Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тим Кук се извини за Мапгейт


BulgarianSS

Recommended Posts

Темата пак отиде на ма*ната си....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе младеж, не ти ли писна да тролиш всяка тема и да храниш адвокатите на Apple? Що реши, че се обръщам точно към теб, та се напъна да ме съветваш менторски да се чуквам по главата? Ми като направят калпав iMac ще си взема читаво PC.

Вече споменах. Не е като да няма избор. Самсунг, bgandroid и т.н.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Няма смисъл да се затваря темата.

Проблема не е в нея, а в тези, които пишат.

Сигурно ви омръзна да ме четете в последните 2-3 седмици (защото пиша почти едно и също), но пък аз съм тъп и упорит и няма да спра да ви го повтарям.

Научете се да бъдете малко по-толерантни към мнението на околните и да приемете факта, че има хора, които мислят различно.

И докато си пишете мненията мятайте по един белтък на заглавието и.

Така вероятността да излезете извън обсега на дискусията ще намалее с поне 20%, което си е едно добро начало.

Следващия, който ще пише просто да се върне към първия пост в темата и всичко ще си застане на мястото.

Интересно ми е защо на срещите няма дрязги и конфронтации и всички (и със Самсунг и с Нокия и с Айфон) си стоим кротко на масата и си дискутираме нормално, разглеждаме различни марки телефони и различни ОС, а тук ще се избиете?!?!

Айде малко влизайте в правия път, че ми писна големи хора да се държите като малки сръдливи, сополиви дечица в пясъчника...

пп. Моля, администрацията да прецени и отвори една тема в спамерския раздел, където да си се излива всичко към всеки и към всяка марка, та дано темите малко се поизчистят от глупостите.

Благодаря за вниманието!

  • Харесвам 7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът на твоя въпрос е виртуалното пространство. Някак анонимността действа подсъзнателно на хората. Изолацията действа по този начин. По същия начин /изолирането/ действа и на пътищата. Виж колко случая има на бити и убити хора, които са пътували.

Директната комуникация е нещо съвсем друго, така мисля аз де, не съм психолог, но пътя на логиката е такъв.

Цялото мнение ми е офф и вероятно трябва да бъде изтрито, но просто е като продължение на твоето :)

ПП - и за има поне малко мобилно нещо в темата, в момента се чудя как да уйдисам на момата ми да и намеря по някакъв начин Бг клавиатура за СЕ 990, железарка е. Картата на айфоня е бял кахър :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WolfDale, това от личен опит ли го знаеш или от пресата, защото гледам че според профила ти даже не си стигнал до 3GS. А телефони без меню на български не само в Европейския съюз, а направо в България има стотици модели.

Всеки един проблем, за който говориш се е срещал в по-малко от 1% от устройствата. Аз лично не познавам човек с някой от изброените проблеми.

Заради такива коментари като твоя gorgior ме нарича адвокат на Apple, но то най-лесно е да се нарежда. Така че аз си пиша и ви отговарям на недоволствата пък нека съм адвокат.

Антоне,

За последните 4 години от както се занимавам с телефона на Apple и съм член на този форум, съм срещнал лично (повече от 10тина пъти) всеки един от посочените от мен проблеми и дефекти дори мога да ти изброя още. Тук има хора като mupo, alxx, gorgior, sisqo, които са тук от откриването на форума до днес и също могат да ти потвърдят, че проблемите ги има и са недопустими за устройство, което претендира, че произвежда най-качествения продукт на пазара ?! То може да има 908340980 милиона модела на пазара, които нямат меню на български, но това не променя законите нали - още повече говорим за устройство с доста голям пазарен дял ?!

Какви са причините да пише 3G в профила ми си е лично моя работа, но там никъде не пише колко пъти се е променял модела на телефона, нали ? Аз мисля, че това е форум където всеки изразява своето мнение и никои не е длъжен да се съгласява с никого затова аз не ангажирам никого с позицията си.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor тези що се репчат най-много тук и на срещи не смеят да дойдат. Има нещо верно в горния пост.

@ JVV достатъчно много за да стана модератор, от което пък следва, че ти като обикновен потребител не можеш да ми държиш този тон! Надявам се да съм бил ясен, младежо!

