Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Да пробвам , но къде да го намеря ? :( Доста съм бос

Редактирано от Boris Dinev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Борка, иди първо в раздела за начинаещи и прочети там един куп теми.

Повечето неща ще ти се изяснят и е добре да го направиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде си тръгнал тогава? Restore се намира в iTunes. Чист такъв се прави в DFU режим. Сега питай какво е това и ще ти взема думата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ъпдейтвайте OTA! Там е проблема! Само през iTunes! На мен iPad-a ми беше ъпдейтнат именно ОТА преди седмица и ето защо не щеше да се джейлне..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2x new iPad 4G - OK.

2x iPhone 4S - OK.

Всичко от първият път.

iPad-ите с OTA Update, iPhone-ите с iTunes.

Cydia - без грешки (само някакво файлче - upgrade), малко по-бавно зарежда.

Install0us - OK.

Както виждаш, Мариан друго разправя. При теб се е умазало нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си простя,че се подведох по тази безмислена еуфория!Винаги изчаквам 1-2 дни като излезе нов джейл,но този път не!И за какво!Грешки в добавяне на сорсове(съвсем нормално),грешки при инсталиране от Cydia!!!И как няма,като всеки се е луднал!Направо ми идва да си ударя главата в стената!И всеки,който види иконата Cidia бърза да казва .че всичко е ок!Баси овцата съм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък все едно не го знаете - след всеки джейл как се работи със Cydia.

Аз съм на шест, само където не ми работи Safari Upload Enabler-а, но тичам да пиша съпорт. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гогиш, аз обаче не съм овца и като казвам, че всичко ми е ОК, значи е така ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сърдя на себе си!Знам много добре, кой не бърза да дава оценки без да е пробвал!Не съм искал да те обидя!Яд ме е,защото сега всичко е натоварено и постоянно грешки дава!Все пак iphone е масовка вече и трябва да се съобразяваме с това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така при мен нещо не става..

1-во. не мога да се логна към админския акаунд.Ето снимка какво ми изписва:

erorr.jpg

Като дам да се инсталира с моя акаунд, който се води, че е админски, а не на опция която пише Administrator зарежда до 30-40% и Windowsa затваря програмата:

iphonefv.jpg

Моля, помагайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нещо подобно на Rocky Racoon Untether само че за 5.1, защото гледам това е само за 5.1.1, а сега не мога да ъпдейтна, защото не съм в България, и пиша от телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вече има и Absinthe 2,0,1 !!!???

https://sites.google.com/site/greenpois0nabsinthe/absinthe-win-2.0.1.zip?attredirects=0&d=1

Редактирано от sstavrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нещо подобно на Rocky Racoon Untether само че за 5.1, защото гледам това е само за 5.1.1, а сега не мога да ъпдейтна, защото не съм в България, и пиша от телефона?

Не.

вече има и Absinthe 2,0,1 !!!???

https://sites.google...redirects=0&d=1

Мдааа. Лепнали са една единица, но никъде не се споменават промени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На XP някой подкара ли го?!?

Опитвам да разгадая случая на колегата горе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди час правих джейл на Iphone 4s на един приятел. Неговият компютър е с Windows xp нямаше никакъв проблем. Единственият недостатък, е че малко по-бавно става разархивирането на файловете. Иначе джейла мина много гладко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да се е бъгнал windows xp, или да има защитна стена включена. Аз това го решавам, чрез преинсталация на Windows. По принцип защитната стена на Windows винаги я изключвам, защото ми създава проблеми с интернет.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Chronic Dev-Team has just released Absinthe 2.0.1 in order to fix a few minor bugs, we have updated links.

Не се споменава какви бъгове точно са оправени и дали се налага на хората, които са джейлнали вече с предишната версия да трябва да го правят отново с 2.0.1. Да се надяваме бъговете да са в самата инсталация, а не в самия джейл.

Едит: Отстранени са бъгове в самата инсталация:

But by the time Apple users who decided to jailbreak their devices using Absinthe 2.0 but they faced some problems and errors while jailbreaking. So just a few moments ago a new versions of Absinthe is out which fix these errors and comes with a better performance.. So I advice you all my dear users to download this new version which will makes a great difference..

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е да се е бъгнал windows xp, или да има защитна стена включена. Аз това го решавам, чрез преинсталация на Windows. По принцип защитната стена на Windows винаги я изключвам, защото ми създава проблеми с интернет.

Не е от защитната стена и моята винаги е офф.Сега ще пробвам на друг комп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Net Framework имаш ли инсталиран?

Стартираш ли Absinthe като администратор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти 2.0. Би трябвало и с 4 да става, но плюе грешки. Админският акаунт без парола ли ти е? Ако да - сложи някаква.

Един от бъговете под мак беше че не ще да се затвори по нормалния начин, а само с форс куит. Сега ще видя новата...

П.П. Да ПОМОЛЯ да спестите похвалите за успешен джейл, а само да описвате изчерпателно наличните проблеми и решения(ако има)?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и честито. Направих JB на iPhone 4 преди това чист ресторе на 5.1.1 всичко мина Ок с Absinthe 2.0. Но с iPad 3 Wi Fi греда, чист restore на 5.1.1 и Absinthe 2.0 и 2.0.1 стигат до waiting to reboot и нищо нества като затвора Absinthe и опитам пак ми дава някъв error 5 и трябва ресторе на ново, но нищо пак стига то дам и не се reboot-ва. Някой с подобен проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти 2.0. Би трябвало и с 4 да става, но плюе грешки. Админският акаунт без парола ли ти е? Ако да - сложи някаква.

Един от бъговете под мак беше че не ще да се затвори по нормалния начин, а само с форс куит. Сега ще видя новата...

П.П. Да ПОМОЛЯ да спестите похвалите за успешен джейл, а само да описвате изчерпателно наличните проблеми и решения(ако има)?!

Не става.Пак същото.Отчаях са и полудявам, как само при мен не става :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...