Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Локализация на 3.0


Гост

Recommended Posts

Цял ден търсих как да си инсталирам фонетична клавиатура и добре че попаднах тук, мерси много за подробните обяснения!

Само не знам защо ако разкарам всички останали клавиатури освен US и БГ ми изчезва бутончето за смяна на езика. Някой друг има ли тоя проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • BANNN

    6

  • monbonim

    5

  • ppepyno

    5

  • bronc

    3

Топ автори в тази тема

И при мен работи на 3GS 32 G s FW 3.0.

Направо ме спасихте. Благодаря ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че ако е излезнала нямаше да бъде постната досега в тази тема? Прочети цялата тема, има друг начин за БГ клавиатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен стана по този начин,с двата deb файла.Но ги инсталирах по начина на johnnybravo от папка Autoinstall.По-лесно е,от колкото от теминал.С 2G,3.0 съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По метода с автоинстал стана перфектно на 3GS 32GB с версия 3.0.1

Това ми върши перфектна работа, защото ако пиша във форум и няма кирилица знаете какво следва, а и 3.1 без джейлбрейк си е куца работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... наистина ли няма някой, който разбира да го пипне файла за да има и БДС - не би трябвало да е много работа :rolleyes: а тази клавиатура я има вече в 3.1...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето БДС за iKeyEx:

[download:1wl2glly]http://rapidshare.com/files/283862126/Bulgarian_BDS.keyboard.rar[/download:1wl2glly]

Разархивирате в /Library/iKeyEx/Keyboards/ и следвате същите стъпки като при фонетичната.

Поздрави

Редакция: промяна на линка към файла (вече е качен на rapidshare)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БДС-а тръгна по начина описан в предишното мнение, но след рестарт(поне при мен) :rockon:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле drank нямаш си представа колко си ВЕЛИК!!! Толкова си ме зарадвал :biggrin: вече мога пак да си работя от всякъде... в задръстванията, от парка, докато съм на разходка с децата - по добре е отколкото да ходя до офиса :deathmetal:

Сега ще си сипя едно малко да полея новата придобивка и разбира се за твое здраве! ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 3Gs с 3.0 стана по този начин.

При мен с 2G, FW 3.0.1 не стана по описания начин а така:

Инсталиране през терминал (през Autoinstall не стана) на:

1. http://networkpx.googlecode.com/files/hk.kennytm.iKeyEx3-0.1-99c.deb

2. http://apt.thebigboss.org/repofiles/cydia/debs2.0/bulgarian_keyboard_1.0.deb

След което отидох в Settings ? iKeyEx ? Mix and Match ? Create ? Layout ? избор на "Български" ? назад и Input manager ? избор на Bulgarian (Bulgaria) ? назад и Name ? Bulgarian ? назад ? назад ? Keyboards ? добавяне на Bulgarian и рестарт.

5-DVORAK клавиатурата не ми беше нужна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно не ти е... или ти е на контактите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами понеже са на кирилица и не мога да скролвам по буквичките отстрани..(малко тъпо го обясних :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане. Гореописаното добавя само БГ фонетична клавиатура, а за това което искаш трябва цялостна кирилизация на менюто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам докъде стигна работата с iPhonetic-a за 3.1, че само заради липсата му кисна още на 2.2.1.

Ще се оповести ли някакъв срок на излизане за да си направя и аз сметката има ли смисъл да чакам, че вече доста приложения искат 3.0+

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли че въпроса ти поставен така, е ВЪЗНАГЛИЧЪК?

iPhonetic се разпространява безплатно и единствения стимул(освен ентусиазма) за създателя са даренията.Ти дари ли? Ако натиснеш онова бутонче "Donate" в програмата и оставиш сериозна сума, ще се сдобиеш евентуално с правото да мрънкаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже къде се намира надписа SLIDE TO UNLOCK за да мога да го променя

на ОТКЛЮЧИ.Половината от менюто го преправих на Български обаче този надпис не го намирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не видях решение тук.Май за 3.1 е по различно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за 3.0 не, че въпроса ти е свързан с нея. Може би косвено. Пропуснах да погледна профила ти. С 3.0 съм и не мога да отговоря дали при 3.1 е различно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно същото е, все пак става въпрос за WinterBoard а той си работи на 3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...