Виж сега инфантил с леко смешни агресивни наклонности.

Нали се сещаш през кое ми е дали си модератор, началник на водопад и т.н?

Нали не се опитваш да намекнеш, че ме е страх да не ме ошамариш и затова не идвам по срещи? Айде успокой се малко и намали темпото.

Това са само телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@JVV

Хвани се в ръце и спри да се караш със всеки,който не е на твоето мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WolfDale, точно така всеки има право на мнение, но когато мнението е само негативно - като твоето например, не мислиш ли че е по-лесно и по-добре за теб просто да смениш марката вместо да седиш тук и да ни "отваряш очите"? Този разговор е воден стотици пъти вече и не знам с каква наглост някои продължавате да прокарвате тезата, че вие сте безпристрастни, обективни, а не коне с капаци като нас останалите, които сме адвокати на Apple, сектанти и не ви даваме да се изкажете свободно. В друга тема самият algor, който ти даваш за пример беше казал, че в България официално се продават около 600 iPhone-а. За какъв пазарен дял бълнуваш, за какво българско меню? Закон, който да задължава производителите да слагат меню на даден език няма - това зависи от размера на пазара.

На теб и някой друг му е попаднало устройство, което има проблем - ок, разбирам че си недоволен, но това значи ли че всички телефони от този модел не стават? Ако си купя телевизор Тошиба и той се повреди поради някаква причина, трябва ли да кажа че всички телевизори от този модел или още по-зле от тази марка са скапани? Аз ти давам официална статистика, че проблеми с антената са имали по-малко от 0,5% от произведените iPhone 4. Аз лично никога не съм го имал и имам поне 10 познати, които също не са го имали - те дори не знаят за този форум и не са пускали iTunes, така че техния опит едва ли е субективен.

@algor, по срещите гледаме и обсъждаме други устройства и OS-и, защото на повечето от нас ни е интересно и искаме да се запознаем с разнообразието. Но всеки от нас е направил личния си избор на марка. Темите винаги се изместват, не защото някой е избрал марка различна от Apple, а заради мнения които започват със "Apple за пореден път се осраха", "Apple вече си правят квото искат и не мислят за потребителите както, когато беше жив Джобс", "Apple го подкараха през просото" и т.н. да не изброявам всички вариации. Поне до ден днешен аз не съм видял някой да е отрекъл, че проблеми има. На много от нас ни е ясно, че тъй като Apple са Номер 1 всяка тяхна грешка се гледа под лупа и преекспонира, но да се правят крайни заключения като няколко, които видяхме в тази тема и в почти всяка друга е нелепо и тъпо. Това че сме избрали Apple не значи, че сме коне с капаци, сектанти и iИдиоти - и ние имаме очи, и ние можем да четем, че даже и ползваме тези толкова проблемни устройства, колкото и странно да звучи, че някой може да ползва тази калпава малка Apple.

Редактирано от Anton
  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо почти всяка тема се превръща в агресивен спор? Не може да ли просто да се споделя, обсъжда, съветва и решават евентуално проблемите мирно и кротко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gorgior, явно ти четеш само мненията на такива като мен, които са адвокатите на Apple, които пишем офтопика, защото вие другите с отворените очи изписахте какво ли не друго за проблемите и как Apple ни продава боклуци. За справка може да прочетеш само първото мнение на WolfDale, за да не ти губя времето да четеш всички останали.

Хайде със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или аз съм тъп, ама спора за какво е сега!?

Я какво време се е опънало навън :) "оти се карате като, че ви мине" така де.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спора както винаги го започнахме ние, които не харесваме начина по който някои хора, умишлено, с цел да стане скандал(не спор), влизат и ни разправят какви сме зомбита, инфантили и коне с капаци! Боли ме х*я за колко прост и ограничен ме смятат(а може и да съм такъв, вероятно)... Не смятах да допускам а още по-малко да участвам в подобни спорове, но е по силно от мен! Това обаче ми е последния пост по подобни теми. Ще ме намерите в раздела с игрите(от там и тези 11к поста)... Там ще модерирам;) Демократичните колеги да се оправят тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май някои от вас не са контактували с жена скоро. Teeth-a-teeth имам предвид. О'лабете малко бре :)

  • Харесвам 6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...