Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Благодаря за за добре свършената работа по телефона ми Алексервиз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте взех си 5s въпроса ми е слушалките днес ги отворих и с дясното имам проблем ту свири ту не ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако и на друго устройство са така, значи са дефектни. Не знам какво повече очакваш някой да ти каже. Ако имаш гаранция, носи ги в Криейтив център.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте колеги искам да попитам имам едно припукване на моменти във home button-a пукане като от стъкло четох че е от мръсотия и да се почисти със 91% ИЗОПРОПИЛОВ АЛКОХОЛ и клечка за уши но моят е 5S явно има възможност да се прецака finger print-a моля за малко помощ защото ме изнервя това припукване и не е винаги иначе всичко си работи плавно

Редактирано от malkiq
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя го има от самото начало това припукване.

Как може да се елиминира торба с пари и накрая с дефекти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не го отчитам като дефект. В крайна сметка бутона работи коректно, просто е по-шумен. 5S, не е първия модел с този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моят не е шумен запецва дори по някога един път ми направи номер натискам все едно е залепнал и като го натиснах се оправи мисълта ми е със какво мога да го почиста

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами ти какво би направил Alxx понякога е доста дразнещо това 'припукване'

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пука и моят. Хич не ми пука обаче :biggrin: Чисти ако ти е зор, било ти, било в сервиз. Имай предвид, че ако повредиш touch ID, то не подлежи на смяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

^ ПунктУация.

@malkiq, и моят бутон е по-"твърд", но нямам проблем с телефона и не се вглъбявам. На твое място не бих го пипала :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте от скоро съм с 5s и днес забелязах, че като го оставям на маса примерно или като го почуквам отзад по ябълката се чува едно като вибриране мислех си, че е от power бутона, хванах го и почуках пак но вибрирането продължи (дрънченето). Като почуквам с пръст по надолу от ябълката не се чува това, но по-нагоре нещо дрънчи.. Какво може да е това и при вас може ли да кажете дали го има този шум? Телефона има гаранция до януари 2016г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това мисля, че е оптиката на камерата. Не се притеснявай, всички iPhone-и го правят.

Оп, закъснях.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Камерата няма нищо общо,това е от моторчето на за вибрация:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не точно. Ако колегата говори за това:

звукът идва точно от камерата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шум е възможен и от двете. Щом всичко на телефона работи, за какво се напрягаш да търсиш проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, че ние българите сме си така май,... щом даваш един каскет с пари за телефон искаш всичко наред и ако има нещо подозрително, дразни. А реално може да не е проблем, както в случая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...