Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Downgrade 5.1 to 5.0.1 / 5.0 / 4.3.3 / 4.3.5 – iPhone 4, 3GS, iPad 2, 1, iPod Touch 4G, 3G


Veselin Minchev

Recommended Posts

Саше, не става. Единствения начин е точно iFaith. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, как ще обясниш неуспеха на един 3GS на три различни компютъра. Запазени от 4.1 нагоре до каквото се сетиш, заедно с бетите. TinyUmbrella, Host, абе всичко. Залепям му iFaith и ковна от раз.

Имам двама свидетели, ако пожелаеш, ще ги призова. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше от както има iFaith умрелата даже я нямам в компа . Дърпам си на момента СХСХ -овете и играя .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лош нет, Коле. Ъмбрелата прави псевдо кастъма независим от мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как лош нет в три различни града бре? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не влизам в полемики, но изходящите връзки извън страната минават през два - три доставчика общо. В такъв случай градовете нямат никакво значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добри новини за всички с iPhone 4S и iPad 2.

iH8sn0w, разработчика на sn0wbreeze и iFaith е намерил начин за даунгрейд на А5 устройства.

Използвайки запазени SHSH blobs, iH8sn0w е успял да свали A5 iPad 2 от iOS 5.1 до iOS 5.0.1.

74819-500.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок до тук ясно но как да даунгрейдна и да си запазя стария бейсбант като iFaith само подписва рома ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно предупреждение за цитиране на мнение!

Чудесна новина! Сега само да излезе по- скоро на бял свят като реализация и ъпдейтвам спокойно на 5.1 без да се страхувам, че няма връщане назад..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нещо ми убягна в описанието в първи пост за това бих искал да попитам.

1. Ако в Cydia имам запазени SHSH (и не само там а и на компа) за 5.0 и 5.0.1 трябва да прява къстъм с IFait за да ресторна.

Ако обаче имам запазени SHSH и за 4.3.5 и 4.3.3 мога да ресторвам само с модифициране на хост файла, без да си правя къстъм с IFait. Така ли ???

2. При положение обаче, че съм на 4.3.3 още ( предоволен съм от телефона и така и за това не съм човъркал още) и имам запазени SHSH чрез IFait локално, не в Cydia и ако реша да се върна отново на него вече ще трябва да си "сготвя" къстъм отново чрез IFait.

iPhone 4 - ФЗ Глобул , но го ползвам с карта към оператора.

Правилно ли Ви разбирам?

Благодаря предварително.

Редактирано от moloko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Да, за да ресторнеш до 5.0 или 5.0.1 в момента, то трябва да имаш SHSH и направен custom с iFaith (който е подписан, но само с притежанието на SHSH за твоя телефон и за съответния iOS, защото в момента iOS 5.0 & iOS 5.0.1 не се подписват и съответно SHSH + iFaith ти позволяват отиването на тези версии).

2.Щом имаш за 4.3.3 ( и си доволен от него и телефона ) направи си един custom с iFaith за всеки случай. Но решиш ли да се качваш на 5.1, това означава да си направиш custom, който НЕ повишава baseband-а ! Което означава да ползваш последния redsn0w. (Нищо, че все пак си Ф3 и си го ползваш към оператора, аз също съм Ф3 към Мтел, но правя така, че след време ако реша да го продам, то поне да могат с Gevey да го ползват хората и фактически да е продаваем :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,

Всичко е ОК.

Направих си къстъм за 4.3.3. , след това за 5.0.1 - подписани с iFait и ресторнах, след което естесвено - джеил.

който НЕ повишава baseband-а ! Което означава да ползваш последния redsn0w.

След рестора с подписания къстъм на 5.0.1 baseband-а си остана същия както преди - 4.10.01. Това означава предполагам , че къстъмите ,които съм направил не повишават baseband-а , или това е само ако отивам на по-горна версия?

И във връзка с цитата - И този въпрос малко ми убягва "redsn0w не е ли само за джейл или и през него вече може да се ресторва"?

Благодаря още веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писахме на няколко места вече, че ти е нужен само един къстъм, в случая с iFaith. За redsnow нещата са както си ги разбрал. Не се ресторва с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже в момента Apple кои фърмуери подписват, защото доста време подписваха и 4.1, а сега не е така, та има ли други, подписвани от Apple фърмуери освен 5.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук можеш да видиш кои версии се подписват.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен АйФейта ми забива на Procesing Root Filesystem, пробвам го на 2 машини, все там зависва. Някакви идеи къде бъркам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рън ез администратор ;)

Нет фреймуърк 2.0 имаш, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,имам едно питане.Ползвам iPhone 4-5.0.1 ще ми се да запазя SHSH сигнатурите с TinyUmbrella,но ми се запазват автоматично само за 5.1???Какво да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апъл вече не подписват 5.0.1 ,ако до сега не си запазил вече можеш само за 5.1 :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Предстоящият ъпдейт на RedSn0w ще позволява downgrade и restore директно през самия туул, напълно елиминирайки нуждата от iTunes.

MuscleNerd обяви, че предстоящият ъпдейт на RedSn0w ще позволи на потребителите да направят пълен рестор, използвайки самия туул, което означава, че iTunes вече няма да е необходим за рестор на i-устройствата ни. Освен това ще включва възможността за downgrade към предишни версии на iOS (дори за А5 и А5Х устройства).

Downgrade-A5-RedSn0w.png

Естествено, все пак ще са необходими сигнатури за iOS версията, към която се опитвате да направите downgrade. Това означава, че ако вашето устройство фабрично е с iOS 5.1 няма да можете да downgrade-нете към 5.0.1, за да се възползвате от възможността за untethered jailbreak.

Източник и пълен текст: iPD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е т'ва е приказка!

Крайно време е да се елиминира тунчо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...