Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Писна ми от ето такива лични съобщения!!!


Alxx®

Recommended Posts

  • 5 седмици по-късно...
izvinqvai,che te zanimavam no bili mi pomognal da mi kajesh kak da gledam tv na moq iphone 3g,ima oplayer no neznam kakvo da pravq,blagodarq predvaritelno
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е някаква Габровска шега от Al3kkss. :D

п.п. Моето е от 17.06 минути с препрадка към Вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Izvinqvai ako te pritesnqvam ama ne znam kam kogo ve4e da se obarna.Zna4i i az imam Iphone 3G i toku 6to si go updatetnah s Snowbreeze 2.0.2 do OS 4.1 no posle kato izpolzvah ultrasnow 0.96b2 za da go jailbrekna uj vsi4ko varvi dobre no posle ne mi pokazva Operatora.Moje6 li da mi pomogne6??
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на такива изобщо не им обръщам внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз прочетох, интересно ми стана, как е джейлнал успешно с Ultrasn0w 0.96b2 къстъм? :yikes::blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Zdrasti,moje li da mi dadesh skype ili facebook cordinati iskam da govorq neshto s tebe imam malak problem otnosno telefona mi , nakoito mu izchezna signala 1 mesec raboteshe perfektno sys gevey turbina.

Izpisva mi No service i otdolo na sredata

Network Lost

Your selectet celluar network is no longer available.

Mojesh li da mi pomognesh.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:tooth: Драстиии.... мое ли ми дадеш дзанна джанта за Голфу....с таз и пистова гума... :p

Но тоя може и да помогна...."минимууум"... ама на нещо написано на "пуберски".... отиде в кофата..."максимууум.."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Аз пък искам да обърна внимание на часа в който пишете лично. Не си спирам нета и е някак дразнещо да ти се раздрънчи в 2, 3, че дори и в 4 след полунощ.

641df605ba642965.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Грозна работа :(

post-1-0-26162200-1319193827_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bratle molqte pomogni vijdam 4e razbira6,imam edin ipad 1 3g.upnaxgo kam ios5. i sega jel nqmam . nqma li na4in dago vurna ka 4.3.3 molqte pomoxgni ne sum mn v 4ast s tiq ne6ta.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ам това :)

Изпратено 24 септември 2011 - 19:16

братле аи дами обесни6 кво е туи рестор мн сте сам ти задалжен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де хайде да речем, че "шльокавицата" с латински букви я разбирам (знаете нет, Skype, чат, "по - бързо става", "нямам BG клавиатура" и т. н.) донякъде... Ама да пишеш на "шльокавица" със собствената си азбука е т' ва вече, ама си е чисто уливане. :tooth: То май не е много за смях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито едното, нито другото са за смях... "Гавра" е думичката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравей! Как да си инсталирам фацебоок на иПхона като съм с 3г 8гб фз и съм с 3.1.3 а фацебоок подържа след ИОС 4 .... Моля за помош.

iSiktir е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение е, че тази тема не е много етична към конфиденциалността на личните данни с които всеки потребител разполага. Независимо от интелектуалния багаж на съобщението, то попада в графа "лично" и точно затова трябва да си остане такова.

Да се вадят на показ лични съобщения и да бъдат публично и умишлено поставяни в ситуация на осмиване е най- малкото неетично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може пък да се вразумят и да започнат да пишат нормално хората, цитирани тук.

А и както виждаш, спестяват се никовете........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SpAwN, аз пък мисля, че човек който си има уважение ще се старае да пише прилично. Аз добре,че имам навика да си трия ЛС... не може да повярваш, ако прочетеш за какво иде реч...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е сложна симбиоза от интелект, познания, етика и куп други фактори това дали човек може/иска да пише културно. Все неща, които се формират много по- рано в развитието , а не от момента, когато влизаш в интернет - форумното пространство.

В този смисъл - и на билбордове да разлепите изказванията им, ефект едва ли ще има...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засегната е конфиденциалността на личната кореспонденция.

Етичността не обхваща само въпроси относно здравословни и интимни проблеми.

По въпроса за тормоза- това е форум и като такъв би трябвало да се има в предвид всичките варианти на комуникация- позитивни и негативни, градивни и деструктивни.

Съвет- ако искате всичките ви потребители да са с ниво на интелигентност около средното или такова, отговарящо на вашите разбирания - сложете входен IQ тест при регистрация и всички преминали няма да ви " досаждат" с бисерите на отпадналите. Звучи абсурдно и доста нелиберално, но аз този вариант го виждам като единствен , който би накарал обществото в този форум да не се занимава с 30-40% от времето тук в опити за " превъзпитаване " на потребителите в доста случаи чрез осмиване и иронизиране.

Все пак с широка цедка на входа не може да се очаква да премине само златният пясък..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По твойта логика Алеко Константинов е ср@л директно в устата на прадядо ти !

А и малко бъркаш за входа и изхода , по същата причина , която упоменах в предишното изречение !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да затрия темата!

Явно никой не вдява с каква цел е.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...