Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Untethered Jailbreak чрез Greenpois0n Absinthe за iOS 5.1.1[Мac&Win]


Grievous

Recommended Posts

Много интересно как тогава при мен когато бях още на 5.0.1 само при инсталация на приложения от installious се появяваха бели икони, та защо тук да е по различно? Интересното в случая е че в момента както всички и аз имам проблем със cydia, преди малко се опитах да инсталирам уинтърборд и естествено инсталацията стигна до половината след което зацикли, но пък бялата икона на Phone си стана зелена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера след джейла успях да инсталирам само installous и нищо друго от сидия. Днес ми дава купища грешки и нищо не мога да инсталирам.

Съвети?

ПП: Чудя се дали да не ресторна и да джейлна с новия абсент...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях в сайта на Greenpoison че все още не подържа Iphone 4 и Ipad 2. Оправи си инфото !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, ти, вместо да дрънкаш наизуст - попълни си спешничко профила. Аз моя с какво съм го джейлнал според тем? Със ZiPhone? :tooth:

П.П. Гога, белите икони са проблем на А5 уредите, аз и ти сме застраховани(почти :) ). Като чета какво става нагоре - тая тема ще запълни "Бисери и куриози".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Гога, белите икони са проблем на А5 уредите, аз и ти сме застраховани(почти :smile: ). Като чета какво става нагоре - тая тема ще запълни "Бисери и куриози".

Alxx , този досаден проблем с изкачащите бели икони го имах на 5.0.1, но от вчера (дай боже късмет) не се е проявявал. Не е само за А5

Едит: Може да са го оправили на 5.1.1 за А4

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Аз съм от хората, които четат много и трудно се навиват да пипнат нещо сами!

Аз съм с Iphone 4 закупен от М-тел ФЗ, IOS 5.0.1 ENTJB, Modem Firmware 04.11.08.

Мога ли да го кача на 5.1.1 и да имам

Untethered Jailbreak!!!

Моля за вашето мнение!

Благодаря предварително!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщаш се в първа страница на темата, четеш и изпълняваш инструкциите от първото мнение. Капиш? :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера след джейла успях да инсталирам само installous и нищо друго от сидия. Днес ми дава купища грешки и нищо не мога да инсталирам.

Съвети?

ПП: Чудя се дали да не ресторна и да джейлна с новия абсент...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Пак си инсталирал Installius.Аз вече от 1 час се мъча да добавя репото на hackulo и дава 100 грешки.

Странно, че с другите сорсе няма проблем.

ЕДИТ: Инсталира се, но трябва търпение и опити..Явно е натоварено много.

Редактирано от davidabg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цт, тц, тц... Как не можете да разберете от две думи, не ми е ясно! Лошото е, че осрахте и темата, от всякъде!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се случи нещо странно. След като вчера успешно джейлнах IPad 3 със стария Absinthe 2.0, днес сутринта сторих това и с моят IPhone 4 (GSM) използвах новата версия 2.0.1. Свалих firmware 5.1.1_9B_206 oт сървъра на Apple. Улисан в добавянето на сорсове и т.н. закачих и 4-ката на сапругата ми. Не гледах много но от сървъра на Аpple вече доиде новият 5.1.1_9B_208 и тук Absinthe 2.0.1 казваше, че не поддържа този firmware. Изненадах се максимално. Все още не знаех че има разлика между двата софтуера. Реших проблема с рестор като от DFU и option+restore (Mac) посочих джеилбрекващият се 5.1.1_9B_206. Тук нещата веднага заспаха. Споделям това ако някой има подобен на моят проблем. Не зная дали още става така, но при мен се получи и съм доволен! Подчертавам че проблемът е наличен само за IPhone 4 (GSM)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е шанса джеила да ми се получи ако направя рестор от облака преди джеила?

