Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Mini Event


strangesamedogma

Recommended Posts

А същия индивид беше ли ти стъпил на врата да си купуваш заключените устройства докато беше жив?

Не е бил стъпил, и точно за това съм си ги купил само, след като е излязъл Jailbreak. Без него тоя телефон е безполезен...

Относно колегата по-горе: като цяло това което казваш е доста вярно и го подкрепям. Само не разбирам защо не го зачисляваш към наследството на Джобс? Той е тоя който трябва да се пържи в Ада за отвратителните си виждания, и затова че създаде модерното робство...

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любчо, да ти кажа, не можах да стигна до края на "есето" ти.

А... Сега виждам, наричаш ме шизофреник и простак, макар и да не съм чак от крайните поддръжници! Какво ме спира мен, да кажа какво мисля за теб, праведния!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

З@еби, брат, той сам се е обидил достатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, бих искал да попитам как може продуктът да се предлага в България официално, при положение че нямаме официален магазин? Кой ще го предлага?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма фирмен магазин собственост на Епъл, т.е. Епъл ритейл стор, но има официални дистрибутори. Криейтив център, например.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е бил стъпил, и точно за това съм си ги купил само, след като е излязъл Jailbreak. Без него тоя телефон е безполезен...

Слагай едно "Според мен" пред постулатите, които изплюваш така уверено.

На мен ми е доста полезен и без циганийките андроид стайл, с които вероятно наблъскваш телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък ти ли говориш за неписане? :D

Ревете като фусти! Не сте видяли модериране ;) Съжалявам вече, че се конфронтирах с някои хора за да ви е по-меко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

по принцип на който не му харесват правилата -отлита :smile:

Тук има ТИМ екип с правила -глупави -умни трее се спазват :smile:

Подържането на такъв форум не е никак лесно - хиляди ползват 10 -тина се трудат ФАКТ :smile:

със ЗДРАВЕ – :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този форум си най-обичан ако не пишеш и не се пречкаш:)

Това е абсолютно вярно :)

Иначе относно цената, ако искате евтино има Андроид.

Един приятел скоро ми каза, че айфона не е юзър френдли. Еле ле ле ле

Само Нокиа с фенерче е по-малко юзър френдли

Нали не искате всеки малоумник да се разхожда с айфон , и после да ни плюят, че кифлите в дискотеките се гъзареели с някой бял апарат ;)

Аз съм за да е скъпо, а пък който разбира ще намери начин :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аман от паралиий дето си купуват нещо , не защото е е добро и върши идеална работа,а за това че е маса пари и трябва да се гъзарееем АМАН

п.п ако може някой от team да почисти тая тема,че заприлича на ......

Редактирано от mishocs
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехх...тази тема за какво беше,че вече забравих?

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле отплеснах се :) Сори

И за да не е съвсем оф, ще питам:

Какъв е смисълът да е съвместим един нов продукт със стар софт, ако смяташ да го развиваш. В този ред на мисли очаквайте скоро мини с а6 процесор и ретина и тогава купувайте.

А пък ъпдейта за големият беше задължителен, най вече заради новият конектор и клокнатият процесор

Пп: не съм паралия и аз работя за парите си :)

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко според Вас мислят, че следващото мини ще е с ретина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че до края на годината ще има iPad с чисто нов дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да а ма аз лично не вярвам -това означава да почват да вадят продукт на всеки месец, а това вече не Апъл

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагай едно "Според мен" пред постулатите, които изплюваш така уверено.

На мен ми е доста полезен и без циганийките андроид стайл, с които вероятно наблъскваш телефона си.

Е, като аз го пиша да не би да е според теб? На теб ако ти харесва сток айфона, си е твой избор. На мен не ми харесва сток нищо.

Имам линк към модовете, които съм направил в подписа... Андроида е греда от всякъде. Айфона му липсват елементарни неща, ако не разбираш по-добре си трай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно циганските постиженийца от подписа ти имах предвид младежо. :)

И дали евентуално ще позволиш да те помоля да избягваш да ме съветваш да си трая? Опитвам се да спазвам добрия тон, но това няма да ми попречи да те полея след следващия ти пост и да ти стане тъпо.

Разбираш ли ме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, аз харесвам Apple заради операционнита система (iOS, OS X), качеството на дисплеите(всички у-ва) и дизайна. Те да го представят както си искат, и когато си искат.

За мен те са номер 1 и при работа и по време на забавление.

Единственото нещо, което не харесвам е, че дават продукта на парчета (днес това, а утре онова).

П.П и спрете да се нападате в темите! Имате си ЛС, а може да си размените iMessages-те и да се обеснявате в любов.

Редактирано от mirror
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че до края на годината ще има iPad с чисто нов дизайн.

Еее стига бе, преди 6 месеца излезе iPad 3, вчера изкараха iPad 4, а сега ми казваш, че след 2 месеца ще има нов и то с коренно различен дизайн? :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събитието беше добре подготвено, обаче Тим Кук нещо не си беше научил репликите. Няколко пъти се обърка. :) За мен лично беше изненада четвъртият iPad, макар че може би беше логично да го очакваме, имайки предвид че третия имаше ограничен LTE чип и очевидно(след представянето на iPhone 5) SoC-a A5X е бил междинно решение. Тогава нарушиха традицията iPad първи да получава по-мощните и по-нови процесори.

iPad mini както четяхме и преди събитието се оказа с "обикновен" дисплей. Лично мен, това ме спира да си го купя, въпреки че много ми хареса и честно казано го предпочитам пред "големия му брат". Все пак догодина като изкарат mini с ретина ще трябва да го сменя, а парите все още не ги печатам аз.

Що се отнася до iMac и MBP там ъпгрейдите макар и не толкова чакани от публиката и журналистите, са логични. Apple ще поднови цялата си продуктова гама с новите дисплеи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Стига сме плюли Apple, че са пуснали нов 4-gen. Ipad! Защо да не пуснат? Това не е благотворителна организация, която да мисли за нас "праведните", че сме си купили 3-ката и виждаш ли "не е честно" сега да ни подстрекават и провокират да си купим и новия. Да неприятно е да става така, но това е пазара, това е световната икономика. И на мен ми се иска всяка година да пускат по един Iphone и един Ipad, които да си закупувам и да съм с актуалното устройство всеки път, но няма как. Нека запазим добрия тон и престанем с обидите, защото наистина сме се събрали тук да обсъждаме даден продук, а не да се заяждаме, обиждаме и да си мерим езиците. Поздрави на всички и лек, ползотворен дем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...