Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Mini Event


strangesamedogma

Recommended Posts

И все пак това е 7 инчов айпад 2.

2 ката се продаваше за 399$ та въпроса ми е струва ли си ?

Особенно след като разликата между 10 и 7 инчовия е от земята до небето.

И аз казах, че хич не си струва... Но главното е: дали тук ще е 500 лв!?

След като видях петицата на 2400 и то не къде да е, а в Техномаркет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам iPad 3 вече го няма в сайта на apple т.е видяха му сметката. Останаха само iPad 2, iPad 4th gen и iPad Mini. Мислих, че просто ще му падне малко цената и ще го оставят в продажба.

newabv, iPhone и iPad се разпространяват по коренно различен начин и маржа на цените съответно е различен. Да не говорим, че и телефона се предлага отключен и заключен, официално или не официално, разлики които определят цената много. iPada ще го има съвсем скоро по нашите магазини на цени много близки до тези в сайта на apple, както е било винаги до сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре знам как се продават отключени и субсидирани телефони. Главното беше, че тук малко или много се злоупотребява с цените. Хайде не го отричайте това сега...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам, с цената на iPhone се злоупотребява, но цените на iPad, iPod итн. са си абсолютно резонни, разбира се ако искаш да си ги купиш веднага след излизането и преди официалната дата за България ще са по-скъпи да, но примерно един iPad 3 WiFi 16GB в сайта на Apple до вчера се продаваше за $499, което си е горе долу 750 лв, това е цена без доставка, ДДС итн, а същия таблет в Плесйо е 900лв., което поне според мен си е резонно. Виж, 2000лв за iPhone си е друго нещо, но до като има балъци - ще има и тарикати! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като видях петицата на 2400 и то не къде да е, а в Техномаркет!

И аз я видях 2099 на същото място, хайде да не преувеличаваме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е той явно е гледал 64 гб версия, пък и защо да не преувеличава човек, особено, когато се опитва да прокарва софизми. Ясно е, че iPhone 5 е надценен в България. Защо? Защото не се предлага официално. Същото се случва с всички продукти, за които търсенето е много по-голямо от предлагането и, които не можеш да закупиш по официалните канали. Така ще е и с iPad Mini преди официалната му премиера в България. За щастие, тя едва ли ще се бави толкова, колкото iPhone-ската, ако съдим по 3тата генерация iPad. След това цената му най-вероятно ще се изравни с европейската.

eek, зависи от теб дали си струва или не ;) Ако искаш нещо по-портативно и значително по-леко, най-вероятно си струва. Освен това се предлага и с 4g, за разлика от 2-ката. И в крайна сметка, това са едни 20-на процента по-евтино, което малко или много си е фактор.

Редактирано от killer4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме изкефи да има възможност за сим и това да е отговор към Хамсунккк нуте :smile:)))) Брутално ще е :smile:))

Аз си представям как iPhone 6 ще бъде съчетанието на iPhone 5 с iPad Mini. Но идеята ти ми харесва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото видях България беше в списъка на първите държави, в които минито ще се продава.

iPad-mini-countries-600x396.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ми е странно как ни сложиха в страните от първият тур.

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече не е Apple на Джобс! Това е компанията,която започна да играе по свирката на "големите маркетингови експерти",които определят "кое се търси и кое не"! Ако Стив беше жив това никога нямаше да се случи! Сам той каза,че "таблет под 10 инча не си заслужава"! Разочарован съм от компанията! Жалко за създателят,един от най-великите иноватори! Вече нищо не е ,както преди! Къде остана идеята за пълното противопоставяне на "стандартните очаквания" който е чел книгата на Джобс трябва да е усетил неговият бунтарски дух! Инатът на човека,който успя да продължи въпреки трудностите и да стигне до край! Тези вчера са жалки имитатори! Както е тръгнало скоро изчистената линия на Apple ще заприлича на квартална бакалия със сладки изделия! Доверието между компанията и крайните потребители за лоялност и преданост вече са мит! Лесно се руши,трудно се гради! От Apple вече тръгнаха по-течението на "бързите,лесни пари",но съвсем скоро ще паднат в капана на водопада...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още един надрусан :D

btw, Джобс, няма книга ;)

http://m.cnet.com/news/peeved-apple-will-exchange-your-3rd-gen-ipad-for-the-newer-model/57538502

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал шамана - ако някой си е взел айпаз 3 последния месец - явно от Епъл ще му го сменят с 4ка.

