Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Mini Event


strangesamedogma

Recommended Posts

Честно казано не съм особено развълнуван от това събитие на Apple - на първо място идеята за малък ipad не ми допада, а цената на ретина-макбук моделите си е сериозна. На второ място - засега в България не сме видели официално нищо от представените на последния ивент продукти. В политиката на Apple в дистрибуцията добре личи принципа "Европа на две скорости" - някои получават веднага, други след много месеци. Може би сегашните продукти, които представят утре ще видим догодина тук, или другото лято?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone-a се продава в България.

iPod-a не съм го търсил,но все си мисля,че и него ще го има.

Ти какво очакваш-има си съвсем логично обяснение на това,че се бавят продуктите им тук-пазарът ни е малък и не е интересен за тях.

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пазарът в Лихтенщайн предполагам, че е особено силен. Нова Зеландия също е изключително близо до останалия свят и има огромно търсене на телефони от всилките четири милиона население.

Iphone 5 официално в България няма, виж apple.bg за справка. Новите айподи при повечето риселъри са кът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

В петък получихме първи бройки от iPod Touch и Nano, Shuffle има от седмица - две, но телефона още не се предлага официално.

Ако искате по-бързо да ги пускат, просто си пазарувайте от България. Колкото повече бройки се продадат официално, толкова по-интересен пазар сме. Докато се пазарува куфарно от Англия, Германия и т.н. ще чакаме по 2-3 месеца повече, да се обзаведат всички маймуни на оня клон и да остане свободно за тук.

Що се отнася до компютрите, до 2-3 седмици след релийза, започват редовни доставки. Но за някои хора Apple е телефонна компания....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се чуди човек, колко пъти споменахте, че не ви допада а продължавате да цапате тема със заглавие "iPad mini"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пазарът в Лихтенщайн предполагам, че е особено силен. Нова Зеландия също е изключително близо до останалия свят и има огромно търсене на телефони от всилките четири милиона население.

:offtopic: Лихтенщайн е втората държава по БВП на глава от населението, Нова Зеландия е 26-та. Ще оставя на теб да намериш къде е България и да достигнеш до заключение защо при тях относително скъпите Apple-ски продукти пристигат по-рано.

По темата, на мен ми е любопитно най-вече цената на мини-то. Не ми трябва, но имам роднини, на които отдавна искам да подаря нещо, но сложността на Андроид и цената на 10"-ия iPad ме спираха. Да видим дали нещата ще се променят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе може някои от Вас да не искат малък iPad, но някои от нас искат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Собствениците на AppleTV ще могат да гледат представянето директно:

ipad_mini_event_stream_2.jpg

Източник: MacRumors

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А въобще сигурно ли е, че ще има iPad Mini или това са поредните догатки за този ивент?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигорност ще разберем в 20:00 Българско време

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Apple TV 1080 HD няма икона "apple events".

Може би е от версията, с 5.0 съм.

Да, качих на 5.1(5201) и ми се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не е ли достатъчно мнението на dachevradoslav за да разсее съмненията ви?

Ето какви се появява, когато си пуснете Apple TV:

Apple TV Software: 5.0.2 (4250)

img42.png

img43j.png

img44.png

img49.png

img48.png

img46.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще може да се гледа на живо и от мобилните устройства с iOS 4.2 или по-нова версия чрез браузъра Safari. Live Stream-a може да се достъпи от сайта на Apple.

Който ползва Mac ще може да гледа, ако има Safari 4 или по-ново и OS X 10.6 или по-нов.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера бира, пуканки и Apple event! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да гледам! За сефте, но пък ще ми е някак по-спокойно. Да видим асенчо как ще се представи сега в темата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От сайта на Апъл тръгна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо насича стрийма.... При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен върви идеално на атв2

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...