Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple влезе в бизнеса с крушки


tsetsi

Recommended Posts

Apple изненадващо реши да допълни продуктовата си гама в магазините по света с един нетипичен за компанията артикул - електрическа крушка на Philips, наречена Hue.

Компанията пусна приложение, чрез което от мобилното устройство - iPhone или iPad, ще бъде контролирано осветлението вкъщи, съобщи СЕГА. Как става това? Крушките на Philips са специални. Във всяка от тях има монтиран чип, който се свързва с домашната wi-fi мрежа.

През интернет и приложението на смартфона си, например, стопанинът на къщата управлява осветлението си. Всяка от крушките съдържа три светодиода - син, червен и жълт. Така крушката може да свети във всеки желан цвят. Това прави 16 милиона различни цвята, защото трите основни цвята се комбинират.

Дребният проблем на тези крушки е цената - една такава крушка в Лондон ще струва 49 лири. 3 крушки в САЩ ще вървят за 200 долара, а една за $59.95.

Източник - Dir.bg

Дребният проблем, както го наричат за БГ е доста "дребен" при средна заплата 150 Евро!

Редактирано от tsetsi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е продукт на Eпъл или на Филипс? ;)Приложението Philips Hue, както и крушката, също е разработено от Филипс! Не знам защо дирник бг са решили да именуват така новината си?! Епъл по тази логика са и в бизнеса с чанти ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 крушки в САЩ ще вървят за 200 долара, а една за $59.95.

:tooth:явно като купуваш повече, даваш повече, странно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 крушки в САЩ ще вървят за 200 долара, а една за $59.95.

:tooth:явно като купуваш повече, даваш повече, странно

200$ са 3 крушки + ресийвър (Hue-Bridge), ел. захранване и кабел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Victor-е, докога ще повтаряш това очевидно абсурдно твърдение? Преди не знам си колко време те бях попитал за цитат, в който се споменава за "неговия" телефон, но тогава си го пусна между ушите/очите... Сега дали ще е различно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Епъл навлезе в бизнеса с бюра. Известният дразнител Алекс, бе принуден да скокне до ИКЕА за ново бюро, защото старото не издържа 14 килограмовия iMac + AV reciever Aiwa - така ще се окаже, че Епъл вероятно е в джойнт венчър с Ейуа и ИКЕА." :tooth:

Тая "статия" прилича на нещо такова. Ще си позволя да парафразирам подписа на един колега:

"Внимание, този пост със сигурност съдържа ирония".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, и мен ме дразни заглавието, но може би има зрънце истина, тъй като тия крушки се продават само и единствено от Apple Store.

hue is available exclusively from Apple. Buy online from apple.com or head to your local Apple store. First, pick up the 3 bulb starter pack. It includes the bridge and everything you need to get started.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми да. Аз не съм чул Епъл да е "навлизала в бизнеса с калъфи и кейсове", заради продуктите на Белкин или Инсипио. Еб@ти изсмукването от пръсти. Препоръчвам им да се насочат към смукането на средния...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Някой да знае дали някъде в България се продават или да си търся външна доставка?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...