Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Второто полувреме биваше. Малко се съвзеха Реал, та замяза на мач. А съдията май свиреше, леееко за Барса...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдията си беше зле като цяло ... Слаб мач за Барса, същото може да се каже и за Реал - нападателите изпуснаха ужасно много, а защитниците позволиха да им вкараме два гола... Силни като игра но както каза колегата по-горе психически не са в час ... Съдията се оля... Дали беше поддръжка за Барса незнам, аз виждам недаден червен картон на диара през първото полувреме , който щеше да докара Реал до абсолютен разгром в този мач, дузпа преди това може да има , а миже и да не просто защото се вижда че бускетс си е прибрал ръцете плътно към тялото и топката се удря вдновременно в гърдите и ръката... Вярно е -ръка има , но когато съдиите започнат да свирят всички докосвания с ръка в наказателното , едва тогава това ще е дузпа за мен. Несъществуващите засади и за двата отбора можем да кажем, че са си по равно :) Дотук с подпирането ... Недадена спорна дузпа и недаден червен картон...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал трябваше да бие този мач, незачетен гол на Рамос... фал срещу носителя на Оскар-Дани Алвеш. Къде имаше фал аз лично не видях!

Неотсъдена дузпа. Абидал игра с ръка (не броя и ситуацията с Бускетс)

Пък съдята защо беше с жълта фланелка не разбрах.....

За червен картон на Диара може да се спори, (наистина влизането беше грубо, по-принцип той играе грубо) Рамос защо получи 2-и жълт катон и това не ми беше ясно...

Редактирано от John Digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига де, тоя артист (меко казано)...... Нямам думи просто...

Така ако продолжава, наистина никой не може да победи Барселона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вижда се как го дърпа за ръката на долу, иначе Алвеш щеше да избие топката първи! Аз лично подпиране от страна на съдията към Барса не видях, по-скоро съдийството като цяло беше ужасно и за това се доби това впечатление в някой хора за подпиране. Бих добавил и, че Пепе беше също за гонене, беше му спестен един жълт картон, а след това трябваше да му дадат директен червен картон вместо жълт, защото спря умишлено атака, в която мисля че Педро беше, се откъсваше сам срещу вратаря (това е червен картон по всички правила на футбола). Така, че и двата отбора бяха потърпевши от некадърното съдийство. Барса игра по-добре през първото полувреме, вкара 2 бързи гола, общия резултат стана 4:1 и през второто полувреме се отпуснаха и за това допуснаха и изравняването, но пак като цяло от двата мача Барселона заслужено продължи напред!

Edit:

Ето и руския коментатор го потвърждава, както и снощи испанския.

http://www.youtube.com/watch?v=KXp4DR_hPSw

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барса си ги подпират като пичове. Нима си мислиш, че подпирането се изразява в дузпи и картони? Подпират ги с разни с малки фалове и уж безбоидни ситуации, но те дразнят много и не се набиват на очи. Пепе беше за червен и странно защо не му го дадоха, но рамос не беше ето как един пресилен жълт картон уби устрема на реал накрая. На дани алвеш всяко нарушение е съмнително. Имам чуствпто, че ако падне наистина контузен ще е от удара при падането а не срещу съперник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее моля ти се Рамос си беше за гонене 5 мин по-рано, когато влезе остро срещу Меси, тогава съдията му спести втория жълт и заслужено беше изгонен минути след това. Просто в последните мачове между тези два отбора Реал играят ужасяващо грубо, не знам поради в изблик на слабост или ярост, но стана тенденция да им гонят играч по тяхна вина, а ръководството им не взима мерки. Относно бутането на Барса попринцип съм съгласен в някой мачове го има, особено в ШЛ. Всички си спомняме мача с Челси и миналата година този с Арсенал, когато бяха на прага да бъдат отстранени, изгониха Перси абсолютно умишлено, както и няколко фала пред наказателното. За това казвам, че има мачове в които си ги бутат, но вчера съдията беше отчайващо слаб, умишлени подпирания не видях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lyudmil, стига ги защитава. Това че половината отбот с симуланти, най-вече Педро, Бускетс и най-големия Алвеш, чакат само лек бриз от играч на Реал- падане и гледане на съдята като кози на нови врати.

Меси нарочно удари Пепе без топка, защо не му показа червен ? Защот е Меси нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, ама Барса в последните години (откакто Роналдиньо си замина) адски много почнаха да ме дразнят... Крайно време е този къп-рън да свърши. Моуриньо ако не оправи Реал, няма кой. Но да видим. Следващите години ще си кажат какво ще става. Меси е голям, но за всеки футболист е важна формата, та нищо не се знае..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме лесни,чешим си езиците,ама като гледам на Моу все повече му изнася,да се оправдава със съдиите.В съблекалнята си говорили "как няма да им позволят да победят"!По-голяма смешка не бях чувал скоро.Та се чудя,кое му е "великото","специалното" на този треньор?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма велико и специално. Това му прозвище произлиза от годините му в челси, където той се самоопределяше като "специалния".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като му погледнете успехите през годините, ще спрете да се чудите ;) Само не ги отричайте! Това е все едно да отречем всички постижения на Барса през последните години - няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма постигнал е нещо, но начина по който го е направил не ми се нрави. Говоря от мое име. Където и да отиде Моуриньо получава всичко. Като изключим престоя му в Порто, навсякъде другаде е получавал всичко което иска.

