Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple официално представи iPhone 5


Severus

Recommended Posts

Грубостта тук е като целувката към любимия човек всяка сутрин:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 430
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    81

  • BulgarianSS

    34

  • Anton

    18

  • stoilovlubomir

    18

Доста добър е iphone 5 ,бих си го взел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и аз ще се метна на една черна 32-ка :) другия месец, че да мине еуфорията тук :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквано - както постъпиха и с iPad 1, лека полека в еуфорията ще останат незабелязани доста негативни бъдещи бездействия и рестрикции за притежателите на по-стари модели iPhone.

Това мен лично ме дразни, но не ме изненадва...

Винаги си е било така-дразнещо е,но си прав-нищо изненадващо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво поръчвате, а въпросът с този нано-SIM някой проучи ли го? Едва ли ще стане пак с рязане...

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поумней :biggrin:

"Съвършенството не може да бъде сравнявано кой знае колко а от там и сравнявано"

Това беше поста отначло...след няколко минути го беше коригирал :

"Съвършенството не може да бъде подобрено кой знае колко а от там и сравнявано"

Както и да е...отивам да поумнявам...тука само умници!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това спанорамата и 4-ката е жива свинщина! Добре че не представиха и нов IPad....с великия нов дупек...Тогава сигурно щях да фалирам напълно:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се ослушвам за черна 64-ка...

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонаа е супер. Помислете преди две години купувахме 4 - та за същата цена, на която сега ще купим поне два пъти по - добрата 5 - ца.

Редактирано от sini
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Догодина очакваме Айфон 5S,прескачаме го и като излезе шестицата скачаме на него :smile:)) тъкмо ще съм изплатил 4 еската :smile:)) А иначе за Айфон 5 - мисля че ще е наистина добър ...А Айпода е наистина страхотен !!!

Редактирано от djokando
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам хората с мераци за още и още памет,по-добре да си дам парите за едни наистина добри слушалки(не тези тъпи бели нещица) вместо да държа празни или насила натъпкани GB-ти,но това си е личен избор,който иска да купува...Аз си харесвам 32 и не искам повече! Без коментар за цветното,черното е класика!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лайсната на черния модел е супер готина! Красив е телефона,но прилича леко на дистанционно отпред :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда,прилича на дистанционно,но е класа пред бялото...все едно държа управлението на климатика си:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

диунгиулуа... Докато го цитираш съм се поправил бе ;)

А за грубост, грубост. Няма цяла година да ви чета андроидските глупости и да си мълча;) Говоря си вече каквото ми е на устата.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изприказваха се какви ли не глупости последните месеци, но в крайна сметка всеки тук ще си го купи. Това ще е телефон номер едно в света следващата една година!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашите търговци да не се колебаят,а да поръчват на едро,че вече си мисля къде да правя резервация!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава и да разберем кога ще го пуснат в България. На презентацията на iPad-a ни имаше с официална дата, тук нещо не успях да видя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Месец имаше - Декември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникален е. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд,Декември е смешно...ще излезе и друг вариант! До месец го искам в джоба,че вече ме сърбят ръцете за това дълго животно! Един камшик и е готово да покаже,кой е господар на S три...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

УНИКАЛЕН е iPhone 4,не и 5-цата ;) Тя е просто една better версия на 4-ката,но не е уникален модел :)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсурд,Декември е смешно...ще излезе и друг вариант! До месец го искам в джоба,че вече ме сърбят ръцете за това дълго животно! Един камшик и е готово да покаже,кой е господар на S три...

Взимаш си го от чужбина и си удряш главата после,като не можеш да го ползваш преди да се измисли начин да се отключи.

Или даваш повечко пари за ФО и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво поръчвате, а въпросът с този нано-SIM някой проучи ли го? Едва ли ще стане пак с рязане...

Това не стана ясно. Няма ли да е с микро пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...