Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5 може да дойде с нови слушалки


Kontrero

Recommended Posts

Недей така, че Нео ще изкочи сега с неговото хаштеце!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те понеже beats-овете попадат в графа "аудиофилски"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По скоро в графа "имиджови" или "фешън"- за гъзари ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, не разбирам, но ако погледнете обявите... За аудиофили били :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия от HTC много щедри бе. Телефона за 400 евро със слушалки за 200 евро. Нищо чудно, че потъват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тези 200 евро сигурно 180 плащаш за марката, а предвид, че са основен акционер на Beats, едва ли им се налага да плащат такава цена ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, очевидно е, че apple няма да сложат в комплекта топ модел за аудио слушане. Според мен това, на което залагат при apple-ските слушалки е :

  • това, че можеш да оправляваш телефона си докато ти е в джоба по интуитивен начин, което е голямо постижение според мен:

Apple-Earphone-Remote-Mic-Control-Cheat-Sheet-iOS-4.gif

  • Качествено изпълнение.Това, че за разлика от много слушалки от този тип на конкурентни фирми, кабела не започва да прекъсва след 1 месец носене.

Ако толкова искате аудио преживяване няма как да стане с подобен тип слушалки. Аз за тази цел си взех Sony MDRXB700 и съм много доволен.Уникални слушалки на добра цена:

img0748is.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малеее Ради тия слушалки по-големи от главатата ти :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Извинявам се за офтопика :) Но си купил направо скафандър :tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахахах така е, но за да има бас (на което държа) трябва да има и големина :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Ради Аврамов, на 4-ката слушалките ми се скапаха точно на 1-вия месец, а на 4S-ката направо си бяха дефектни! Музиката насича, прекъсва сама, не може да се пусне от дистанцинното итн. И 4-те слушалки , които съм имал на епъл са сдавали багажа адски бързо, просто тук говорим за едно най-обикновено стерео хендс-фрий, което слагат в комплекта и нищо повече. За тея пари, определено могат да се постараят повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lydmil

Мойте от 4S си ми вършат много добра работа, но и аз като теб имам проблем с "дистанционното". Понякога като пускам от него музика започва да насича или да спира, но напослесък не ми е правило проблеми.

Иначе не ми се вярва да има нови слушалки, но и да има надали ще изглеждат така.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките от комплекта не ги ползвам, но си взех тези и останах доста доволен от качеството на звука. Изкараха ме повече от година и половина и още са здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от 2G-то слушалките ги полвах повече от 2 години за разговори и просто накрая вече гумата долу при жака и при слушалките започна да се накъсва. Музика много рядко съм слушал. Сега 1 година почти имам 4-ката и също ги ползвам оригиналните и нямам до сега никакви проблеми. Отново се ползват за разговори, но почти всеки ден. Да не говорим че съхранението им е в жабката в колата с 100 други неща. Нито са прекъснати, нито е отказвало дистанционното им и на двата айфона ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Ради Аврамов, на 4-ката слушалките ми се скапаха точно на 1-вия месец, а на 4S-ката направо си бяха дефектни! Музиката насича, прекъсва сама, не може да се пусне от дистанцинното итн. И 4-те слушалки , които съм имал на епъл са сдавали багажа адски бързо, просто тук говорим за едно най-обикновено стерео хендс-фрий, което слагат в комплекта и нищо повече. За тея пари, определено могат да се постараят повече.

Значи съм късметлия, че нищо от това не ми се е случвало, колкото и слушалки да съм имал.

.... просто тук говорим за едно най-обикновено стерео хендс-фрий, което слагат в комплекта и нищо повече. ...

Точно това имах предвид и аз. Ако някой иска нещо повече пазара е пълен. Apple не могат с 1 слушалки да задоволят очакванията на всички за такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега, никой производител не слага в комплекта аудиофилски слушалки от висок клас.

Качеството е приемливо за целта за която са създадени. Хората с по-изтънчени ушенца ще се бръкнат допълнително за нещо подобаващо. Нали не смятате, че някой ще приложи в комплект с телефона слушалки от 200 лева и нагоре?

Никой не е казал да слагат слушалки за по 200 лв и нагоре в комплектите.. То и самата цена се определя от съответната фирма, производствените разходи за едни слушалки далеч не са 3-цифрени суми..

За 7$ си взех от щатите Altec Lansing In-Ear най-обикновени тапи, които са в пъти по-добри от епълските, дори in-ear модела им за 100+ лв (и тях съм ползвал, затова имам директни впечатления).

Не съм някакъв аудиофил и никога не бих дал повече от двуцифрена сума за слушалки. От година и повече ползвам главно на zagg модела с дистанционното. Много хубав звук (добро съотношение ниски, високи, бас), здрави, удобни (не падат от ухото по никакъв начин).. Какво повече му трябва на човек :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам.... не разбирам ;) Аз слушалки не ползвам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...