Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

FIFA 13 by EA SPORTS


The Shaman

Recommended Posts

Пробвай с гугъл,намираш,сваляш на PCто,качваш на телефона в правилната директория на някое от изброените от теб приложения чрез ifunbox или заместител и инсталираш. Имаш ли инсталиран appsync. Няма вариант при нас да става а при теб не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако имах компютър щях да съм си я качил отдавна. Това ми е проблема, че в момента нямам компютър. За това питам от къде мога да я изтегля, но да е през телефона..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с ipastore или zeusmos от cydia

П.П. Ако имаш инсталиран сафари даунлоуд мениджър можеш от сафарито директно да си я дръпнеш от нета,после с ifile си я слагаш в някой инсталатор от горе изброените и цъкаш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си iTransmission(торент клиент), с който сваляш от рутракера (примерно) и после инсталирай с Appcake (примерно).

П.С.

Нито един от iDevice-те, които ползвам не са включвани към PC, освен за jail.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@warman - и с двете съм пробвал и не става.. тръгва до някъде да го тегли и зацепва и се маха все едно никога не съм го пускал да се тегли....

@mirror - От Cydia ли се тегли въпроснта програма и ако може repo?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Itransmission-apt.modmyi.com

Safari download manager -cydia.xsellize.com

Чрез Ifile влизаш в директорията където си свалил приложението,копираш го в директория download на някои от инсталаторите(zeusmos,ipastore,vshare,appcake) след коетo влизаш в съответния инсталатор и инсталираш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой знаели как да накарам вратаря да отива да скача , в наказателното поле на противника ,когато бия корнер ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги може. Само в последните минути, ако е драматичен резултата, горе ти се появява бутон с ръкавица и с него го викаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...