Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WhatsApp Messenger


BANNN

Recommended Posts

А бре, пич, ти как питаш все едно тук някой е собственик и разработчик на програмата...

Изчакай половин час и като няма резултат повтори процедурата.

пп. В контекст на твоя въпрос:

-ще го получиш в 19.48ч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но за в бъдеще май нищо няма да ти става, (със или без помощта), след като толкова ти се ще да си спестяваш четенето, но пък обичаш спаменето с елементарни постове и въпроси.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко офтопик, вчера слагах WhatsApp на едно Галакси. При инсталацията имаше съобщение "безплатно за 1 година после 1,70/на година". За сумата не съм много сигурен, но е факт , че за Андроида е безплатен само за първата година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре даже да е платено, защото така ще имат парици да поддържат и развиват апликацията. Наистина това е най-доброто приложение за мен и най-използваното. И сега въпрос: някой дали знае как може да го излъжем да не показва кога съм онлайн или пък да показва, че съм онлайн винаги. Това с локацията му намерих цаката вече :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, имам следното питане... мога ли да прехвърля whatsapp информация от 4 на 4S или за да бъда по изчерпателен :) имам чат на 4-ката (който както знаете пази всичко писано отначалото) и понеже съм с 4S мога ли някакси и ако може как да го прехвърля на S-kata, такаче на новия телефон да си го имам пак този чат с писаното отнало ?

Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се,че може да ти помогне да си направиш ръчен бекъп на whatsup от 4ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да ти прозвучи смешно, но не разбрах много от това което си ми написал като отговор :male19: ако можеш да ми го обясниш как става или да ми го кажеш по простостичко, защото съм доста невеж :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех, бре... Как мразите да четете...

Chronus от Cydia e лекът за болката ти.... Само не знам дали вече е портнат за 5.0 или 5.0.1, но можеш да погледнеш, или да пробваш, ако знаеш какво правиш...

PS. 22:02 Edit: Още веднъж пробвай подобно искане – с подобно оправдание:

ако можеш да ми го обясниш как става или да ми го кажеш по простостичко, защото съм доста невеж

:bad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

явно съм издразнил някой хора и съжалявам за това но прочетох цялата тема и не намерих отговор на въпроса си, но явно съм проспунал ... Благодаря все пак за отоговорите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уффф, сега схващам, че искаш от 4 към 4S, а за него няма джейл. Опитай да си ги препратиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следното питане... мога ли да прехвърля whatsapp информация от 4 на 4S или за да бъда по изчерпателен :smile: имам чат на 4-ката (който както знаете пази всичко писано отначалото) и понеже съм с 4S мога ли някакси и ако може как да го прехвърля на S-kata, такаче на новия телефон да си го имам пак този чат с писаното отнало ?

Благодаря предварително

Ако 4-ката е с iOS 5.0 ако направиш BackUp в iCloud на приложението и после върнеш BackUp-а на 4S-ката не става ли? :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Backup през iTunes на 4-ката. След това закачаш 4S-a и му даваш Restore from backup, като избираш последният,който си направил по дата и час. Когато върне приложенията в телефонът ти, след като се логнеш в Whatsapp, ще ти възстанови цялата информация. Имай в предвид, че кракнатите апликации няма как да се качат на 4S, засега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, аз така направих, и нямаше проблем с историята. Направих и ристор от 3G(4.2.1) на 4-ка с 5.0 и пак възтанови историята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми не е свързан с проблем. Искам да попитам, какво става, ако няйкои от моите абонати изтрие програмата. Ще изчезне ли той от контактите на WhatsApp или ще го виждам с -last offline. Предполагам, че трябва да изчезне, но да питам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го вижда програмата като, last seen.... (датата на последното влизане)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По никакъв начин няма да разбереш, че вече не е абонат. Освен ако упорито не готърсиш, а не ти отговаря – да предположиш.

Ако обаче те е блокнал – тогава няма да виждаш "Last seen .....", a само името му, ако опиташ чат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...