Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


The Shaman

Recommended Posts

AirBlue File Sharing - ми го прави и на мен веднъж -хванах му цаката .

Спирам го от Settings след прехвърлянето - и не ми дава ядове после :smile:

Другия вариант е както казва Шамана, аз имах проблем с една wifi карта на едно HP постоянно го правеше поне 1 -2 пъти на ден ,показваше сигнал ма Нет нямаше ,докато не се ресетнеше лаптопа,смених карта и сега е ОК :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би ли казал как го спираш от Settings, защото там Bluetooth си е изключен?

Да не би да има друг начин и ние да не знаем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема идва от AirBlue File Sharing,същото се получава и при мен след инсталиране на кракната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И кво правим в крайна сметка ? Или махаме кракнатата версия на Блушеринга или всеки път рестарт след като прехвърляме нещо. Ясно, изясни се и тази ми болежка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да има Settings-AirBlue - Segure Simple Pairing - Enable =ON /OFF

При мен,жена ми и един приятел работи -може да съм късметлия?

п.п Когато пускате AirBlue -ЗАДЪЛЖИТЕЛНО спирайте WI-Fi, после го пускате за да нямате проблеми .

Извинявам се че забравих да го спомена :)

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че тази опция в settings при изпращане трябва да се включва, след което трябва да се изключи. Питам защото, и аз имах проблем следствие, което ми се наложи рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от програмата приказвах със създателя и който ми каза че проблема ще е фикснат в следващата версия.

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.jailbreakqa.com/questions/98140/cydia-tweak

Ето тук е описан проблема ,за сега ще гасим wifi , и ще го пускаме до като пращаме, и ще чакаме фикс,поне няма да ресетваме :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, във сряда инсталирах AirBlue и всички допълнителни програми към нея и програмата работи супер, докато на следващия ден се усетих, че никой не ми звъни: тръгнах да набирам но постоянно си набира, като дам End call си остава такак както е, отворя ли пак Phone още набира? Обхвата ми е пълен, но немога да получавам смс-и, повиквания и аз обратно ! Някой да знае нещо по въпроса ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо я махай тая програма. И аз имах мерак, сложих я, но до там. Даже мисля че когато я имах имах и проблем с батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като я махна пак си остава проблема ? Как да махна и другите програми, които се инсталираха с нея, като не ми се появяват в сидия или ако се появят те са системни и главни програми и трият всичко ?

Редактирано от jordan00
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещата се омазаха с тази версия от biteyourapple. Подлъгах се по коментарите ви, че е по-добра от тази в insanelyi, но не. Лошото е, че обнових шапката с версията от първото репо, но това ще трае до тази вечер, когато отново ще сложа тази от insanelyi. Качил съм двете на два различни телефона. С тази от biteyourapple има проблеми с WiFi-то описан по-горе. С другата всичко работи на шест.

Засега не теглете архива в шапката!

П.С. Линка е оправен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем от biteyourapple :), може заради друго приложение което имате да крашва :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като я махна пак си остава проблема ? Как да махна и другите програми, които се инсталираха с нея, като не ми се появяват в сидия или ако се появят те са системни и главни програми и трият всичко ?

Преинсталирай си субстрата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не се получава,няма никаква индикация след като натисна send with bluetooth.Нищо не излиза след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Не цитирай преходно мнение!

И при мен е така!!

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако на някой не му работи коректно Аirblue sharing може да пробва следното:

1. Свалете си от шапката архива на Аirblue sharing, след което го разархивирайте в указана от вас директория на компютъра

2. След, което с ifunbox инсталирайте всеки един от deb файловете, като Airblue sharing инсталирате последен.

3. След всеки инсталиран файл правите respring/reboot

4. Отивате в сидя и инсталирате Airblue sharing plug-in от http://ihacksrepo.com/

5. Хубаво е след инсталацията на Аirblue sharing plug-in отново да направите respring, или reboot.

От сидия е възможно да ви даде update на Air blue stack, Activator, Mobile Substrate направете ги. Ако сте ги направили добре.

Ако имате сдвоени от преди устройства ги премахнете, и ги сдвоете наново. Пробвах Airblue sharing със следните устройства: Nokia C7, HTC Desire, защото за момента само такива имах под ръка. Утре ще пробвам със Sony Ericsson Xperia. За съжаление интернета трябва да е спрян, когато ползвате Аirblue sharing.

Възможно е понякога поради честата му употреба да забие, ако се случи това направете reboot. В момента го пробвам отново с HTC desire. Проблем на моменти се явява изпращане на файлове от HTC към Iphone.

С два еднакви htc го пробвам при единия става от първия път, а при другия дава грешка. Не мога да си обесня причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

zdravko

Може да уточниш в мнението си ,че става въпрос само за хакнатата версия , с платената няма никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естественно, че става дума за хакната версия на Airblue sharing. На платената версия не се инсталират plug-in за да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Airblue sharing 0.9.95

  • Show transfers in Notification Center
  • Add a “Enable Receiving” in the browser
  • Bug fixes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой пробвал ли е м/у iOS става ли трансфер , защото пробвам сега м/у 3 различни 4s и не става всички са с платени версии!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...