Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Premier League


Lyudmil

Recommended Posts

Слаб Манчестър Юнайтед. През целия мач имаха проблеми в средната част. Особенно добре се видя на контра-атаките как след като избият топката и стигнат до 30-40 метър вместо да продъжат и да стане нещо от рода на 3/3 3/4 търсеха директен извеждащ пас без да се бавят, който беше грешен пас в 90% от случайте.

Liverpool vs Manchester United Half Time Analysis

http://www.dailymotion.com/video/xtta9m_liverpool-vs-manchester-united-half-time-analysis_sport

Liverpool vs Manchester United Full Time Analysis

http://www.dailymotion.com/video/xttcan_liverpool-vs-manchester-united-full-time-analysis_sport

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз защо ли си мисля, че просто тактиката на отбора за този мач беше дефанзивна, на сигурно, с минимални усилия, па к'вот' стане? Нещо не беше наред, само преди няколко дни гледахме много по-добра игра с/у Галатасарай и то с почти същите играчи.

Дузпа нЕмаше, но не ми дреме.

Ferguson's REF army! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

flash.gif 80' Manchester U. 2 - 3 Tottenham H.

Рано или късно всичко ще си застане на мястото... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как така падаме? Не разбирам! Нали съдийте ни бутат?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сами са си виновни. Първото полувреме го проспаха. Нямаха един свестен удар. Защитата и халфовете не се припокриваха. Изненадаха ни много сериозно с начина си на игра. Второто полувреме заиграхме много по добре, но това не беше достатъчно. Все пак заслужавахме точка според мен но това е футбола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе дузпа юнайтед днес да не паднаха ???? Аххахахаххаа

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Арсенал да не би да биха :)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да биха се сами :tooth:

Вас съдията ви ощети, не ви даде поне 14 дузпи, за падане ,ставане ,бъркане в носа,гъза, такова съдийство срещу такъв отбор не е имало никога, този съдия е престъпник,как можа да дапусне Тотнъм да бият в този мач :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, не разбирам нещо- в наказателното на Тотнъм имаше игра с ръка на не помня кой, дуспа не беше свирена правилно! Ако, обаче, това беше станало в нашето наказателно щеше веднага да стане 10000000000% дуспа, е*ати съдийския отбор, съдята ни спасил и т.н.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А нещо да кажеш за миналата седмица мача с Ливърпул , или когато ви дадат дузпа има а иначе ревете като бебе за цица?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

дуспа не беше свирена правилно!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Съгласен съм за мача с Пул. Дуспа нямаше.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@MUFCBG

Извинявай,но пробвай да не пишеш "дуспа" ако обичаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не обърнах внимание, извинявам се ! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

съдийчестър юнайтед

Такова престъпно съдийство и в А РФГ няма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клатенберг ви ощастливи с фамилията си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мача беше чиста подигравка.. Като фен на Юнайтед се дразнех на грешките на съдийте и като цяло като ни бутат. Първия червен картон - ОК, ама втроия беше смешен. При третия гол имаше голямо меле пред вртатата, но това не оправдава съдята.

Евала на Челси, че дори и с 9 души не се предадоха. Ако Торес не беше изгонен пак щяха да имат голямм шанс за победа.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това беше поредната съдийска подигравка в стил юнайтед, просто лобито на съра е толкова голямо, че и най-скъпата селекция не би се справила с него. Два червени картона, гол от чиста засада и ако това не беше проработило сигурно щеше да има 5 мин продължение и за капак дузпа като срещу Ливърпул. По-лошото е, че следващата седмица съдия на мача им с Арсенал ще е Хауърд Уеб, но кой ли би се учудил на това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Credit to Fergie, huge decision to play Clattenburg over Webb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Челси и Манчо Обединенов ще ритат мач в първото Наживо по минути™ с температура над 38.

‘Начало – Я да видим какво може да сложим под формата на Един Хазарт.

2 еврона чакат 17 и половина свои приятелчета при поне 6 Корни-та до полудремето и първи гол с тиква.

’1 – На вратите са Петър Чех и Давид Испанец.

’4 – 0:1! Гол на Робин Памперси и Давид Луис поравно. Прецаква залог, ама какво да се прави. Поне не съм умрял още

’5 – Цони ще помага с коментар: Футболистите на Челси изглеждат неспокойни в първите минути от мача, все пак Джон Тери има на разположение близо 90 минути време за своеволия с половинките им.

’6 – Цони: Футболистите на сър Алекс са тренирали на флипер комбинацията довела до гола през последната седмица

’9 – Цони: Джон Оби Микел заработва парт-тайм като футболист на Челси, но признава, че истинското му призвание в живота е да прави измами по Мъниграм, представяйки се за нигерийски принц.

’10 – Марк Клатенбърг на български се превежда като Марко Шейкитбейби.

’12 – Ашли Кол има прическата на момче, което е излизало от родния Лом само за сватбата на братовчед си от Брусарци.

’12 (2) – 0:2! Робин Памперси зашива втори гол във вратата на Чех, както вероятно Джон Тери шие жените на съотборниците си в момента.