Само погледнете колко играчи накупи в Челси, в Реал.

Т.е Моу е трениор само ако си накупи 10 играча иначе не го търсете. Може би затова ще предпочета един Хари Реднап, Фабио Капело, Марчело Липи, Арсен Венгер та дори и Рой Ходжсън. За Алекс Фъргюсън няма да говорим. Все пак той показа, че може да извлече 110% от това с което разполага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не е точно така бе човек, аз не съм фен на Моуриньо, даже ме дразни с гордостта си и лицемерието, но замисли се през какви отбори мина - направи от Порто шампион на Портогалия и спечели ШЛ, след това от един средняшки отбор - Челси, ги вкара в топ 4 и спечели с тях титлата в Англия, игра и финал в ШЛ, вярно че разполагаше с пари, но похарчени мъдро; след това пое Интер - направи ги шампион на Италия, спечели и ШЛ с тях и след като ги напусна виждаме със същите играчи на какво ниво е Интер и къде се намира в Италия; В Реал също направи много, това е най-силния им отбор през последните години, преди си спомняме колко рано отпадаха от ШЛ въпреки всичките звезди, които имаха. Просто Моу намира начина да създаде колектив, който да може да играе заедно и да печели, да вярно, че се изправи срещу машината Барса, която ги бие където ги хване, но стила на Барса е неповторим и срещу тях е ясно, че какъвто и отбор да се изправи ще му е трудно. Моуриньо заяви, че лятото се връща на острова и няма да се учудя ако поеме Ман. Сити, защото се вижда, че Манчини не е за такъв отбор, въпреки много-милионните трансфери и ебаси футболистите, отпаднаха от ШЛ, от Карлинг и от ФА Къп и арабите няма да чакат дълго. Друга информация гласи, че Моуриньо иска ново предизвикателство, а Реал искат Венгер, възможна е и една такава размяна между двата клуба. В Челси няма да се върне, казвал го е не веднъж, че иска нещо ново, Фъргюсън остава още 2-3 сезона в Юнайтед и там няма да отиде, единствено ако Дауглиш бъде уволнен от Ливърпул, но този клуб не е много в стила на Моу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сър-а докато диша, няма да напусне отбора :) А иначе по едно време се говореше, че именно Моуриньо може да му е наследника. Другият вариант е Дейвид Мойс.

Утре е най-голямото дерби в Англия и едно от най-големите в света - Ливърпул - Юнайтед, Макар и за Мики Маус Къп, очаквам Юнайтед да победят, дори и с оглед контузиите на доста играчи..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дриймкатчър бъркаш се. Мики Маус Къп се нарича купата на лигата. Тази за която играха онзиден Ливърпул и Ман Сити.

Този мач утре е за ФА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барселона отново с "блестяща" игра. Villarreal 0:0 Barcelona. :biggrin:

Редактирано от John Digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера какъв скандален гол дадоха на Реал срещу Сарагоса, при очевадна засада на Роналдо от може би цял метър при 1:1, съдията си затвори очите. После ми говорете, че съдиите в Испания бутат само Барселона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква засада?? Алтънтоп (Озил) и Роналдо на една линия при подаването!!!

Чакам на 01:02.12. Валенсия:Барселона :)

Редактирано от John Digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Англия пооплюха стабилно нескопосания мертек на Ливърпулмеят на 35-милионния куц кон (което по-скоро е обида за тези красиви животни), който щял да се бори със зъби и нокти за своята позицията

Както стана ясно по-рано днес „изключително качественият и резултатен“ нападател на английския Ливърпул – Андрю Керъл обяви публично пред таблоидите на Острова, че възнамерява да защитава „със зъби и нокти“ позицията си в отбора.

Медиите нападнаха стабилно състезателя, който за точно една година без един ден в редиците на мърсисайдци, разполага с внушителните... цели 4 попадения, които съвсем спокойно могат да влязат в „Червената книга“ със застрашени видове.Керъл смята, че „набира скорост“, но това е толкова далеч от истината, колкото и да речем твърдението, че Англия и Таджикистан разполагат с обща граница“, пишат вестниците.

„Прогнозата за остатъка от сезона на Андрю е повече от „обнадеждаваща“ - поне още цял един гол до последния кръг и една-две, максимум три греди. Но не повече. Да не прекаляваме“, добавят безмилостните медии.

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:smile: Манчестърци ...

Бербата днеска е рожденик, от клуба не се сетиха, вие не се сещате ...

Мислете и за вашите хора , не само за другите :) Айде със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...