Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Писна ми от ето такива лични съобщения!!!


Alxx®

Recommended Posts

dobar den zna4i tyko 6to se registrirax tyka zastoto i moq telefon zema da prae problemi tova s gybeneto na obxvata qvno e seriozen problem na samiqt telefon kato cqlo gogato go preisntalirame uj e dobre slagam mu i bg karta i ispanska karta na vodafone no kagoato otkaje nqma i nqma ..gore vlqvo dava 4e ima obxvat..kak moga da go opravq ili da go istraqskam v zemqta i to4ka..sega e s farmuer3.0,moje bi tva 4e go razkodiraxme go precaka...ako ima6 nqkakva informacia ste sam ti blagodaren...

Обещавам доживотен бан на следващия юнак, дръзнал да се гаври с езика ни и правилата на форума!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за много отдавна се каня да пиша по тази тема. Досега просто не отговарях на ЛС, написано на шльокавица. Вече ще почвам и да наказвам.

Уважаеми хейтъри на българския език, правилата на форума са валидни НАВСЯКЪДЕ в него, включително в личните съобщения, чатът и забележете, в ПРОФИЛЪТ ви. Изключение прави само потребителското име.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак по темата: отправям призив към всички, получили подобно лс да информират модераторите на форума ВЕДНАГА.

Аз никога и никому не съм отказал помощ - даже и на мързелите, но по този начин няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, на твое място щях да отговоря на момчето по-този начин:

私は、私たちの言語とは、フォー ラムのルールのまねごとをあえて、次の人生を禁止ヒーローお約束します!
Нека малко и той да се помъчи. Разликата между това което е написал той и този текст, е че поне второто е "официален" език. (За разлика от неговия "пубероновобългарски")

На следващия му пращам отговора на езика на идеограмите (йероглифно писмо)

180px-Papyrus_Ani_curs_hiero.jpg

Редактирано от naidenoff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не пазя бисерите които получавам, но новите вече ще ги поствам тук :tease3:

пп.Прясно :mrgreen:

butona za snimane da go ka4a po nagore, za6toto dolnata 4ast na ty4a ne raboti.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

imam problem s tach sriina, dolnata lenta ne mi raboti...

poradi tazi pri4ina ne moga da si preinstaliram Cydia-ta

instalirax si dr prilojeniq na telefona ot tipa igri i programata za zasnemwane na widio klip, no to4no tezi prilojeniq (swarzani s kamerata) ne moga da gi instaliram.

da towa prilojenie.

kak se prawi restor?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само тук се крият бисерите :) има ги навсякъде.

Скайп:

Velizar Georgiev каза: kak da si pusna telefona ot krugloto kop4e li? ili se natiska po ekrana kaji mi che se opitvam cql den ama nestava
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааахахахахахахахаха :hanged: :uzi:

Ам това:

na4i za da instaliram bluetootha

trqq da kopiram edin .deb file v Applications

oba4e az nqqm takoa

imam ApplicationsArchive

ili ne6to tkaoa

oba4e tam nqqm ni6to

s iFunBox vlqzoh

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Изродска работа :spank:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чук без дръжка. Кака щеше да получи уртикария , ако го беше видяла преди тебе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
здр.можели дами каже6 как мога даси ка4а наново сидиата имам ниакъв проблем,немога виоб6те даго вклу4а

:think: ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно, че аско ни занимава всички до един. Обясних му на широко, но неще да почете мъничко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето е малко по-различно, но за сметка на това още по-неграмотно:

здр.имам проблем със sydia е4ера тригнах да инсталирам sos iphone исе рестартира тел.отогава немога да влезна всеме изхвърля от кво е
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз съм бил първи. Беше изцяло на латиница. След забележката почна да се "старае" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заради подписа ти явно ;)

Ще пренасочвам :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без такива лични съобщения не може(ще взема да направя и аз една колекция). Но мен ми писна всеки който се е регистрирал да отговаря на съобщението, което системата автоматично пуска на всички ново регистрирали се потребители. Като вляза във форума и веднага 10-15 лични съобщения със съдържание:

Заглавие: Добре дошли в BG iPhone

Отговор:

Благодаря! Надявам се, да е взаимно.
I az seradvam che vi ima
10x

Тези потребители толкова ли не могат да разберат, че това е автоматично съобщение от системата и не е необходимо да се отговаря :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки обича да се почувства специален и обект на персонално ухажване... :tooth:

Някои дори си просят и санкции с тази цел... да си пообщуват лично с екипа... :rolling:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моят ред. Мисля, че кърти. Хаха...

несъм запознат с не6тата каво това ifunbox извиняваи ама не разбирам ни6то ако мойе дами кайе6 наи лесниа вариант а ifaile програмали е мерси много ако ми помогне6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубавец си е asko44 ;)

здр.извиняваи 4е ви претиснявам но само дави попита не6то несим много запознат със не6тата kakwo osna4awa SSH, и откъде трябва даси го ка4а зада инсталирам cydia
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...
Bratle nujdaq se ot pomosht, s stariq 3g sam i s noviq 4 , i na dvata sam s nivata versiq na 4.2.1 i ne mogad a gi jailbreakna. Pomagai ako moje !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...