Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 може да дойде с нови слушалки


Kontrero

Recommended Posts

619109_375_282.jpg

Новият смартфон iPhone 5 на американския софтуерен гигантApple може да се продава с нови слушалки.

На виетнамския сайт за технологични новини tinhte.vn се появиха картинки на слушалки. Според спекулациите те ще се продават в комплект заедно с новия iPhone 5.Авторът на новината обяснява, че дизайнът на новите слушалки, с които разполага, е по-компактен от тези на сегашните, пише Econ.bg.

Все още не е ясна точната дата на излизане на iPhone 5. В края на месец юли Reuters, позовавайки се на източници от Apple, съобщи, че на 12 септември американският концерн ще представи нов продукт. Според мнозина това е дългоочакваният iPhone 5.Носят се обаче и други слухове, според които "умния телефон" на Apple ще се появи на 21 септември.

Клипче с новите слушалки може да видите тук.

(Клипа е изтрит)

Source: iNews

kontrero

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Клипче с новите слушалки може да видите тук."

This video is private.

Sorry about that.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е истина, дано са удобни както старите слушалки :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старите са ужасни, тези не си представям как ще ми се задържат в ушите :) Защо просто не почнат да ship-ват с in-ear варианта на стандартните...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми пасват перфектно, но може и да са ми дефектни ушите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрахме отдавна, че имаш htc&beats. Нещо друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От скоро ползвам стоковите слушалки, на колело с in-ear е опасно и именно това, че чувам извън тях ми хареса. Удобни са и леки, задържат се добре - трябва бая да опъна кабела, за да се измъкне от ухото сама. Предпочитам in-ear, ползвам akg k324 във всеки друг случай....

Тези (ако са) новите, не ги виждам как ще се задържат, като нямат гумени пръстени. Интересна ми изглежда идеята да се насочи звук към ушната мида...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен оригиналните са ми доста удобни, но както предположи един от колегите явно сме с дефектни уши :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесват оригиналните-пасват ми добре на ушите и са семпли-не се набиват на очи,като повечето.

Sent from my iPhone using Tapatalk v. 1.14

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звукът е много тенекиен от оригиналните и не изолират добре - в метрото или докато карам колело трябва да ги надъня на макс за да се чува нещо и въобще не е приятно. Иначе ако е тихо са приемливи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако са такива слушалките то със сигурност са измислили нещо което би следвало да е по-добро от предходното, дано е така.

Но бихте ли си го купили ако изглежда ето така самият телефон ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже и така да изглежда бъдещия уред - това на клипа е б@хти злия ментак. Даже буксата на док-а не е симетрично изрязана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина изглежда така ще е много жалко.

Поне на мен ми прилича на някаква китайска реплика. Дано не е това,...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че ще това... а и ми харесва, но тук темата е за слушалките. Тоя клип го има и в темата за iPhone 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми изглеждат малко странно тези слушалки ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме разбра! Разлика между китайска и Епълска измислица да правиш? Знам,че китайци произвеждат... Важно е идеята и дизайна , другото е бял кахър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами лепи си на ушаците домашното кино и може и долби да докараш... Няма да е удобно, дървено ще е, но звук ще имаш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neole, не мога да се съглася с теб. И аз имам една "китайска измислица" за $3, която вади най-ужасния звук на света. Епълските слушалки ми се струват като жив оркестър в ухото ми спрямо тях. Когато слушам музика с оригиналните слушалки изобщо не може да се сравни с когато слушам музика от слушалки специално направени за слушане на музика. Същото мога да кажа за всички слушалки, които съм имал с телефони на Нокиа, Сименс, Сони Ериксон и т.н. Просто няма как телефонни слушалки да вадят същия звук като специализирани и сравнението е неуместно. А с китайските за 3 кинта вече се изхвърляш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой от вас (тези, на които не са ви удобни ейпълските слушалки) пробвал ли е да им сложи дунапренчета? Без такива на мен лично ми падат и не са ми удобни. Обаче със уплътняват много добре, чува се по-добре поради тази причина и не падат. Бях си купил за няколко лева 50 бели и 50 черни от ebay :smile:

Дори да има нови слушалки, съм сигурен, че ще бъдат на ейпълско ниво. Само дано не почнат да ги продават отделно, както направиха с iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото само да споделя че in-ear тип-а слушалки са вредни и могат да увредят сериозно ушите, аз имах преди такива и ги разкарах и всъщост установих че типа Headphones са най-добрите по отношение на качество и звук, е имат един недостатък че са малко големи но с по голяма чанта (като моята :D) няма никакви ядове :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ако говорим за вредно и невредно, всички които слушат музика със слушалки до 5-10 г. ще са оглушели.. В ученическите ми години и аз бях така, но ги поотказах постепенно. Иначе кефа от музиката е съвсем друг разбира се.

А що се отнася за "изтеклата снимка" - ужасни са. Хем неергономични, хем грозни. Иначе като качество на звука, всички слушалки на епъл са на много ниско ниво (да, in-ear модела включително).. Единственото за което би ми вършило работа хендсфрийто в комплекта на 4-ката (ако не го бях подарил) е да ползвам бутоните за снимки (remote shutter).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега, никой производител не слага в комплекта аудиофилски слушалки от висок клас.

Качеството е приемливо за целта за която са създадени. Хората с по-изтънчени ушенца ще се бръкнат допълнително за нещо подобаващо. Нали не смятате, че някой ще приложи в комплект с телефона слушалки от 200 лева и нагоре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...