Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Инсталиране на кракнати приложения без Jailbreak!


Grievous

Recommended Posts

Картите се теглят от приложението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

някой можели да ми прати сиджик или навигон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

благодаря ви хора!

Аз успях да си кача Navigon.

А някой знае ли как мога да си направя указващия глас да звучи и на български?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можете да добавите български глас по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди малко провам да флезна на навигона име изхвърля махнах от тел.наново качих и пак неще?Става върос за iphone 5 :smile:

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен същата работа и не само навигон ме изхвърля.Струва ми се че са хванали нещо от аппле

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хванали са...птичи грип. :) Пробвам - бачка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всеки случай,тези които не са пробвали за напред да спират нета преди да стартират Навигона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега на един 4s, Навигон ми иска Apple ID. До сега не се е случвало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа и на мен ми иска...и не само на Навигон-а, а на всичко качено през "китайчето"...до сега нямаше проблем, но...каквото, такова ще го преживеем :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дааа днес го преинсталирах заради това Навигона и сега отново иска Apple ID,но пак го пробвах с бутона с ключа и взе че се оправи.Имам качен и Sygic и него преинсталирах заради този проблем,но засега няма проблем с него. :scratch:

Редактирано от vampum
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа и на мен ми иска...и не само на Навигон-а, а на всичко качено през "китайчето"...до сега нямаше проблем, но...каквото, такова ще го преживеем :smile:

Аз в момента пиша от приложение качено от китайчето и нямам проблем,включително и с Навигона всичко е наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз горе натиснах където има ключ и отверка,почна да ми напълни нещо май синхронизира и сега се оправи навигона :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и на мен ми искаше ид и парола, днес като влязох ми изкара това съобщение. Както казва колегата по-горе, ако Ви иска ид и парола цъкнете бутона с ключа и отвертката. Ако не стане, препоръчват да свалите последната версия на съответното приложение. Казват, че скоро ще има нова версия, чрез която ще може да се оправя проблема директно от устройството. Превеждах го с google translate, така че ако съм объркал нещо, моля някой да ме поправи :)

fixb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата се объркаха инсталирах си някой приложения както си му е реда след това се опитах през iTunes да си кача някое друго клипче и песничка и не ми позволяваше нищо да правя нито да трия от него нито да свалям нищо... и сега рестор :)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте някой да знае дали след ъпдейт към 6.1 има проблем с този начин на качване на приложения ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, аз съм вече с 6.1 и приложенията бачкат та се късат......! Проблема с Apple ID се оправя само от бутона за сертифициране, не е нужно да деинсталирате програма/и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Инсталирах няколко програми и всички си работеха, но след няколко дни за всичките започна да ми иска apple ID. Как бих могъл да ги сертифицирам докато са на айфона. Не открих как и ги деинсталирах. След това потърсих отново FIFA 13 и вече я няма в списъка. Много неприятно! Моля някой да помогне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно над твоя пост пише как се решава проблема;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за следният проблем има ли решение? Тръгвам да смъквам нещо, каквото и да е, и ми показва оранжев триъгълник и не се смъква въпросното приложение. Някои от вас запознат ли е с проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно над твоя пост пише как се решава проблема ;)

Пише, но за китайската програма с червената икона, а аз питам за другата (синята) китайка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нея има друга тема,напиши pp25 в търсачката и прочети 2 страници,там има бутон като на тази програма. Успех ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...