Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем при зареждане на телефона


Ganja_Breed

Въпрос

Здравейте.

Имам странен проблем със зареждането.

Включвам го вечерта да се зарежда (батерията е на 5 - 10 %) и сутринта когато стана телефона все още се зарежда.

Единия път сутринта беше на 70 %, а тази сутрин беше на 90%.

Пробвах сутринта да изключа и да включа зарядното от телефона и в момента е на 91 %.

Интересно защо за цяла нощ не се е заредил при положение, че показва, че се зарежда :Wink:

Сутринта като го пипнах беше топличък сякаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

И си огледай дейта кабела за миниатюрни скъсвания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сигурно, по–вероятно е, но не пречи да си погледне и кабела, подобен проблем аз имам с един от кабелите, който явно е сдал, и то вътре(няма механично прокъсване на гумата), а телефоните са ми в ред иначе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само, че най интересното е че показва, че е в процес на зареждане а батерията дефакто почти не се зарежда (да уточня, че зарядното ми не е оригинално).

Колкото до рестора преди 2 дена ресторвах с чист фирмуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно някоя от жичките е толкова изтъняла, че не подава достатъчно ампери за зареждане. Имал съм подобен проблем с едно HP iPaq.

Понеже редовно имаш ядове със софтуеъра - ще ти кажа че:

Калпав кабел+рестор= трагедия.

Купи си нов и направи всичко наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом като зарядното ти не е оригинално виж дали ще се зареди до 100% през компютър.

Батерията спира да се зарежда когато достигне някаква температура. Много често докато играя някаква игра докато телефона ми се зарежда, батерията спира да се зарежда и показва щепсела, като го оставя и след 5-10 мин. продължава да се зарежда. Мисълта ми е, че може телефона да ти се загрява поради някаква причина и зареждането на батерията да се прекратява, докато охладнее, но това така и да не се случва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

През компютъра се зарежда явно е много калпваво зарядното :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

През комп-а тока е 500mA, на оригиналното е 1А(оптимално). Смятай сам какъв боклук са ти продали. Трябваше с това да започнеш - че зарядното също е менте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте и аз имам подобен проблем и през зарядното и през usb-то ми эарежда до 10 % като го включа показва че зарежда за около минута и после показва щепсел в батерията а за загряването не ми загрява телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Закупих си това зарядно- http://www.dice.bg/item1417

Като си свържа телефона към зарядното при индикатора за батерията се появява "щепсел",но батрията не се зарежда.

След като го свържа към лаптопа веднага започва да се зарежда(при индикатора на батерията се появява "светкавица).

Предполагам,че проблемът е в новото зарядно,но за по-сигурно се допитвам до вас.Къде е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Epos, новото ти зарядно е с ток под 300mAh, т.е. изобщо не става - върни им го и си купи оригинално. Изобщо не гледай данните на сайта, качествено зарядно няма как да струва под 35-40лв.

@Невилин, опитай с друг кабел, щом и с компа не ще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За 19 лева какво очакваш? Явно адаптера не е наред. Обаждай им се да го сменят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

OK,явно съм си взел псевдо зарядно.Ако не ви затруднявам,ще може ли линк към оригинално зарядно.

И има ли разлика м/у това да си зареждам телефона от зарядното или от лаптопа?

Благодаря предварително. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хората в dice.bg са изключително коректни и съм убеден, че ще ти го заменят. Имай предвид, че може просто да си случил на дефектна бройки. При китайските шансът за това е 1:10, а понякога и по-малък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не бъда разбран погрешно - dice.bg е о.к., просто ти сам си избрал заместител с по - ниско качество. Ето ти линк за оригинално,също от дайс бг, виж и разликата в цената обаче: http://www.dice.bg/item1979

Ако оригиналното ти идва дебело, виж и това, става отвсякъде: http://www.dice.bg/item2406

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте и аз имам подобен проблем и през зарядното и през usb-то ми эарежда до 10 % като го включа показва че зарежда за около минута и после показва щепсел в батерията а за загряването не ми загрява телефона

Разбра ли от каде е проблемема и аз имам такъв и се чудя какво да правя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...