Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 общи проблеми


Monro

Въпрос

Здравейте,

Как е обхавата при вас, има ли прекъсвания при разговори, смс-си за пропуснати обаждания..?

От два дни повреме на разговор се чува едно попукване с прекъсване, и получавам смс-си за пропуснати повиквания... абонат на Мтел съм.

При вас как е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

След празниците ще го пращам пак за смяна.

И като е локнат екрана пак се появява зеуеното...

Пешо оная вечер и при мен се появи това със зеленото при отключване. Виж какво ще ти кажат в сервиза, ако трябва и аз да го нося.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да питам вярно ли е че има ънлок за iPhone 5 с някакви чип карти подобни на gevey?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има, дори вече ми предлагаха такъв телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

X-sim 30$. И аз днес видях една обява за такъв телефон на доста сносна цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само при мен ли яко загрява при малко игра или средно ползване на мобилен нет? Под "яко" имам предвид - повече от ipad3, за което се пишеше като голям проблем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Алуминия е по-добър проводник на температура и като цяло може да служи като радиатор за извеждане топлината навън...

Нищо не казаха хората с проблема със зелената светлина при отключване на телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чакаме Пешо да каже какво ще му кажат от сервиза след празниците, то и при мен продължава да се появява тоя проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен даже лилаво става вече :get-crazy:

Чакам един преходник от нано към микро и към нормален сим че ми писна да сменям чипове и като заработят го пращам за смяна.

Ако онзи хакер пак каже че е от софта, паля и отивам в София да го видим :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пак имам проблем с обхвата.. Същото стана днес...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пешо на мен ми прави впечатление, че зеленото осветяване се получава най-често след като се прибера от вън, където е студено, в нас на топло. Не знам дали си внушавам, но може проблема да е свързан с разликата в температурите.

:thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах,че копчето за увеличаване на звука е леко потънало,докато за намаляне е по-твърдо.Телефонът не е изтърван изпускан,нито блъскан.Един приятел си взе неговия преди седмица и при него е така.Да ви питам дали при вас е така и дали не е направено нарочно,заради камерата :biggrin: ?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пешо на мен ми прави впечатление, че зеленото осветяване се получава най-често след като се прибера от вън, където е студено, в нас на топло. Не знам дали си внушавам, но може проблема да е свързан с разликата в температурите.

:thinking:

При мен постои ли заключен за малко, зеленясва.

Не намирам връзка топло/студено...

Никола, моите са еднакви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах,че копчето за увеличаване на звука е леко потънало,докато за намаляне е по-твърдо.Телефонът не е изтърван изпускан,нито блъскан.Един приятел си взе неговия преди седмица и при него е така.Да ви питам дали при вас е така и дали не е направено нарочно,заради камерата :biggrin: ?

При мен са си напълно симетрични, никаква разлика не забелязвам. Какво имаше предвид под камерата, защото тя е другата страна или имаше предвид, че с тва копче се снима, но това си ее софтуерно.

Пешо, каквато и да е причината е досадно и си е дефект отвсякъде. Аз мисля тея дни да го нося в сервиза и да искам смяна.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам в предвид за камерата,защото с iOS 6 вече може да се снима и с копчето за намаляВАне,а преди беше само с това за увеличаване.И сега като е по дълъг телефона ми е по-удобно да снимам с него и затова.Надявам се ме разбра :biggrin: Още ми е мътно от празниците и трудно се изразявам :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пешо, каквато и да е причината е досадно и си е дефект отвсякъде. Аз мисля тея дни да го нося в сервиза и да искам смяна.

О дааа...само да ми пристигне сим преходника и го засилвам за смяна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е, че като чета тази тема май бая хора са с такъв проблем, а повечето на които са им сменени телефоните, отново имат същия проблем. :blink: Чудя се дали да не изчакам за нова партида, че нещо много дефекти се появяват напоследък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам следния проблем и макар , че не е пряко свързан с 5-цата за да не пускам нова тема го пиша тук.

В къщата имаме 2 -рутера на две различни мрежи.На етажа на който прекарвам повече време се намира единия и следователно сигнала е силен.Проблема е ,че телефона непрекъснато се свързва към другия рутер , който е по далеч и с доста по слаб сигнал.Това не е инцидентно а всеки път.Единствения начин по който успях да накарам телефона да се свързва към по силния сигнал е като му дадох да забрави другата мрежа , но пък така трябва да пиша парола всеки път когато реша да сменя мрежата.Има ли друг начин да му задам предпочитана мрежа.Става въпрос за телефона от профила.

Да добавя , че докато бях с 4-ката нямах този проблем.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единственият проблем, който съм имал е...че от време на време удря Call Failed... Пренабирам веднага и пак call failed.

Трябва да минат 10тина секунди за да се оправи. Ама това го имах и при 4 и при 4с...

Относно зеленото, като дадете screen shot, на снимката, като свалите на компютър снимката вижда ли се зелено или не?

Не е по темата може би, но бихте ли ми казали откъде да си взема още един sync кабел за 5-цата, че да си го сложа за зарядното в колата, което от имам от предишния телефон.

Питам какъв точно и откъде да купя кабел, защото в dice има различни варианти, изглеждащи еднакво?

Благодаря

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е, че като чета тази тема май бая хора са с такъв проблем, а повечето на които са им сменени телефоните, отново имат същия проблем. :blink: Чудя се дали да не изчакам за нова партида, че нещо много дефекти се появяват напоследък.

Прав си лошо е.Моя в Глобул го смениха веднага,но на новия отново го има.Не знам каква е причината,но ми намирисва на масово макар да има такива които казват,че го нямат този поблем.Моя акаунт в Глобул е отпуск до 14.01 и чак тогава ще ходя да го сменяват пак и ще пиша отново.Сервизния техник на Глобул каза,че ще отнесе въпроса към Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прав си лошо е.Моя в Глобул го смениха веднага,но на новия отново го има.Не знам каква е причината,но ми намирисва на масово макар да има такива които казват,че го нямат този поблем.Моя акаунт в Глобул е отпуск до 14.01 и чак тогава ще ходя да го сменяват пак и ще пиша отново.Сервизния техник на Глобул каза,че ще отнесе въпроса към Apple.

А новия в по-малко или в по-вече го има дефекта или няма разлика? при мен най-ярко се забелязва като съм навънка на студено.. от всички 4 страни блести на 'unlock'...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С риск да ме обявите за щраус :) ще кажа, че нямам грам проблеми с телефона... Отново :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...