Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Infinidock


johnnybravo

Recommended Posts

Дори с 15 икони на дока работи перфектно. :mrgreen:

Но след синхронизация с iTunes остват 4 икони на дока. :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На мен още от cydia, след като дам install ми показва Depends preferenceloader >=1.1. Предполавам има някоя програма, която не сработва с infinidock

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В петък се шчаква да излезе Infiniboard: http://www.funkyspacemonkey.com/vertical-iphone-scrolling-icons-tweak-cydia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В петък се шчаква да излезе Infiniboard: http://www.funkyspacemonkey.com/vertical-iphone-scrolling-icons-tweak-cydia

ОХ това ще доста интересно ,чакаме с нетърпение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

след инсталиране на програмката, в Settings не се появи tab Infinidock.

Само при мен ли е проблема? Имате ли представа от какво може да е? Аз съм със софтуер 3.0 на 3g 8GB. Инсталирах програмката от .deb файла, който е даден в тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Респринг направи ли? Възможно е да е от това, че си с 3.0 (което е малко вероятно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност направих reboot. Мисля, че би свършил работа или греша ? (respring не мога да направя, защото нямам нито една програмка предлагаща тази възможност)

п.п. Направих и respring, но ефект няма. Опциите на Infinidock все още не са достъпни за мен.

Редактирано от porosenoq
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След няколко неуспешни опита... restore... Сложих 3.1.2 - всичко работи екстра. Инсталирах Infinidock и пак в Settings няма никой :).

п.п. Опитах това което ме посъветва :) Не стана точно така, но беше подобно решението. Тръгнах да следвам твоя съвет и инсталирах SBSettings, след това тръгнах да деинсталирам Infinidock, но като цъкнах на приложението, вместо Modify пишеше Install ... странно за мен. Както и да е - дадох Install и сега вече настройките на Infinidock са достъпни. Благодаря за помощта.

Редактирано от porosenoq
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевадно си подминал това от първия пост на страницата :

Инсталирай първо preferenceloader от Сидия, след това респринг и след това infinidock

С инсталирането на сбсетингс се инсталира автоматично и лоудъра. С деб файл няма как да стане автоматично и няма как да видиш какво липсва - трябва да четеш и да качваш едно по едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Проблема възникна след обновяване на Springboard Rotator до последна версия. Сега в дока имам три икони и още една, която я показва като празно място, уж има икона но няма. Също така не мога да скролирам и като задържа на някоя икона за да вляза в режим на подреждане и премахване на апликации спрингборда забива и ме вкарва във safe mode. Пробвах какво ли не деинсталирах я после наново я инсталирах, търсих за остатъчник фаилове, бутах и по настройките и т.н. но уви, нищо. Ако някой може да помогне, ще съм безкрайно благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брей... Проблема ще да е голям... Цяла отделна тема. Сливам ги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой може ли да ми каже защо не ми работи програмата? Имам PreferenceLoader, нямам Five-Icon Dock, но програмата отказва да работи... Ето 2 видеота, които заснех.

http://www.youtube.com/watch?v=4dZ6IEGGPhM

http://www.youtube.com/watch?v=sr8CWJ27UkI

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не.. По простата причина, че нямам файловете, за да го джейлна наново...(В случай, че ще ми казвате, че има гайд - знам, че го има.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Така ето го и проблема-без да имам инсталиран от Сидиа Infinidock,в дока имам 5 икони.Инсталирам го и пак имам 5 икони( и да искам немога да сложа повече),от настройките като му кажа,да се появяват 4 икони,пак се показват 5? Устройство:iPhone 3G FW :3.1.3.Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам.Преди време си имах заедно Five Icon SB и InfiniDock и ги ползвах заедно,обаче изведнъж се прецака Dock-а и от тогава е тъка.

Редактирано от christianbg123
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Пробвай пак. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Infinidock 1.8.4-1

What's new:

- N/A

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...