Аз незнам защо хората са разочаровани - лично аз съм доволен че му направиха ъпдейт. Реално погледнато ако вече имаш 3ка, 4ката няма да е усетиш по никакъв начин по-различна, освен може би в предната камера. Процесора е 2 пъти по-бърз? Е хубаво, но при мен на 3ката няма апликация, нито игра която да ми зарежда или върви бавно. Така че и процесора да е 83 пъти по-мощен - все тая - няма апликации които да го използват на макс (засега). А се радвам че го пуснаха защото имаче април месец щяха да ги сложат същите неща + някой друг бонус, а сега за следващия ъпдейт трябва да извадят нещо ново.

Лично аз се изкефих на ъпдеитите, които Mac-a получи във всички отношения.

Минито е доста приятно. Естествено няма да си го взема защото имам вече трета ген 9.7 инча, но мисля че е перфектен за хора, които навлизат в таблет света. За цената - доста хора казват че е висока, аз го виждам по малко по различен начин. В сравнение с kindle и nexus - да, скъп е. Но все пак Apple си държи на premium brand. Има маратонки от пазара за 10 лева, има и Адидас за 200. И двете правят привидно същото, но с Адидаса получаваш хубави материали, издържливост и прецизност в изработката. А и също ако си вземеш за 10 лева от пазара, цялата ти къща се омирисва на евтина китайска гума. Въпрос на избор и финанси. Но за екосистемата на епъл и затова, че ако имаш примерно вече телефон или айпод - с купуването на минито вече си го напълнил с всичкия софт, които ти е нужен - цената не е лоша, според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках да попитам дали са казали нещо за новата версия на айтюнс? От колко време гледам comming in october, то вече свърши месеца, а още така си пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казаха, но и месеца още не е свършил... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От новия iMac съм очарован, както и от MacBook-а ... но iPad mini според мен е голяма глупост и голяма грешка от тяхна страна. То се видя и на борсата де ... 16 пункта спад боли ....

564146_10152202799110414_302767744_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ipad-mini е точно за мен!Да мога да го държа с една ръка!Чудесно!И в джоба ще влиза май;)Чакам цената в БГ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

500 лв с ДДС прави 600, т. е. цената в БГ би трябвало да е 600-700 лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече не е Apple на Джобс! Това е компанията,която започна да играе по свирката на "големите маркетингови експерти",които определят "кое се търси и кое не"! Ако Стив беше жив това никога нямаше да се случи! Сам той каза,че "таблет под 10 инча не си заслужава"! Разочарован съм от компанията! Жалко за създателят,един от най-великите иноватори! Вече нищо не е ,както преди! Къде остана идеята за пълното противопоставяне на "стандартните очаквания" който е чел книгата на Джобс трябва да е усетил неговият бунтарски дух! Инатът на човека,който успя да продължи въпреки трудностите и да стигне до край! Тези вчера са жалки имитатори! Както е тръгнало скоро изчистената линия на Apple ще заприлича на квартална бакалия със сладки изделия! Доверието между компанията и крайните потребители за лоялност и преданост вече са мит! Лесно се руши,трудно се гради! От Apple вече тръгнаха по-течението на "бързите,лесни пари",но съвсем скоро ще паднат в капана на водопада...

Същия тоя индивид, който така превъзнасаш измисли заключени устройства, за които той иска да ни каже какво да имаме на тях. Едното компенсира до голяма степен другото. А това дали той е седнал зад чертожната дъска да ти начертае дизайна на което и да е от устройствата - вярваш ли си?

Каквото бил казал - това било, Господи! На всички е известно, че доста от колегите му не са били съгласни с някой от вижданията му...

Минито е супер, като оставим ниската му резолюция, но дори и там все пак има резон. Аз ще си го купя веднага като мога и го предпочитам пред големия вариант.

ModEdit: Обявите се пускат на друго място!!!

(Благодаря, извинявам се! В раздел продава все още няма секция за ipad mini...)

