Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Аpple TV2 - Всички стриймове спряха да работят


tnt3

Recommended Posts

Здравейте,

Всички стриймове /добавил съм почти всички публикувани в този форум /rtmpGUI /някои канали работят/, LiveStreams, icefilm, etc./ през XBMC спряха да работят - влизам в категориите /примерно Movies/Genres/Animation/, но когато се опитваш да плейнеш конкретнa категория с конкретни заглавия не ги зарежда, опитва се, изброява ги, но след това:

Error

script failed plugin.nationalgeographic.com

И това е за всички add-on-и, някак не ми се вярва всичко изведнъж да е спряло да работи.

Преди около година съм го закупил и джейлнал, не си спомням точно с какво, но допреди 3 месеца някъде всичко си бачкаше.

Версия на софта показва 4.4.4

В момента съм с последния ъпдейт на /11.00 бета 1/ версия на XBMC плеъра, опитал съм на всеки един източник да му дам ъпдейт да си оправи сорсовете и т.н. - не иска да тръгва.

Идеи?

п.с.

С коя програма се влизаше в епъл тв-то през РС, че през мак-а си ползвах едно 'камионче', но тук нямам представа как става, а вече нямам мак. Искам да вкарама и нови инсталационни зипчета да пробвам и с тях.

Благодаря на отзовалите се!

Редактирано от tnt3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С WinSCP може да се конектнеш и да си добавиш нужните неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За "безплатни" програми Няма гаранция...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...