Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да редактирате вашето Apple ID


Veselin Minchev

Recommended Posts

А и и аз така си мисля, но ми изписва, че има някви специални символи, пък пише, че май е валиден сичко си му е наред, даже и Alxx му дадох данните, ама и на него му изписва същото

Все още няма развитие по моя проблем със смяната на айди-то, от support-a не могат да ми решат проблема вече 2 дни , сагата продължава, но нервите ми просто се опънаха до край, тия американци са най тъпите същества на тая планета, днес искараха и google виновни за това, че аз имам проблем свързан с Apple ID-то ми, което получавам от Apple. Няма го Стиви да ги стегне тия тънкопишковци и момиченца/женички с гърди наподобяващи на асансьорни копченца. Ако стане така, че някой слънчев или дъждовен ден, преди края на света реша своя проблем ще споделя с ВАС неговото решение, ако това се случи НЯКОГА разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвам със всякакви пощи за 2 дни си направих 5 нови имел-а. нито на яху, нито на хотмейл, нито на абв, нито на джимейл-----> На всички нови и стари имейли ми показва една и съща грешка -----> специални символи, чета и из сайта на apple и разни американси английски и американски форуми да видя дали някой някога е получавал такъв проблем, ееееее ами няма такива хора. От всички хора на тая планета, използващи Apple ID само аз имам честта да ми се случи. И как аджеба да не се наричам СПЕЦИАЛЕН. :smiley-face::wink2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Готово, моят проблем е решен със смяната на apple ID-то. Проблема беше в системата, поради накаква причина точката е създавала проблема, явно е било добавена като специален символ, който неможе да се ползва. Ако имате същия проблем стабилно притеснявайте support-а и да знаете много са любезни и възпитани, симпатяги големи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

А каква е причината да ми изписва, че сесията ми е изтекла, когато се опитвам да вляза в епъл акаунта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Над 5 минути или рефреш на страницата(някои браусъри го правят автоматично). Идеята е сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

Здравейте,търсейки решение на проблема си,тази тема ми се стори подходяща, за въпроса ми.

В семейството ми слушаме AppleMusic със семейния абонамент,плащан през моя акаунт.Всеки един има въведена собствена карта за плащане, но при активиран от мен Family sharing, плащанията им в AppleStore , минават през моята карта.Самата смяна на платежното средство е елементарна, но става само при изключен Family sharing.Дайте някакво решение, че децата ми гонят тридесетака и е редно сами да си плащат покупките ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bef0fd57de066aef7021eb38808a80bc.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите деца са пълнолетни и нямам такава опция в настройките, но търсейки я, видях как да оправя нещата.Във Family Sharing, изключих Purchase Sharing. Благодаря за насоката!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...