Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone5 от Мтел-изчерпан още на пърия ден при пускането му в продажба !


margit0

Recommended Posts

Питал поне в 5 офиса на "Виваком", два от които във Враца и никъде не знаят, че предлагат телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам и тук така и леко се подсмихват. Предлагаха! Сега, все още не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това не е нищо ново, смисъл, всички прекрасно знаем, че когато им свършат количествата, ще трябва да чакаме минимум 2 седмици докато видиш ли заредят. :) Стига паника, ще изчакате и ще си го вземете. Все едно е животоспасяващо средство... ужас !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пичове не се косите

сега се връщам от германия и там никъде я няма налична

най рано 2 седмици обадиха доставка

аз моята я очаквам от дядо мраз около 30-ти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В Италия е същата работа.В Милано има два епъл стора, чака се 1-2 седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се обадиха от магазина на Батемберг, че имат черни 16ГБ. Тези които са се записали може да ги огрее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз моя го чакам от германия в края на декември

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя го чакам в началото на декември от Германия. На мтел им обясних, че ако имат 5S през декември, мога да си го взема с договор. За 5 са закъснели безвъзвратно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Испания ги пуснаха изглежда в понеделник, но тайно, никъде не се съобщава, че се продават ФО iPhone 5 в AppleStore. Може би са пуснати поради Петъка с намаленията, който е тази седмица, не знам.

Днес имаше в свободна разпродажба ФО iPhone 5.

До сега в Apple Store се продаваха само за Оператори, някаква врътка с Vodafone.

Всички телефони са, като ФЗ и в момента на покупката го отключват, така спомена продавача, дори купен ФО понякога трябва да се чака известно време, за да ти приеме картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се обадиха от магазина на Батемберг, че имат черни 16ГБ. Тези които са се записали може да ги огрее.

Тъй като и аз съм от "записаните" в клона на Мтел на Батемберг, отидох и попитах дали имат. Казаха, че нямат и не са получавали нищо. Не знаят кога ще получат. Евентуално края на месеца. :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми се обадиха за бяла 16ка и отидох и си я взех. ( От Мтел )

Редактирано от snooperchi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз обикалях 2 месеца в Лондон да го намеря, бял 64GB...е намерих го и сега майка ми го ползва!Жива и здрава да е!!!

П.П.Аз си карам с 4-ката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Мтел на ъгъла на Графа и Раковска имат бяла петица, 64-ка 1бр. Сега се връщам от там. Предложиха ми я, но аз исках черна 16-ка. Ако някой се интересува може да отиде да го вземе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да има "вътрешна" информация кога Ментел ще имат доставки на 5-ци ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат 16-ки

32-ки няма да има

64- ки, никой не знае...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На колко ли места ходих вече не знам, а "любезните" служители ми казват, че няма и чакали зареждане...уж тази седмица...ама ше видим, тя седмицата свършва :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си купих от Мтел, черен 16-ка, като корпоративен клиент обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Мтел ми обясниха, че не мога да си купя iPhone 5, освен ако не подпиша нов договор и не си сменя номера.Това ми се струва направо абсурдно.Така ли е наистина ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички в магазините на М-Тел си гонят таргетите за нови клиенти. Това което са ти казали са пълни глупости, само и само да подпишеш нов договор с нов номер. За да вземеш телефона трябва наистина да подпишеш дву годишен договор, но може и със стар номер, разбира се ако той не е обвързан с друг телефон преди това и не е изтекъл. Следващия път в който ти кажат подобно нещо звънни на *88 и разкажи какво искаш, там са доста по отзивчиви и ще ти помогнат. А накрая ще те попипат къде да пратят заявката в център на М-Тел удобен за теб, за да отидеш и да си вземеш телефона. Разпитай на *88 за всичко, новия договор, вноски, от кога започва, изплащане на телефона или плащане на един път, отключване на телефона след края на договора и т.н. Няма как да ти откажат, въпроса е че на живо в магазина говорят едно, а реално е съвсем друго на *88. Аз затова не стъпвам в такъв магазин. Всичко по телефона, само отиваш после в някой център да ти отпечатат договора и край.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е така, поне при М-тел, за да преподпишеш нов договор и да вземеш телефон, трябва да ти остават не повече от 6 месеца до изтичането на договора иначе не можеш да го подновиш. Сещам се за поне 5-ма приятели, на които така им отказаха още от както пуснаха 4-ката, а миналата седмица отказаха и за 5-цата по същата причина, даже му казаха кой месец да отиде, когато вече ще може да преподпише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според ЗЗП, трябва да се продава и свободно, отключен, ако не е на субсидирана цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4-5 дни реших да си пробвам късмета през интернет магазина на Mtel. iPhone 5 16GB White за 787,55лв. днес Speedy ме изненада с една голяма кутия, която имаше iPhone 5 16 GB 1бр. + подаръци бутилка червено Джони 700ml. Samsung Е1050 1бр. карта Prima с 200 минути с приятели, 100 SMS и 100 MMS и за финал един молив с логото на Mtel. Обадиха ми се да очаквам още някакъв персонализиран подарък до края на януари. Хубавото е, че успях да си осребря и бонус точки за 200 лева. Системата ми разрешаваше да ми махне точки само за 60 лева, но сътрудникът, който се обади, ми съдейства да се намалят всички. Телефонът го взех с преподписване на договор "Mtel iPhone XL".

img3170o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...