Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за фотоапарати и аксесоари за тях.


cvetty

Recommended Posts

Първо да кажа, че използвах търсачката, но не намерих подобна тема, за това направих :) Тук, искам да коментираме и обсъждаме всичко свързано с Canon (снимки, качество, функции, дизайн и т.н) Всъщност, имам такъв фотоапарат от много скоро, по-точно от днес :smile: Модела е: Canon PowerShot SX120 IS.Искам да ми кажете какви са ви впечатленията за него, дали според вас е с хубави параметри, или пък не става за нищо :Wink: Очаквам вашите коментари! :thumbup:

6849ad1a68419d4f.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 174
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • DreamcatcheR

    25

  • cvetty

    16

  • Kery70

    10

  • Monro

    7

Имам един canon 12 мх (не му знам точния номер) и съм много доволен,

не че разбирам кои знае колко от фотоапарати, но мисля ми се че си струват парите.

ДА каже някои които повече разбира :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора! :razz: Опитах се да потърся този 12 mx в google, но нищо не намерих.Мислех си, дали можех да си купя и по-хубав от този, но вече няма връщане назад :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече го имаш, така че няма да обсъждам цената. Славят се като едни от най - добрите. Имам Canon-и от няколко поколения и съм изключително доволен откъм удобство, екстри и качество на снимките. Честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече го имаш, така че няма да обсъждам цената.
Не се притеснявай да кажеш, каквото и да било :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:):smile::Wink: Не е до притеснение - имах предвид че са доста по-скъпи от повечето оферти на пазара, и ако ти предстоеше избор...за любителски снимки и други апарати стават, но този е екстра.

П.П. Да се "щракнеш" и да качиш снимки, да красят форума :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца имах дилема при покупката на фотоапарат. Колебаех се между Сони и Канон до 900-1000 лв.. Благодарение на Ammcfc и доста четене на ревюта по форумите, осъзнах голямата си грешка и сега съм горд собственик на Panasonic Lumix DMC-TZ7. Просто е уникална машинка в класа на сапунерките за любители или така наречените Point & Shoot. Там Panasonic за мен са лидера, въпреки предишните ми заблуди и робуване на марки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се искаше да е любителски, но все пак мисля, че е малко по-висок клас, и не е просто за да се "щракаш" :smile: Има доста нови функции! :)

-- Чет Дек 10, 2009 11:48 pm --

И аз разглеждах най-различни марки, но баща ми каза, че ще вземем Canon, и само Canon :razz: Имам един Panasonic, но какво ли не е преживял, горкия :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е този ми се струва готин ама не знам, :Wink:

Някои да има от тоз модел :rolleyes:

[youtube:33yem4dn]

[/youtube:33yem4dn]
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина изглежда доста интересен и атрактивен, но предполагам е и много скъп :Wink::rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами всичко хубаво е скъпо. :Wink:

Струва ми се че си заслужават парите. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип, исках да си взема по-скъп фотоапарат, но трябваше да се съглася за този.Условието беше, по-евтин фотоапарат+лаптап, или само скъп апарат.Естествено, бях за първия вариант :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам потребителите на canon коя програма най-често използват.Easy,Program или Auto?И някой, ако може да ми каже как се оправя стабилизатора? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Anthony. Не робувам на марки (освен на Apple, до една степен), но към момента никой друг производител не може да ми предложи по-добър и изгоден бридж от FZ серията на Panasonix. Аз снимам с FZ-28, който е предпоследният модел. Малко ме е яд, че не изчаках за следващия, основно заради хубавия стерео микрофон, но, какво да се прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, наистина много добре.Със сигурност е професионален, нали? :geek: :Wink:

-- Пон Дек 14, 2009 6:43 pm --

Ето малко макро снимчици, които направих със Сanon :razz: Без помощ откъм фотошоп или някакви такива програмки!

0c48d3b4edba71e8.JPG 965c217e1e6c2fb9.JPG f2d8103f3ebccc18.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бридж е, полупрофесионален. Предлагам да прекръстим темата на "Тема за фотоапарати", например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

deezel, прав си!Най-добре ще е да сменя името на темата(Ако можеш да ми кажеш как става? :redface: ) :Wink: john_digweed, благодаря, и аз мисля, че прави много хубави снимки !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм аз, някой друг я е променил.Благодаря :Wink:

-- Пон Дек 14, 2009 9:58 pm --

Добре че си призна, иначе така щях да те измъчвам :lol: Вече прекръстихме темата, за това мога да кажа, че съм направо влюбена в този фотоапарат:

24e78b673764e620.jpg

-- Сря Дек 16, 2009 8:59 pm --

Ето и най-новата снимка, която според мен е перфектна, за такъв фотоапарат като моя :Wink::smile:

208cb037c4139119.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам потребителите на canon коя програма най-често използват.Easy,Program или Auto?И някой, ако може да ми каже как се оправя стабилизатора? :biggrin:

Епа снимаш, както си искаш. Автоматични настройки е ясно - аз лично ги ползвам само ако бързам да заснема нещо и нямам време да нагласям ръчни настройки. Program предполагам са видовете сцени. Ако имаш време преди снимката, прави ги с него, като избереш подходяща за случая сцена. И след това разбира се можеш също да пипнеш експозицията и някоя-друга настройка.

Пусни някоя снимка в пълен размер (ползвай thumbnail tag-a за форума) да видим по-добре как се справя този твой апарат. Може и някое автопортретче, няма да възразим.. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как да оправя стабилизатора, това винаги ми е проблем?Ето и малко снимчици от фотоапарата:

48530f549d32b210.JPG 9b0dc86984bd5800.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам снимката ти, стабилизатора не е проблем :) :kisscheek:

сори :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен може да бъде много по-добре! :Wink: Защо не сложиш и ти някои твои снимки ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...