Защото от 2 часа се мъча да го направя този рестор след джеила и не ми се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купих 4с-а от Мтел директно с 5.1, ресторнах си с icloud и цели 2 седмици чакам absinthe 2.0. Update do 5.1.1 директно през телефона и wi-fi. Вчера излезе absinthe 2.0, свързах телефона с кабел към компа и директно бутона jailbreak от Absinthe, страртиран като админ. Инсталира Cydia, всички репота се качват без проблем. Понякога като се качват различни програми от Cydia, примерно MusicBox, UnlimTones, някоя тема се появяват бели икони, след respring всичко се оправя.

По-лесен jail не е имало, никога. Ако някой има проблем и не може да се справи, веднага да продава ябълката и да си купи 3110...

Извинявам се на всички, че си позволявам да спамя, но се начетох на тъпотии в тема, която не би трябвало да има повече от стартиращо мнение.

Поздрави и лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с обхвата ако мога да го нарека така. Днес сигнал индикатора ми беше забил и не можех да се обаждам или да ме търсят, но се оправи след като включих и изключих айрплейн мод. Идея от какво може да е ? От Сидия съм инсталирал appsync, winterboard и това, което се слага покрай тях, нищо повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен всичко вече е наред на iPhone 4 и iPad 3. Няма бели икони, няма проблеми. Всичко успях да си сложа от сидия - репота, апп-ове. Трябва само малко търпение и да се слагат 1 по 1, не 10 наведнъж. Батерията на телефона определено държи по-добре, не знам защо. Преди бях с 5.1.1 + тетърд. Настройките и апп-овете са същите като преди. Джейлът е добър, но си има дребни проблемчета. До версия 4+ като че ли бяха по-изправни..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на друго мнение. Телефонът работи осезаемо по - добре, в сравнение с 4.3.3 и 5.0/5.0.1. Никакви глич-ове до сега, добре държи батерията и много бързо буутва. Вече съм го накачил със всичко, така че сравнението е пълноценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да попитам с Iphone 4S съм с 5.1 , 2.0.10 и ако ъпдейтна на 5.1.1 ще ми се промени ли бейзбенда ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще стане 2.0.12.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iPhone 4S ФЗ към Глобул. До сега бях с 5.0.1 с джейл на абсент и всичко си беше ОК. Ресторнах на 5.1.1, джейлнах с новия абсент 2.0.1 и всичко мина добре. Обаче се появи проблема, че сидия неможе нито да добави нов sourxe/repo нито да упдейтне "фабричните". Знам, че има голямо натоварване в момента, но проблема мисля, че не е от там. В работа имам 3-ма колеги с 4-ки с 5.0.1 с джейл и при тях сидия макар и по-бавно си работи. При мен "зависв на едно определвно положение всеки път... Или на "downloading" или на "Done: Package"... И си седи така вечно... Успоредно с моя пробвах телефоните на колегите и при тях няма ядове... Та сега се чудя какво не му е наред на моя "телевизор"... 2 пъти правих чист джейл (без връщане на беккъп и т.н.) и пак същото...

Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че има голямо натоварване в момента...

Ти сам даваш отговор на въпроса си. Чакане и търпение, това е...може и 10 мин. да стои така "зависнал"...проблема не е в телевизора ти :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де но от общо 4 телефона в работа само при мен е така... Едно и също wifi ползваме... Но като гледам няма някакви по странни оплаквания, значи дано това да е проблема, че не ми се връща на 5.0.1... Батерията си работи пълноценно вече на 5.1.1 :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да направя джеил дори и след като ресторнах от iCloud преди това и всичко си работи. Е това че ресторнах не ми помогна особено, но поне научих че за да си запазиш данните от дадено приложение в iCloud и после да си ги върнеш с Рестор то това става само с безплатно или купено приложение, но не и с такова от Инсталуса.

Е човек се учи докато е жив (освен ако някой не му го каже или не го прочете) :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Absinthe 2.0.2 наличен за джейл на новия софтуер за iPhone 4 iOS5.1.1 (iPhone3,1_5.1.1_9B208_Restore).

Свалете:

Absinthe v2.0.2 MacOSX (10.5, 10.6, 10.7)

Absinthe v2.0.2 Windows (XP/Vista/Win7)

Absinthe v2.0.2 Linux (x86/x86_64)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...