’16 – Коментаторът заклеймява падане на Хазард като хитруване, което предизвика леко повръщ в носоглътката ми. Да живеят хитрите и умните!

’19 – Цони: Сър Алекс комбинира умело радостта си от втория гол на Юнайтед с уж небрежно подхлъзване с цел прибиране на петаче.

’23 - Рамирес винаги тръгва на юруш като един Форест Гъмп. Любим играч е вече.

’24 – Давид Луис бие много приятно фал, Де Хеа се чувства длъжен да спаси красиво с крак, за да го търсим изпълнението в ютюб.

’28 – Челси играят както гледам – мудно и с нежелание. Ще им занеса един колдрекс, за да се намусят, ама да им мине.

’31 - Ашли Кол спокойно може да бъде заменен с малък аквариум с гупи.

’34 – Цони: Ако Уейн Руни беше травестит, щеше да е Уейн Руми.

’36 – Насмалко Майкъл Карик да е Майкъл Карък и да си шмугне автогол.

’42 - Де Хеа спасява всичко и пази много добре. В противовес на имунната ми система е!

’43 – Цони: Рууни демонстрира опит за изчистване, съперничещ дори и с най-неадекватните изяви на Бисер Иванов-Легендата.

’44 – 1:2! Хакуна Мататааааа. Красиво от фал в мазето под брачното ложе на паяците!

’46 – Внезапно защитата на Обединения английски Перник се разрежда като акото ми днес!

‘Почивка. Второто ще е лудничка!

Рекламират Дегъзин!!!

Коментар на полувремето: Nasko Palov · Иванович досега е толкова адекватен, колкото биха били много негови сънародници в Хага.

‘Второст – Манчестърци бият център по трима, защото им е сложно само двама.

’47 – Съдията, Джони Евънс и Гари Кейхил се борят кой най-много прилича на Шелдън от Big Bang Theory.

’49 – Питат Давид Луис: How well do you understand english? и той отговаря : Yes.

’51 – Играе с ръка в наказателното си поле, защото е чужденец и не разбира.

’53 – 2:2! Рамирес вкарва гол, без да е тичал 5 километра за това!

’55 – Де Хеа спасява предимно с дясно стъпало днес.

’55(2) - Цонината интерпретация: Въз основа на днешното представяне, Давид Де Хея преспокойно може да пази и в усмирителна риза, без това да се отрази на резултата.

’61 – Цони: Петър Чех продължава да носи каска, единствено за да го отличават успешно от Уил Феръл.

’63 – Червен картон за Брана Иванович за спъване на Младото Ашли.

’66 – Челси пускат Сесар Шльопитишльопитишльпета.

’68 – Червен картон и за Фернандо Биков, който прави симулир. Челси става фаворит в мача, няма да се пречкат.

’70 - Щабовете на двата отбора вдигат температура, ще ги завиваме с топли одеала.

’73 – Съдията се ползва с доверието на свещеник в училищен двор.

’74 – Юнайтед пускат Раян Гигс. Ако изгонят още двама от Челси, може да вмъкнат и Дуайт Йорк.

’75 – 2:3! Клизматичен гол от засада. Дано феновете на лондонския Лозенец нахлуят!

’78 – Челси няма да се предаде, Клатен грък ще изяде?

’80 – Джон Тери вече няколко пъти оправдава името на г-жа Клатенбърг.

’83 – Юнайтед бавят времето. Оправдават пернишкостта си.

’86 – Цони: Ван Перси изпада в неловко положение на засада, досущ като 16-годишна ученичка, опитала се да прикрие пръдня с кихавица.

’89 – Памперси бави времето, пие водичка, вика си едни картофи и сяда да запали една цигара.

’91 – Цони: Вестибуларният апарат на сър Алекс в момента почива в Казахстан.

‘Край. Юнайтед затвърждава имиджа си на нещо по-неприятно от висока температура, диария и повръщане – все неща, които съпроводиха неделята ми.

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toрес още първото трябваше да го изгонят, заради зверското си влизане с бутоните в гърдите на Клевърли, но така като гледам никой не е споменал дотук тази ситуация...

Моето лично мнение е, че и 2-та червени картона бяха заслужени и само заради това, че играе Юнайтед, толкова много се преекспонират.

Също така да - имаше гол от засада и това беше грешка. Но в никакъв случай не мисля, че беше преднамерено. На толкова бързи обороти се случи всичко, а и имаше поне 4-ма играчи около гредата, която удари РВП.

Като цяло си мисля, че мачът беше за Х. И двата отбора си имаха шансовете. Стана много динамичен и интересен мач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля си прав. И играта с ръка на Луиз беше 50/50, ако беше станало в наказателното на Юнайтед веднага всички щяха да скочат как е имало дузпа.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно, това казах и аз снощи на един фен. ;)

Двата картона заслужени и гол от засада. И все пак си мисля, че да бяха отменили гола, MU пак щеше да триумфира. С девет човека трудно се играе, без значение кой гостува. Това е Premier League. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...