Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Заслужава ли си iPhone 5?


Grievous

Recommended Posts

Заслужава си,но защо?Идеята е тези които имат да споделят с тези които нямат какви са плюсовете и подобренията!Или сме малко като щраусите в пясъка?!Много е добър телефона...е,батерията издържа доста по-малко,боята му се лющи от допир с ръката,wi-fi чипа бил боклук и още няколко дребни нещица...Но какво толкова,заслужава си естествено!Все пак е само 1300-1400 кинта!

Моето виждане:

1. Батерията не е по-зле от iPhone 4, при същото ползване 3 дена без грижи.

2. Не се лющи от нормално ползване. Ползвам го от 29.09 в слип кейс, без бъмпър, скрийн протектор и каквито и други защити, и няма никакви следи от употреба.

3. След 6.0.1 никакви проблеми с wi-fi.

4. Цената, да. Висока е, но това е положението. Никой не ни кара на сила да купуваме.

Поздрави.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се лющи викаш?!И батерията държи колкото 4-ката?Хм,да не съм купил менте?!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре gogi6, всички разбрахме че си отрицателно настроен към iphone 5 и няма да ги вземеш! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията държи - факт. Даже доста над това което очаквах.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе май и аз съм с менте!Естествено много зависи от оператора,но батерията няма как да издържи 3 дена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре gogi6, всички разбрахме че си отрицателно настроен към iphone 5 и няма да ги вземеш! :smile:

Мда,но темата виждаш каква е?!Не е "Колко обожавам iphone 5 и съм готов да преглътна всичко,само защото съм си го купил"

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Може да изкара и 4 дни, въпрос на употреба ;). Аз имам 2Г на повече от 4 години който го ползвам само за разговори и кара по 4 дни. Така че за нов телефон е напълно възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той и цяла седмица може да издържи само за разговори,ама за това ли даваш една камара пари само за разговори.Гледа се общото потребление за всичко и по резултатите се вижда,че повече от 8 часа здраво цъкане не издържа,а 4S издържа до 10.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбра се че има разни проблеми, многократно се обсъдиха! При едни по явни при други не толкова.

Тази тема мисля, че вече трябва да се затвори, безсмислени разговори вече водим. Всеки си има глава на раменете и си решава какво да си купи! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се лющи викаш?!И батерията държи колкото 4-ката?Хм,да не съм купил менте?!

А аз си мислех, че съм късметлия... явно ти си карък.

Заключвайте темата, само излишни спорове тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той и цяла седмица може да издържи само за разговори,ама за това ли даваш една камара пари само за разговори.Гледа се общото потребление за всичко и по резултатите се вижда,че повече от 8 часа здраво цъкане не издържа,а 4S издържа до 10.

Чие общо потребление се гледа? Твоето, моето, на бай Пешо? Всеки гледа през неговата призма и колегата сподели неговия опит, не виждам какво му се нахвърляте, сякаш ще седне да лъже само и само още някой да се "прецака" да го вземе. Аз, примерно, съм преценил, че за моите нужди си заслужава, така че ще си го взема. Други хора може би имат друг опит и не са съгласни с мен и не виждам нищо странно. Това, което е странно е, че някои хора супер настървено се нахвърлят върху тези с различно мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...