Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BGPostCard - истинска картичка от смартфон


postman9

Recommended Posts

С безплатното приложение BGPostCard могат да се изпращат истински поздравителни картички от смартфон.

Приложението дава възможност да се избере снимка от галерията на телефона, от предложена галерия или да се направи снимка в момента. След това се попълват имената и адресите на изпращача и на получателя. Може да се напише и личен поздрав, който ще бъде отпечатан на гърба на картичката. Следва потвърждение, плащане и изпращане на посочената информация (снимка, адреси и други).

Избраната снимка се разпечатва като картичка, поставя се в плик и се доставя до получателя, където и да се намира по света.

Приложението има версия на български и на английски.

За iPhone е необходима операционна система iOS 4.0 или по-висока версия. Услугата е достъпна за клиенти на трите национални мобилни оператора.

Ето и линк към описанието на приложението: http://itunes.apple....app/id550101029

Редактирано от postman9
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога само да кажа, че системата нещо не работи. Преди повече от една седмица съм изпратил картичка а още я няма. В условията пише, че картичката се получава в три дневен срок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз точно се зарадвах, че ще пращам картички на баба... И прочетох в условията, че ми трябва карта на български оператор... damn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пратих картичка на колега за проба повече от 10 дена и нищо :(

ЕДИТ: то няма и телефон на който да попиташ дека ти е картичката дето си заплатил?!

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

СМС за 2.40лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо чудно да са ги пратили, но пощальоните да са ги метнали я върху ел. таблото, я в грешен вход или между целия спам от веригите! Българските пощи са трагедия, но за без пари, толкова.

Ама чак приложения, смс-и... Те още на тефтери карат!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втори път няма да се излъжа с 2.40....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре че нямам на кой да пращам картичка :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз точно се зарадвах, че ще пращам картички на баба... И прочетох в условията, че ми трябва карта на български оператор... damn

Пробвай с Postagram ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tаман днес го открих това приложение. Не ми се е налагало да пращам досега, но ще имам предвид проблемите с неполучаването, които не са малки :)

А относно метод за плащане - защо не турят един пейпал? Така и хората в чужбина могат да си дадат парите :D

Иначе 2.40, както и да го погледнеш, е добра цена. Стига бг пощи да си спазват общите условия, в които изрично е написано, че е тяхно задължение да изпратят картичките и те да бъдат получени в 3 дневен срок...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

BGPostCard те предизвиква!

Изпрати до 2 снимки, запечатващи зимен или празничен момент, който би изпратил/а под формата на поздравителна картичка на своите любими хора на електронната поща на играта bgpostcard@yahoo.com от 26.11 до 11.12.2012г.

Най-добрите снимки ще включим в галерия в приложението BGPostCard, за да поздравяват хората по света, а ако си сред първите пет, можеш да спечелиш:

- АБОНАМЕНТ за издание по избор на стойност до 50 лева, за да си винаги информиран (за класирания на първо място);

- изработване на лист с ПЕРСОНАЛНИ МАРКИ, за да запечаташ важен момент (за класирания на второ място);

- изпращане на снимката, с която участваш до избран от теб получател, под формата на КАРТИЧКА, за да внесеш радост в празничния сезон (за класираните от първо до пето място).

Повече информация: https://www.facebook.com/BGPost

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го пробвах и ми хареса,направих заявката в петък вечерта и във вторник картичката беше пристигнала ,а и на външен вид изглеждаше много добре(картичката беше от моя снимка)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли възможност да й направиш снимка (на реалната картичка) да видим що-годе как е качеството?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

yvenu2y6.jpge6ade4e6.jpg

Не знам дали може по този начин да се добие представа за качеството

На гърба на картичката може да се добави текст по избор ,но аз не изпадах в подробности ,само за проба :smile:))

Редактирано от djokando
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...