Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Инсталиране на кракнати приложения без Jailbreak!


Grievous

Recommended Posts

Аз лично за сега реших да си пазя нервите и съм игнорирал iTunes изобщо като инструмент за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, аз още в началото реших да си пазя акаунта. Даже и да не гепи, ако решат да ви баннат акаунта, к'во пра'йм с платения софтуер? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iphone 5 след като напишеш някоя програма в търсачката не може да се натисне червения бутон за да намери дадената програма.Имам впредвид от сайта през сафари.Някой знае ли дали изобщо става за iphone 5 този метод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става! Аз като изтеглих през сафари и ми иска ID и парола , след като стартирам инсталираното приложение. През програмата нямам никакви ядове засега.

Има ли някой, който да е инсталирал през сафари нещо и да не му е искало ID и парола?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми е искал ID/парола при инсталация през Сафари.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо пропуснах ли? Нали програмите се инсталират през китайския софтуер, как инсталирате през сафари?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам молба! Някой може ли да опита да открие в каталога на програмата Parashoot Stan, тъй като аз не успявам? При мен нито на английски, нито на традиционен китайски и мандарин се получи (ползвах google translate).

Може и пък да я няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си оправят уеб версията да не иска юзър/парола ще е велико -http://iphone.7659.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си инсталирах навигон и днес го изтрих без да искам,сега го търся в търсачката и не го намирам.Някакви идеи???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде го инсталира, телефон или компютър?

Ако е второто, виж дали не стои в C:\Program Files\kuaiyong\download

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да за това се сетих но и от там съм го изтрил да се...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на лично, ще ти го пратя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Господ здраве да ви дава.Интересно защо изчезна от търсачката?

Да определено има проблем с търсачката при мен.Пиша името на приложението което търся показва се за части от секундата и изчезва.Преинсталирах и пак същия проблем.Ако някой може да помага ще съм благодарен.

Редактирано от warman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати навигона за тая програма защото и на мен не ми излиза в търсачката а е единствената добра навигация :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали си го на компа, има линк за ипастор на предните страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати навигона за тая програма защото и на мен не ми излиза в търсачката а е единствената добра навигация :smile:

Дай на ЛС Скайп и ще ти го пратя :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега програмата ми се ъпдейтна сама! Имайте в предвид, че вече не виждам повечето и по-важни приложения които присъстваха в сърварите на Китайчето. Правят някакви маймунджалъци....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо на мен не ми намира програми като Тапаталк в търсачката, при положение, че споменахте че сте я иснталирали.

Ако имам ipa, като го сложа в downloads, след това как да го иснталирам през китайчето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети един пост над твоя и ще разбереш защо не намираш това което търсиш!

П.С.

Днеска забелязвам след ъпдейта за който говорих по-горе, се е появил и файлов мениджър в самата програма. Още по-интересното обаче е, че в Моя Компютър също се появява икона в която като влезеш виждаш цялата файлова система на телефона. :)

Редактирано от negozanimavai
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...