигнал.

Ако си вземеш такъв ТВ просто си едни гърди напред и когато навлезе масово 4к (а бе това при нас е мисията невъзможна, баси) ти няма да има нужда да го сменяш.

Не им знам цените на тези ТВ, но ако не е неоправдано по-скъп и няма да те заболи финансово, взимай го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По скоро ме интересуваше дали няма да дразни качеството на картината, тъй като ще е в пъти по-некачествена отколкото е направен да очаква телевизора?

Би ли могло да се приеме сравнение като да гледаш на 40-50' обикновен лед телевизор с аналогов сигнал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цифровата и особено HD каналите ще са ти ок, не се притеснявай.

Аз в хола съм с 55 инча и се мръщя на качество под HD, та сещай се.

Но и цифровата бива и става за гледане.

По-скоро си обърни внимание на качеството на сигнала, защото като имаш добър сигнал и на по-некачествен ТВ да го гледаш пак ще е ок.

Докато обратното - скапан сигнал на перфектен ТВ - може да те отврати и откаже да гледаш каквото и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добър телевизор за домашно кино за 2013 - 2014 година:

плазмата Panasonic TX-P60ZT60

8000 левчета, и се кефиш на макс, избрах плазма, защото лед нещо били правени в Словакия.....:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами iPhone като ги правят Китай?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трудно е човек да избере при тоя наплив от телевизори ,особено ако не знае какво иска..;),нещата се усложняват повече,когато поискаш мнението на приятели,познати..,защото то винаги е различно. Не трябва много да му се мисли май..,взимаш това,което ти е на присърце и край ..;).След 3 дена лутане се спрях на Samsung 55H7000 и разбрах,че не съм сгрешил.Има много по-добри и ще има..,всичко е въпрос на вкус и най-важното "парата прави играта"..;). Според мен в повечето случаи цената си казва своето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами iPhone като ги правят Китай?!

Колега, Китай е на светлинни години пред Словакия, Словения, Хърватска, България.....и Америка.....сега гледах клип, как направиха Ауди А-8 едно към едно с немската версия...а ти викаш Айфончето нема ти направят, решат ли, стой та гледай к'во става...:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...