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А същия индивид беше ли ти стъпил на врата да си купуваш заключените устройства докато беше жив?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да схвана,защо Джобс да няма книга!? Има книга за живата му! Дали я е писал той или друг....,какво значение има??? Или тук пак опираме до български комплекси,които са неизменно придружени с обидна квалификация...."кво пуша...!?"Нищо! Не пуша и не пия! Това дори не ви засяга,но все пак...нали сте любопитни...Честно казано се срамувам от повечето коментари тук! Срамувам се,защото те не са писани от мислещи хора,а от фанатици на тема Apple! Ако случайно някой кривне от правия тон,тогава е пращан на "другия бряг"! Какво да кажа...пълна простотия и шизофрения! Продължавайте по същия начин да режете хората и да им се присмивате! Радвайте се на коментарите си,а другите,които не са от вашата "партия" ги блокирайте и поучавайте...Все тази,аз не съм човекът който ще ви дава съвети! Това си е ваша работа! За онези,които имат отношение със сервизно обслужване! Питайте,как човек трябва да се отнася към хората и потенциалните клиенти! Често срещано явление в този сайт са неща от типа "Марш тук,марш там...,чети ве...,кво правиш тук...." Лично аз,познавам страшно много интелигентни хора(доктори,юристи,преподаватели),които са "подритвани" и "хокани" за тъпи въпроси от моделаторите! Е,не всеки има време да чете и пита,търсейки съвет! Грешка,насреща ви чака "зло куче"! Уважавайте другите,за да ви уважават и вас! Искате клиенти,спечелете ги! Относно Apple....Това им беше поредната свинщина,която се класира на челните места по издънки! Не съществуват определения като "първа вълна" и "втора вълна"! Не съществува разлика при пласирането на стока на територията на един съюз или континент! Защо Австрия има налична продажба на IPhone 5,а в България няма!? Извинявайте,но в България има повече хора с такива телефони от там! И това го казвам най-отговорно,защото прекарвам не малко време там! Имам Iphone5,но се чувствам омерзен от факта как една компания дели хората,а не и цените си! Когато пуснеш един продукт не се интересуваш от националност,пол и раса! интересуваш се от бройката продажби! когато пускат в продажба ново Ферари,първитемодели заминават за Индия,Китай и Арабските държави! Защо не пускат първо на французите и американците!?!? Нямаш магазин,добре,пращай онлайн! Но не...Не пращаме до .....в това число и България! Няма по-голямо унижение за потребителите от изказването "Всички,които са купили IPad трета генерация преди месец ще получат замяна без пари"! Това и най-задръстените биха го възприели като обида! Не можеш да делиш хората по този начин! Какво ще каже онзи,който си е купил IPad преди месец и един ден,ами друг преди месец и два дни....Компромис за един,компромис за всички! Това само трябва да ви отвори очите колко много Apple държи на клиентите си и колко ги цени! Аз имам повечето им продукти,но като клиент отношението им ме отблъсква! Но,нищо...вие сте много "open" тук! Купувайте апарати по 500,600 кинта надценка! Нормално е богатите да плащат повече! Или може би вие сте от вечно "чакащите" добра оферта! Успех! С подобни форумни сбирки" няма да ви огрее! По-добре като програмисти и компютърджии хакнете сайта на Apple,пишете писма и се борете за равенство,а не възхваляваше без мисъл!

P.SНищо лично! Ако искате ме блокирайте,накажете и т.н...Изразявам свободно мнението си! Сигурно ви прави кеф,а на мен ми напомня за детската градина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любчо, Любчоо...критикувам Епъл повече от теб и не съм със замазани очи. Относно пушенето - прочети си пак постовете.

Е,не всеки има време да чете и пита,търсейки съвет!

Това най - много ме кефи. Време нямам и аз, работя за да преживявам. Това важи за целия екип и при условие че го има вече написано, преведено и подредено, малко е обидно да иска някой специално отношение, пък бил той юрист, данъчен, бакшиш или бизнесмен. Всички сме равни тук. Чакането на готово с аргумента "нямам време" е явно неуважение към труда на създалите сайта, не мислиш ли? Децата на които нормалното училище не стига, си плащат за частни уроци - някой да е поискал нещо от теб?

Уважавайте другите,за да ви уважават и вас

Точно така, само че се опитваш да гледаш от грешната страна! Когато гостуваш някому, как се държиш? Всеки форум/сайт си има правила, там е изрично упоменато какво можеш да правиш и какво можеш да очакваш щом си тук. След като правилата не са спазени от някой(т.е. демонстрира явно неуважение), какво очакваш да е моето отношение? Да го поканя на уиски ли? Нещо си се позаблудил - имаш претенции и критикуваш, но без да имаш НИКАКВО основание, най - малкото защото влизаш в графата "незапознати с правилника". В много, много голяма грешка си. Пишеш за толериране на конкретни хора - кои по - точно? Всички с които комуникирам тук, ги познавам ОТТУК!!! Всички те, са намерили начин да се впишат, на теб кое ти е криво?

И, това че си позволяваш да раздаваш обидни квалификации - също няма да коментирам. Никой, никога не си позволява да нарича някого така, ти с какво си повече от останалите, за да си го позволиш??? Ще ми се Кака да се мерне скоро, тя е с по - богат речник от мен и би ти отговорила подобаващо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...