Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Инсталиране на кракнати приложения без Jailbreak!


Grievous

Recommended Posts

Внимание, само за Windows!

Програмата е в бета стадий, затова не я препоръчвам на онези, които са с джейлбрейкнати устройства!

Причината - възможен е конфликт с AppSync, пач служещ за инсталиране на лекувани приложения!

За всички останали, които неволно са ъпдейтнали своите устройства до версия 6.x, не са правили джейлбрейк или нямат възможност за такъв или даунгрейд, могат спокойно да ползват този метод.

Изтеглете ksetup.exeи го инсталирайте на Вашия компютър. Ако искате да избегнете претрупване на диск C, изберете директория по избор (снимка 3), в която да се запазват свалените файлове.

5d24cd30cedecb22.jpg

8dc599d033f2f598.jpg

b3208c8ddfe43d84.jpg

След като го инсталирате, пуснете програмата от червената икона с бялото K която се намира на декстопа Ви.

В полето за търсене напишете програмата която търсите и натиснете червения бутон.

След като изберете желаната програма ще ви излезе информация за нея и снимки от нея. За да я изтеглите натиснете червения бутон под иконата на приложението.

9ff967e8fd528359.jpg

c7fc981b8e1f7d82.jpg

Ще се появи прозорец в който може да следите статуса на теглените от вас приложения.

50e9dbe6658f7a6c.jpg

За да качите приложенията на устройството си, просто го включете към компютъра си с помощта на USB кабела и натиснете квадратчето от дясната страна на приложението което искате да качите.

8f16f240f651165b.jpg

Тествано на iPhone 5 6.0.2 с Tapatalk и работи. ;)

bfb7cca9252d1842.PNGe0dadad1d88bb766.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем и със синхронизирането с iTunes. Не ги копира, но не ги и трие, все едно ги няма в телефона. Това е супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е при мен, да, но не откривам къде е.Нищо не ми се сваля, пробвах Doodle Jump и още няколко.Спрях антивирусната, преинсталирах го, пуснах го като администратор, дадох му comp. WIN XP SP3... не иска да запали, седи си на някакво часовниче. :(

Едит: след всичко описано горе забравих за Windows Firewall-a, спрях него и тръгна.

Едит2: скоростта ми варира между 7К/с и 188 К/с .. поразцъках и малко да видя кое точно блокира програмката ми, оставях ги 1 по 1 включени и работи само, когато всичките ми антивирусни и файръоли и дрън дрън са изключени заедно.Иначе не ще. :D

Редактирано от Eureka
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо полезно. Свалените файлове се намират в:

C:\Program Files\kuaiyong\download

NAVIGON например изглежда по този начин.

com_navigon_NavigonEurope_2_3.ipa.bpp

Ако се махне това .bpp се добавя като нормален .ipa файл в iTunes. ;)

Тези, които завършват на ipa.dl, е препоръчително да не се именуват или местят, защото са в процес на сваляне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя и аз, че още при инсталацията те пита, къде да го инсталираш и къде да се свалят файловете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествано и работи, iPhone 3G S, 6.0.1! Качих му Navigon !

Grievous, по-добър си и от Дядо Коледа !!!

Редактирано от molivablue
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложенията са сандбокс-нати и не се виждат извън телефона, няма и лог файлове за тях(поне аз не намирам). Висящият въпрос е: с какво трябва да се разделим, ползвайки приложението?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че и 20к да е, е достатъчно за тези, които трудно се разделят и с едно доларче ;) Няма пълно щастие ;)

Следя го поне 24 часа, преди да се чуем с Колето и за сега няма тревожни мнения.

post-63-1356498875,2931_thumb.jpg

post-63-1356498886,7995_thumb.jpg

post-63-1356498896,5462_thumb.jpg

post-63-1356498904,4336_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно обновяванията, това е от App Price Drops (Apple Sliced):

Announcement: Apple's App Store will not be accepting new price changes until December 28, 2012, so we will not have any updates until then. Sorry!

Вероятно за това не показва никакви обновявания, по-добре изчакайте до 28.12 преди да почвате с restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като свалих приложението Navigon го качих на телефона си(4s), но не ми го отваря. Къде греша?

Някои приложения имат нужда от подписване. В случая за Navigon преди да го сложиш на твоя телефон, трябва да избереш ключето и след това да избереш зеления бутон. Виж на този скрийншот:

5656121s.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се чудете и вайкайте, проблема с липсата на ъпдейти за приложенията не е заради тази програма!

Тъй като не обновявам приложенията си понеже съм със стар телефон и съответно firmware зная че имам много приложения в iTunes които имат ъпдейти, но в момента ъпдейтите липсват.

Проблема явно е от страна на Apple. Стига сте ровили и без това щом досега не сте обновили приложенията си едва ли ви е спешно да ги обновите точно сега. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синтезирано:

Да обощим до тук:

- Приложението за сега работи коректно;

- Все още е само на китайски;

- Няма конфликт с iTunes, проблема е в Apple;

Добавям...

Приложенията инсталирани от него, се ъпдейтват пак от там. Изтриваш старото и качваш новото.

Няма как да инсталираш кракнати .ipa файлове чрез него.

Това е третата бета на приложението.

Асене, предполагам, че след поставянето на вече сваленото приложение в папка download на програмата, на друг комп, ще се появи в прозореца за инсталация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се появи веднъж това с оранжевото триъгълниче, оправи се като затворих програмката, извадих usb кабела, пуснах отново програмката и закачих телефона с кабела.

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имах проблем след качване на приложението в телефона и стартирането .. ми иска Apple ID. Проблема се решава с натискането на зеления бутон от иконката с "ключето" , както беше писал колега от форума :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:smiley-face: Извинявам се за спам-а, ама не се сдържах - обичам Ви момци! Много благодаря за подробната тема и всички обяснения, всичко е ток! Супер сте!!! :10x:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че програмката качва приложението в телефона и през WiFi, т.е няма нужда телефона да е вързан през usb кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих проблема с изчезващите приложения като инсталирах последната версия на iTunes. До момента не го бях направил понеже се сещам, че имаше зависимост за някой от джейловете. Но уви с новия се получи!

Редактирано от negozanimavai
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено програмата работи стабилно.

Не пренебрегвайте поста на emco83 , след сертифицаране на приложението никакъв проблем-тествано с Navigon и Tapatalk.

Прави ми впечатление,че инсталацията става доста бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как мислите възможно ли е Apple бързо бързо да затворят кранчето? И ако го направят има ли смисъл да пазим изтеглените файлове?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението работи от няколко седмици, да не кажа месец, два... Интересното е, че не е много нашумяло и продължава да не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как мислите възможно ли е Apple бързо бързо да затворят кранчето? И ако го направят има ли смисъл да пазим изтеглените файлове?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Всичко е възможно, но ние не можем да ти кажем какво ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението работи от няколко седмици, да не кажа месец, два... Интересното е, че не е много нашумяло и продължава да не е.

Вероятно заради китайският език,поне се надявам да няма друга по-сериозна причина.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е пробвал да пусне програмата под WinOnX или някак на мак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи на бууткамп, работи и чрез wine ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...