Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IM+


BANNN

Recommended Posts

Много гнусни типове! Възмутих се много оня ден, но тази програма ми е основна и няма по-добри алтернативи. Ако беше някоя, която ми стои само на телефона да ми е по-шарен екрана, щях да платя пак ама друг път.

Истината е, че много почнаха да ме дразнят тези т.нар. Разработчици. Lifetime съпорт, безплатни ъпдейти, бла-бла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз дръпнах Про версията безплатно точно преди да я махнат и заменят с про7, явно е била на промоция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същата п***ка история като с Tapatalk. Платената стана безплатна и втората направиха Про.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така, тапаталка си стои нали дори безплатен, а тези я махнаха от стора, махнаха нещо за което сме платили. Това е като да си купиш 5-ца и някой да ти я открадне и да каже, еми то има вече 5s плати пак и ще си модерен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С всички по-използвани приложения има греда(без iWork и iLife)!Да не споменавам Buzz Player,OPlayer и т.н ,на които орязаха звука:(ProCam е вече ProCam 2:)))Сега е модерно да стават Pro или 2:)Свежа кръв трябва;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, но не и за плейърите. Носителите на правата на AC3 и DTS кодеците са забранили просвирването им в мобилни устройства въобще и затова са махнати. VLC е изключение, защото всички използвани от тях кодеци са собствени и са под GPL или LGPL.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох някъде,че искали по долар на продадено приложение...та затова!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И nPlayer си има всички кодеци и няма проблеми. Лошото е, че ги махат от стора и ако преинсталираш компютъра, както аз направих миналия месец, без да си копирал програмите предварително, духаш супата. Това е положението, измекярщината не е само български патент. Навсякъде са едни и същи изроди. Като се замисля така ако превъртят като нови всички платени програми, които имам, и трябва да ги плащам пак, тогава миграцията към друга операционна система, става не чак толкова невъзможна, колкото си мисля в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По - скоро джейлбрейкът отново ще стане твърде популярен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

При мен от днес скайп не бачка, с PRO версията съм. Друг с проблеми? Преинсталирах - същата работа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След IMO и тия се излагат.

ПП - не знам как, но тръгна! Току-що 21.50 ч. Странна работа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не работи скайп нито на им+про нито на им+про7. И двете съм ги купил, точно заради скайп. От съпорта им след ден и половина ми върнаха мейл, че имали драми и се извиняват, като едва ли не до час-два тръгват нещата. За сега без резултат. Палячовци ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баца и фейса и скайпа. Но днес скайп просто изчезна, както и да е. Правят си сечено - страдат хората. Това е :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дано, ама надали. Току що пробвах - и двата ми скайпа не се закачат. Вече 48+ часа са даун тея

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕма се лъжем сега я :)

ryqyruhu.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново е намалена на 1,79€, ако някой му се харчат грешни пари.

Аз го използвам това само заради един приятел, но време е Скайпа да умира вече щот е досадно приложение, а и никой не го използва вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

но време е Скайпа да умира вече щот е досадно приложение, а и никой не го използва вече.

да не обърка скайп с icq :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:thinking: при мен работи, вчера скайпът спря за около 30 минути, но други драми не съм имал :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...