Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Global.AQ PRO Изпращане на безплатни смс-и


John Digweed

Recommended Posts

Аз съм в Испания и изпращам на сестра ми в България смс- си без проблем много добро приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да не ревнете?! :) Колкото толкова. Нали е без пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами стана ми интересно, че досега никога не съм пробвала безплатни СМС–и, и качих приложението да пробвам, обаче още с инсталацията ми показва минусов кредит....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен стана с минусов кредит.. От 2 седмици я ползвам и няма ядове... а сега изведнъж ми показа миносов а би трябвало да са 7 кредита за днеска! Но, ако найстина с регистриране на приложението като дадеш 8 долара и ти дават 500 кредита си е направо оферта :mad: Кога ще ги нацъкаш 500 СМС-а незнам... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен стана същия номер. Но махнах Global.AQ PRO и инсталирах lite версията и тя ми даде нови 7 кредита! До тук добре но те нали са за един ден :lol: ! Е намерих и цаката!

Инсталирате UDID-Faker от Cydia, стартирате го и намирате Global.AQ xxx и цъкате на

63199baf9efc8034.PNG

Влизате след това в програмата и задавате нова парола (може и същата с която сте били) след което ще получите Mail за потвърждение!

c18828d9207c2bec.PNG

Хубавото в случая е, че който е закупил PRO версията може да си възвърне 500-те кредита. Не съм пробвал метода на кракнатата версията, но невиждам проблем да не стане. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах несъм пробвал на кракнатата версия, но на lite версията е безупречна. :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

А някой да има проблем с регването или логването? От 2 дни по никакъв начин не мога нито да се регистрирам след преинсталация (въобще не излиза съответен екран, само казва, че е открило джейл, и няма коректно да работи пуша), нито да се логна, и то с нито една от версиите на програмата...;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай само с Lite версията, кракнатата дава минусов кредит. Опитай по начина на GPower, чрез програмката UDID-Faker.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тонка,бе,чети какво съм написала– и с 3–те версии ми го прави тоя номер, и с Lite, и със Standart (която между другото в момента е в промоция и е безплатна, с кредит 50 СМС–а), и с Pro версията... Пробвах и на 2G, и на 3GS-a, само на 3G–то ми остана старата качена, и не я махам да пробвам, че и там ще замине....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що си качих Standard версията, но не успях да вляза с регистрацията, която имам от Lite версията. При логването нали се изисква e-mail адрес и парола?

После пробвах да се регна наново със същата поща (от старата регистрация) и стана без проблем, но ми се иска да ползвам старата регистрация, за да ми се запази номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се разбираме с теб нещо май.... аз ти казвам, че въобще не ми отваря прозорец за регване..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И поразкажи за Standart версията, плюсове има ли, наистина ли са 50 кредитите, как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, има 50 кредита, иначе като дизайн и екстри е същата като останалите. Ще изпратя няколко смс-а после, да видим утре ще станат ли пак 50. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Забелязвам, че lite версията вече я няма в App Store. Който я качил, качил, това беше. Standart версията ти дава един еднократно 50 смс-а и това. Добре, че си запазих lite версията на компа. Ако на някой му потрябва да свирка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GlobalAQ lite

Свали

Свали

Май не става по този начин. След като го свалих и се опитах да го инсталирам ми казва че не съм ауторизирал компютъра си (а го направих поне 5 пъти). И като цъкна два пъти на приложението ми изкача опция за ауторизация, но с твоят майл попълнен и отдолу празно поле за парола т.е. иска да въведа твоята парола за Айтюнс-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм и предположил че може да се получи така! Моля някой друг да пробва и ако наистина е така, нека някой модератор да изтрие поста с линковете, за да не заблуждаваме потребителите! Извинявам се, ако наистина се е получило такова объркване!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...