Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Installous / Проблеми и крашове


vanko777

Recommended Posts

Не видях някой да има проблем като моя.. Като си пусна да се download-ва някое приложение всичко е ОК но в момента в който се свали си изписва complete, но самото приложение изчезва :-( бих предположил че някое друго приложение пречи на installousa но говлрим за чисто ново качен firmware с качено само инсталлоус и appsync 4.1 :-(

P.S. Решението е да деинсталирате appsync for 4.1 и след това да качите направо installous :-) дано съм полезен на други с този проблем

Редактирано от koppo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това на трезво ли го писа? Само на тази страница има пет човека с проблем като твоя. Пост #68, #69 на предната също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше прочел тази тема, щеше да разбереш, че няма нужда отделно да ги инсталираш, а направо през сорса на hackulo.us и нямаше да имаш проблеми. Що не четете дългия пост на втора страница? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото не знаят къде е Оринджленд и няма кой да им покаже пътя към него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от няколко часа насам ми изписва: "API unavailable", като обикалям насам натам по менютата, на моменти си е Ок, но по-често ми вади това.

Преинсталирах от Сидиата, но все същото.

Дали има някой друг с подобен проблем и евентуално решение?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За последните 2 седмици няколко пъти имаха подобни грижи. Вече като гледам всичко е наред.

Бива ли за най-малкото нещо да правите преинсталации? Google it първо. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

дали имате проблеми в момента с Installous? От вчера насам имам 5 updates, като това включва Skype и Google, но в AppStore не е наличен Update за тези 2те специфично.(дали е при мен само...)

При опит за "дърпане" на някое от 5те ми(без Skype и Google) ми изписва "Connection failed"...apptrackr.org си се отваря инак нормално....

Другото което забелязах, на телефона на приятелката ми е(същия телефон и iOS като моя), че на нея в AppStore и изписва че има update за Twitter, при условие че го има наличен вече(той си е безплатен) на телефона...след като се дръпне и изписва че понеже няма старата версия трябва да си плати за новата? omfg! (тука е почти малко отклонение де..).

Моля за съвет и да сподели някой дали има такива проблеми в момента.

Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Да и при мен е така. Дава ми ъпдейт на Skype.

2. По втория проблем, трябва да налее малко пари в картата си да бъде освободена. Най-вероятно има чакащо задължение в AppStore. Щом стори това, ще може да си ъпдейтне всичко.

3. А за в бъдеще за да се избегне това правите следното. Отваряте iTunes и отивате горе на Store/View My Account. Въвеждате си паролата, логвате се и натискате Edit Payment Information. Остава само горе до картите Visa/Master Card да маркирате опцията None/Done и сте нови. Може да правите ъпдейтите си по всяко време. Разбира се, ако искаш да си купиш дадено приложение/игра, по същия начин избираш и картата, която си регнал при регистрация. Купуваш и веднага изключваш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално за Skype засича по-ниска версия (2.1.0.нещо-си , като настоящата в AppStore и в телефона ми е 2.1.2), затова иска ъпдейт. Предполагам че до края на деня ще го фикснат, бързо действат по принцип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sisq0,

дано, че от вчера на обяд съм се притеснил :)

Grievous,

по отговор 2, интерсното е, че няма нищо като чакащо задължение, тя нищо не е плащала на телефона си. За разлика от мен де ;)

Но довечера ще видя да направим таз "маневра" за която спомена, да сме сигурни де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В репото на Hackulo -> Installous 3.6

- Updated support for 4.2.1 firmware users

- Full retina display support

- New animations and stability updates

- "Download later" feature

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иконата, която спечели в конкурса :D Как са успяли да я пратят?! Мейла им от самото начало беше фуул...

iy8tk.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите. при мен също не се инсталират приложения тегли го и после изчезва от папката и ми изписва тази грешка; ( instalation failed; erorDomain Code=2 the operation couldn,t be completed. no such file or directory ). С последната версия на инсталоус съм помогнете :(

Поразрових се из нета и намерих решение. Проблема е в v 3.6 смених с по стара през сидия репо: http://sinfuliphonerepo.com/ installous 3 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът не е нито в 3.6, нито в инсталъс по принцип. "Любимците" дев-тийм, под претекст че не поддържат пиратството са заложили "бомбичка", която омешва правата на папката var/mobile/documents/installous и по този начин пречи на работата. Направете:

Owner - mobile

Group - mobile

и всичко ще е наред!

Проблемът е наличен в кастъмите, правени с PwnageTool и телефоните под 4.1>, "пердашени" с редсноу 0.96

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мне, не е точно така Саше. Вчера пробвах този вариант и не сработи, но днес уцелих десетката. Трябва да смените правата на самата папка Downloads, която се намира във var/mobile/Documents/Installous и да изглеждат така:

b93a0459b33afc13.PNG

Остава само да прецъкате табовете долу, за да видите сваления файл. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е брат. Забравих да напиша че проверката трябва да тръгне от папката installous, после съответно и на всичките вътре(на теб ти го писах вчера :devil:). При мен бяха омешани и двете.

Гога, виждал съм проблем само при arm7(3GS и 4), при arm6 няма проблем. На жената двойката си бачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здрасти, вчера си изтеглих една игра от Installous, и не ми направи проблем след като свързах телефона с компютъра. Ала днес си изтеглих друга, вкарвам кабела в телефона, и айтюнс ми избръмча за "платени програми, който ги няма в библиотеката", и ги премахна. Какво ще рече това, че не съм улучил свестен крак ли, какво? Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настрой си инсталъс, да синква свалените с айтюнс и не би трябвало да имаш проблем. Преди синк - десен бутон, посочваш transfer purchases и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Installous4 4.0 Beta ;)

oisx21.png

976a64deefe4818a.PNG cf14b11b41ce3bf2.PNG 1cc2ade185be8954.PNG cf241d0b20c4ce13.PNG 5f9068997b0109fa.PNG

Важно: Преди да инсталирате Installous4 v4.0 Beta, премахнете всички стари версии и ръчно изтрийте папката Installous намираща се във var/mobile/Documents. След инсталация ще я имате отново откъдето ще можете да изсмуквате свалените програми/игри на вашият компютър.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...