Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Iconoclasm


BANNN

Recommended Posts

neol, пак ли ти :nono:...elendro - качи кракната направо от сидиа или ако държиш да е с деб, инсталирай я с айфайл. Качваш файла където и да е в тела, отваряш с айфайл, чукваш го и излиза опцията installer.

Понеже явно не си попрочел постовете - имаш ли инсталиран preference loader и libhide? Без тях не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако оправиш и писането, а най–много – и четенето преди да пишеш, цена няма да имаш, а и с Кака няма да се запознаеш....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Iconoclasm v1.4

Свали

Деинсталирайте FCSB. Уверете, че имате инсталиран Preference Loader и чак тогава инсталирате .deb файла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също така, се уверете, че сте инсталирали IconSupport (безплатно е), от сорса BigBoss в сидиа. Необходим е за правилното функциониране на Iconoclasm, SBRotator и всички нови tweaks, свързани с местене/криене на икони. Ако някой от вас е платил вече някое от горепосочените приложения, то вероятно IconSupport се е качило автоматично.

П.П. Най - стария сорс за айфон в сидиа, сорса Ste Packaging, отиде в историята. Ако ви дава грешки - просто го изтрийте.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Iconoclasm 1.4.1

Свали

Подобрен Icon support, подобрен режим LayOutFree -вече не е експериментален (препоръчва се САМО за 3GS). Позволява подреждането на икони без предварително зададен лейаут - пускате функцията от settings/iconoclasm, после на спрингборда просто задържате с пръст да се разтреперят (като при обикновенното местене) и местите иконите на спрингборда където ви е кеф!

Това е оригинален деб и при бъдещи нови версии, ще "виси" в сидиа без да имате достъп до новата версия, т.е. ще чакате да пусна следващия.

Ако не сте го качвали досега, или не искате постоянно да ви стои бедж в сидиа при нова версия - ПРЕДИ ИНСТАЛАЦИЯТА просто преименувайте деб файла на icon.deb и инсталирайте с iFile.

П.П. ВАЖНО!!! -

Деинсталирайте FCSB. Уверете, че имате инсталиран Preference Loader и чак тогава инсталирате .deb файла.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да искам пуснах Фрий Моуд и сега не мога да вляза в сетингс да со оправя, защото всички икони са една над друга... Може ли някой да ми каже как да оправя проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Окей. Мерси. Някой може ли да ми даде 6х6 layout-а, който Gpower е дал на предишната страница? Линка ми дава да сваля 5.0 мегапикселовата камера...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже как да смаля иконите, както на картинката, която е дал Gpower?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Пиша от името на един приятел:

Добър ден съфорумници! Имам странен проблем, значи айфонът ми е джейлбреакнат 4.3.3, никакви проблеми. Днес инсталирах "Winterboard" от Cydia, инсталирах и "iconoclasm" ( 5 x 5 иконки ) и внезапно като го инсталирах, като отворя някое приложение, айфона забива и ми се отваря лок скреен-а и отново са ми 4 х 4 иконките. Моля кажете ми решение на проблема без РЕСТОР. Благодаря предварително. Поздрави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Питай Sakurina, автора :tooth:

Шегувам се, опитай с FROSTY в сидиа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

IconoClasm 1.8.1

What's new:

* Fixed icon positioning issues when Infiniboard 2.0 is being used alongside a uniform layout.

* There are some fixes in Infiniboard 2.0.1 as well so please update that to all the fixes necessary for Infiniboard and Iconoclasm to play along.

* Per-page layouts and Infiniboard don't play along particularly well at the moment, so they will be disabled if Infiniboard is found.

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...