Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ProSwitcher - нов Task Manager


ThUnDeR

Recommended Posts

Не знам как е при вас, но при мен след ъпдейта на LibActivator, постоянно ме вкарваше в Safe Mode...

Наложи се да махна ProSwitcher и сега ползвам deb файловете от поста по горе на Grievous

Едит: Влизам в Safe Mode винаги когато натисна два пъти бързо Sleep бутона...получава се и при LibActivator и ProSwitcher, дадени от Grievous..

Някой да има идея защо така се получава, не съм правил никакви настройки, до сега не ми е правило така, но откакто ъпдейтнах LibActivator-a...

Редактирано от Toni-
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неразбирателство с друго приложение. Аз нямам тези проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно, защо, като не съм стартирал iPod, Mail -те автоматично ги дава стартирани и ми излизат в про-суйчера. Махам ги от там(затварям ги), поцъквам ден-два, като отворя пак-я едното я и двете са се появили пак?

Идеи как да ги махна да не се отварят автоматично в бегграунд режима?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото не си направил настройката да не действа върху нейтив програмите...

[ATTACH=CONFIG]33[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]32[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]31[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]30[/ATTACH]

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е така. Просто докато не си имал таск мениджър, не си го виждал. Mail.app, iPod.app, Safari. app и Phone.app си работят винаги.

Нещо не ме разбра какво имам предвит, и Mail.app, iPod.app, Safari. app и Phone.app Multyflow има една опция за blacklisted която е супер заради тези и липсва при proSwitcher там има нещо подобно defаult app on или off избираш или нещо такова, но ги спира и четирите неможеш да си избереш иначе е доста по добре визуално, като при mulyflow аз съм си го дал само на Phone. app на Multyflow защото тя найстина постоянно излиза в беграунд другите доста по рядко.., но това е при всички task mangeri засега.

Въпроса преди това ми беше: Защо като минат в беграунд програмите или сафари не продължава да работят (зареждат) спират докато не ги отворя пак? Oстават като на пауза , а при multyflow си дозареждат и си работят нищо че са в беграунд и като ги отворя са заредили?, нещо от опциите ли е? при ProSwitcherа или просто си е така

защото аз само заради тези две неща я махнах който описах преди това.

Редактирано от avgusto0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ти казват. Влез в Settings/ProSwitcher и изключи Show Default Apps. И тук я има тази опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама така само не се виждат default apps - те пак си седят включени. Вариант да не го правят, предполагам няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като си изключил Default Apps, дори и да ги добавяш те не работят повече в Background режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те само не се виждат (това е изключено - да не се виждат). Стартирай някоя от default, изключи я и виж после колко по-бързо си се включва отколкото ако е била съвсем излкючена.

Друга проверка: включи Phone.app (примерно) и излез от него. Включи ProSwitcher - Phone.app го няма (ако си нагласил от настройките Show Default Apps - Off). Oтиди в Settings, сложи Show Default Apps - On и включи ProSwitcher - Phone.app всъщност си е там. Сега можеш да я излкючиш съвсем и като я включиш наново ще усетиш, че се зарежда по-бавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неразбирателство с друго приложение. Аз нямам тези проблеми.

Наистина се оказа така и приложението, което създаваше проблеми беше LockInfo, кракната версия от сорса на BeYouriPhone.

А иначе за blacklisted апликации може да се настроят директно от Backgrounder.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SBsettings 100% не пречи, а и да пречеше щеше да се знае.... но за mQuickdo нямам идея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че пречи на активация през хоум бутона, или го бъркам с iRealSMS, може би...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ProSwitcher вече е със ъпдейт до 1.1 във cydia.

Какво ново

Общото подобрение в настройките

Отстанени много бъгове

Lock Springboard Card

Добавени някои опции.

Редактирано от john_digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го Ъпдейтнах и работи безпроблемно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

@neol23: не е от БигБосс, а е в неговото репо. Програмата е писана от chpwn & rpetrich.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирах последната версия 1.1. Имам и libactivator, и backgrounder. Програмата си работи наред обаче и при мен в настройките липсва опцията Swipe Down при Status Bar.

Сега ползвам Hold + Swipe screen from below, които също вършат работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си го настроих да се включва от Volume Up + Down и обратното, защото като задържиш power бутона заспива и даже незнам защо са го добавили тва, a c home бутона се пуска гласовия контрол, пък като си в преложение неможеш да суайпваш статусбара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Перфектата програма за приложенията в background, да не говорим колко добре визуално е направена. Тъй като за IOS не работи, но знам че много скоро ще я има написана специално за IOS, някой има ли повече инфо по въпроса? Вече съм нетърпелив да я имам, и отново да имам истински мултитаск (наистина се ползва рядко, но поне да си знам че е real :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...