Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен си работи адекватно и в двете посоки, но от друга страна защо да слайдваш при положение, че с тапване става по-бързо и по-лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам проблем с WiFi, но като чета в някои сайтове и други имат. При мен проблема ми е, че е прекалено бавен. Сравних тестове за бързината на 3GS и 5-цата и на 3GS скоростта беше около 7 пъти по-бърза от 5. :\ . Също така понякога като питам нещо Сирито и после пак цъкна микрофона реагира, но не я пуска(малко тъпо го обясних). Някой друг да има подобни проблеми?

Едит: Открих кое предизвиква проблема, едно приложение на име Onavo Count. Наистина е много полезно: функцията му е да следи колко данни използва всяко приложение на телефона, но проблема от използването им на VPN-а на телефона за да могат да следят данните. Точно преди да направя рестор го изтърках да видя дали той е причината за проблема и когато го направих всичко се оправи. Писах им на разработчиците и ако го оправят проблема пак ще го ползвам.

Редактирано от moviestar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никсън, това е от ОС вероятно. Има го и при мен на четворката, откакто мина времето на 4.3.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Интересното е, че на 4S-ката го нямам, а само на 5-цата. Колегата и той си взе 5-ца, но бяла и го има проблема (ако може да бъде наречено проблем, по-скоро е бъг). Но ето, че Lydmil го няма това нещо. Много странно. Определено 4.3.3 си беше .........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен си работи независимо в коя посока On/Off, но днес ми се случи друга глупост....

След разговор опитах да затворя но не, тъча все едно беше блокирал не мога да затворя, наложи се да затворя с power бутона и съответно като натиснах два пъти и се затвори и остана локнат телефона светнах го и опитах да го отключа но тъча пак не реагира, натиснах пак power бутона да изгасне дисплея и тогава вече тъча се оправи, това мисля, че и на 4ката ми се е случвало но не съм убеден..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без майтап, ми се случи същото, блокирал тъч скриин, тъмен и без бутони. Затворих от паур бутона. Вече почвам да се замислям за ристор или сервиз, станаха доста нещата, дребни, ама доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен на 4с също ми се е случвало неколкократно.Предполагам, че е от iosa.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах, че когато направиш снимка и плъзнеш на ляво, резолюцията на снимката е много ниска, а когато си натиснеш на thumbnail-а на снимката си е наред. Как мога да докладвам на Apple за проблеми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Правят го всички модели, от операционната или от мемори менаджмента е, защото го има и на предишни ОС. Ако ресторвате, теглете си фърмуерите наново, но не ръчно, а оставете туньо да си свърши работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да има проблем в търсачката да замръзва и "респрингва" или пък като влезе в настройки/Инфо ? Ако има с колко приложения е ?

Изглежда се получава след пипане по папки и разместване, понякога на другият ден.

Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На всички ли ви дойде ха iPhone 5 с iOS 6.01 , има ли някой с 6.0 ?

Sent from my iPhone 5 16 GB & iPhone 4S 32 GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз само не разбрах от кой телефон си го "пратил", май забрави да споменеш само Nokia с фенерче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък не разбирам, защо задавате въпроси свързани с 4 / 4S, след като темата си има точно и ясно заглавие?

Поредния битак ли ще правим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моето било софтуерен проблем :yikes:

Тва ментел не са добре...

Утре като пристигне ще я видим тази работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моето било софтуерен проблем :yikes:

Тва ментел не са добре...

Утре като пристигне ще я видим тази работа...

Е ти не му ли даде един рестор, преди да го върнеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е ти не му ли даде един рестор, преди да го върнеш?

Е много ясно :)

Толкова телефони работят до ден днешен благодарение на мен, колкото и нескромно да е, а моя да не мога да оправя :blink:

Сетнат като нов, същия проблем...

Май ще го търся кой е тоя ментелски хакер да го ива :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По отношение за прекъсването и нон стоп уведомяването за пропуснати съобщения го има при рязани карти, поръчай те си оргинално изрязани карти от оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно проблема е от картата. Днеска смених мойта в мтел-без пари всичко вече е наред! Мойта не бе рязана, но явно се е била скапала,а е на година и половина, но забелязах че новата чипът е различен!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това ми го правеше на 4S и сега на 5-цата, даже ако оставя само на Cellular data е просто невъзможно. Ще ходя и ще сменя картата да видим дали ще се оправят нещата. Никога не съм рязал карти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понякога се чудя тези телефони за какво ги имате. Звъните на оператор и получавате това:

Има проблем с някои клиенти ,при входящ разговор дава ,че абоната е излкючил телефона си.

Ето и отговора от оператор *#21# зелена слушалка. Това трябва да избере клиента 2 пъти.

За да не губят време колегите ,можеш да им го препратиш.

3c339d2526e13dce.jpg

Да не забравите да споделите. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...