Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 6.x.x.


The Shaman

Recommended Posts

Само дето се прецаках да ъпдейтна на 6.1 бета 1 и не работи panorama mode в камерата. Сега чакай до края на месеца да пуснат бета 2.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

джейла който е за 6.0 дали става и за 6.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В 6.1 определено мапс са по-добре упдейтнати са картите и зареждат много бързо!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с линиите по клавиатурата го чувам за пръв път, камо ли да съм го виждал. Иначе не виждам никаква промяна в нищо. И проблемът с батерията не е пипнат, но ти си го пише в описанието.

Може би 6.1 ще е доста по-стабилен up :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой сблъсквал ли се е със следния проблем при iPhone 4 iOS 6.0.1, в lockscreen wi-fi връзката изчезва и се появява на втората или третата секунда при натискане на Home или Power бутоните, и съответно ако има оставена програма която трябва да ползава wi-fi и работи в background, не работи коректно, забелязах че Viber-a няма нотификации за пропуснати позвънявания нито в lockscreen-а, нито в backgraoud-a на homescreen-a, след отваряне на програмата едва след няколко секунди се показва на иконката на Viber-a че е имало пропуснати повиквания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MacIlian аз съм постоянно на EDGE и нямам проблеми с известията при заключен телефон.Даже проведжам разговори през EDGE.Преинсталирай програмата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е с wi-fi -то, и с 3G и EDGE няма проблем, а Vibera го дадох само за пример, програмата си е ок, по-скоро както каза Alxx® това е положението по подразбирене, което мен изобщо не ме устройва. Странно но имам смътен спомен, че на iOS 6.0 не съм го имал подобен проблем, но може и да се самозаблуждавам защато 6-цата я сложих малко преди да излезе 6.0.1. Явно ще се чете темата на Веско за Downgrade iOS 6 to 5.1.1....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Странно но имам смътен спомен, че на iOS 6.0 не съм го имал подобен проблем, но може и да се самозаблуждавам....

Заблуждаваш се :) И при 6.0 е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се усети рязък спад в живота на батерията. Без джейл минах от 6.0 на 6.0.1, като ъпдейта мина през туньо, но нещо ми правеше номера.. По-бавно се качи и май 2 пъти се рестартира..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще каже ли дали се запазва бейсбанда на Айфон 5 1.00.16?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, на iPad-а логото на Vivacom вече е изписано правилно, а на iPhone 4 си стои vivatel... :mellow:

post-5071-0-24610300-1352750406_thumb.jp

post-5071-0-01206400-1352750412_thumb.jp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се усети рязък спад в живота на батерията. Без джейл минах от 6.0 на 6.0.1, като ъпдейта мина през туньо, но нещо ми правеше номера.. По-бавно се качи и май 2 пъти се рестартира..

Аз измрънках също от живота на батерията в темата в говорилня, но сега се замислям, че резкия спад в живота и най-вероятно и при мен е след като се метнах на 6.0.1.

Директно с ъпдейт през телефона минах нещата без грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първата бета на 6.1 беше много добре и от към мрежа и от към жажда за нет и откъм батерия( последното не ми е важно много )в сравнение с 6.0 който ползвах 3 дни точно, сега пробвам втората, разлика засега невиждам от първата , дано само не загуби стабилноста на мрежата , че тогава вече ще хвърля всичкото инпхоне на балталатума и що му вляза трупешката отгоре , докато не му замине и последния кондензатор и фълтър !

@kal1ch и при мен си е vivatel

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4-ка и панорама няма :) Бета 1 е по- стабилна според мен !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Аре да върнем малко лентата. :biggrin:

Само за iPhone 5 и iPad Mini.

1959ddd0cc49405e.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...